DFK HOLEŠOV – TJ SLOVAN OSTRAVA 0:2 (0:1)
Průběh zápasu byl poznamenán měnícími se klimatickými podmínkami, zejména silným větrem, a s touto skutečností se vypořádal pouze hostující celek. V první půli se snažil domácí tým o rozehrávku od stoperky přes střed hřiště, ale nepochopení ostatních a malý pohyb záložní řady vedl k ojedinělým útokům na branku Ostravy. Největším nebezpečím pro hosty byla opět Bakalíková, která však nedovedla svou útočnou aktivitu do efektivního konce, a tak hostující celek v klidu odvracel pokusy domácích. Dobře zpracovával vysoké míče a ohrožoval branku domácích střelbou zdálky. Ve 30. minutě přišel trest. Po chybě kapitánky ve středu hřiště nepochopitelně vyklidily domácí hráčky útočnici Slovanu hřiště až k šestnáctce, a ta s klidem skórovala. Další dvě šance hostí zlikvidovala pěknými zákroky domácí brankářka Křupková.

Očekávaný nástup domácích po přestávce zabrzdila hrubá chyba Křupkové v brance, která neudržela střelu z dálky, a hostující útočnice pohodlně v 48. minutě zvýšila vedení Ostravy. DFK se se změnou skóre dlouho vypořádával. Všem děvčatům chyběla aktivita, znovu bylo vidět velmi špatné zpracování míče a prohrané osobní souboje. Zápas se dohrával vzdušnými souboji a překopáváním míče z poloviny na polovinu. Vítězství hostí bylo zasloužené, domácí celek předvedl nepovedený výkon.

Holešov: Křupková – Pechová, Motalová, Jablunková, Ďurišová, Samsonková, Jurčová, Stolářová, Kršňáková, Háblová, Brezanská (Vyhlídalová). (lk, sva)