Rezerva Kyselovic získala první vítězství v této sezoně, když doma přehrála Bařice

Skupina A

SKAŠTICE B – CHVALČOV 2:2 (1:1)

Od začátku se hrál hezký a kombinační fotbal. Ve 13. minutě šli do vedení hosté, když lehkou střelu z dálky neudržel domácí brankař a Zmeškal nezaváhal. Za deset minut po centru Vymětala srovnal z blízka Rozsypal. Ve druhém poločase se hosté snažili rozhodnout, avšak domácí obrana byla pozorná a téměř nic jim nedovolila.

V 79. minutě utekl sám Oračko a bylo to 2:1. V 82. minutě z trestného kopu srovnal krásnou střelou Trňák na konečných 2:2.

Branky: Rozsypal, Oračka – Zmeškal, Trňák. Rozhodčí: Panáček. Diváci: 100.

Skaštice B: Mlčoch – Olbert, Vymětal, Foukal, Blanarovič, Čepica, Motal J. (65. Menšík), Pilát (46. Oračko), Brada, Motal L., Rozsypal (46. Židlík).

KOSTELEC U HOL. B – MARTINICE 0:0

Kostelečtí si v prvním poločase vytvořili mírnou územní převahu, ale do zakončení se dostávali poskrovnu. Útočné akce byly až příliš upracované. Je nutno přiznat, že šance Martinic, které si vypracovaly z protiútoků, byly daleko nebezpečnější, než šance domácích. Ve druhém poločase se domácí snažili vsítit alespoň jednu branku, která by jim zajistila vítězství, ale jejich snaha končila většinou na hranici velkého vápna.

I hosté chtěli dát branku, ale jejich šance vychytal Vajda. Rezerva Kostelce uhrála podruhé v řadě na domácí půdě bezbrankovou remízu. V minulém zápase s Chvalčovem byl k vidění alespoň pěkný fotbal, v tom dnešním jsme bohužel moc pěkných fotbalových momentů neviděli.

Rozhodčí: Caletka. Diváci: 65.

Kostelec u Hol. B: Vajda – Ragoš, Holý, Žůrek (60. Pospíšilík), Sklenář Radek (50. Kubík Michal), Hlobil T., Michálek (54. Čuzy R.), Marek D., Hradil Mir., Dolák, Kovalda L.

Martinice: Doležel J. – Kopřiva, Kutra (46. Červenka), Zaoral O., Zaoral J. (70. Pavelka), Havelka, Šumšal, Kosek, Sedlář (74. Gaja), Doležel, Súkup.

ŽALKOVICE B – BŘEST 2:3 (0:1)

Branky: Petřík, Štětina – Juračka, Zavadil, vl. Diváci: 110.

KOMÁRNO – TUČAPY 2:3 (1:3)

Komárno nedokázalo porazit Tučapy ani v jedenáctém vzájemném zápase. První šanci zápasu mělo Komárno, to když hlavičkoval do břevna po rohovém kopu kapitán Žejdlík. Hosté vstřelili úvodní branku po brejkové situaci a chybě domácího brankáře, který odkopl míč přímo do hráče Adámka, který poté již pohodlně dovezl míč do prázdné branky. Komárno vyrovnalo v zápětí. Po sérii rohových kopů se míč dostal k M. Žejdlíkovi, který se štěstím srovnal. Druhý gól Tučap padl do dezorientované obrany Komárna. Střelcem branky byl Sedlařík. Ještě do poločasu přidali hosté třetí zářez, to když si míč po střele Fuksy nešťastně do branky srazil stoper Šindelek. Do poločasu mělo Komárno možnost snížit, ale ani Fabián s Klasem míč mezi tři tyče nedostali. Komárno se přeci jen dočkalo branky v 67. minutě, když si na prodloužený míč naběhl střídající Nevtípil a snížil. V závěru mělo Komárno obrovský tlak a územní převahu, ale pozorná obrana Tučap odolala a odváží si tak všechny tři body.

Branky: 13. M. Žejdlík, 67. J. Navtípil – 9. L. Adámek, 24. P. Sedlařík, 34. Fuksa. Rozhodčí: Zapletal. Diváci: 100.

Komárno: Šindelek Jiří – Šindelek Josef, Žejdlík M., Ponížil (Orava Lukáš), Nesvadba – Perutka, Žejdlík J., Kundrát, Ondroušek (Nevtípil) – Klas (Orava Libor), Fabián.

LUDSLAVICE – HLINSKO P. H. 9:1 (3:0)

V prvních dvaceti minutách si domácí vytvořili šance, které však neproměnili. Nastřelili tyč i břevno. Hosté se mohli ujat vedení po hrubých chybách v defenzívě, chyby domácích však nepotrestali. Hrálo se nahoru dolů bez zodpovědného bránění. Ludslavice dostaly postupem času svého soupeře pod tlak. Od 36. do 42. minuty vstřelily tři branky a v podstatě rozhodly o vývoji zápasu.

„Druhý poločas byl zcela v naši režii. Bylo jen otázka času, kdy a kolik padne branek. Bylo vidět, že hráči i fanoušci se fotbalem baví a skóre se nakonec zastavilo na čísle devět. Jsme za to rádi a snažíme se připravit na další zápas, který nás čeká a nebude určitě jednoduchý,“ řekl trenér domácích Zdeněk Skramuský.

Branky: Křižan 3, Valčík 2, Bakalík 2, R. Skotek, Žák – Škarpich. Rozhodčí: Karlík. Diváci: 80.

Ludslavice: Hanzlík – Rek, Nevřala, Rafaja, Herodes Z., Vlček, Skotek, Valčík, Kavan, Bakalík, Křižan (Herodes L., Uličný, Žák).

Hlinsko p. H.: Vlč – Kopečný, Kojetský, Podola I., Heryán, Zdráhal, Zapletal O., Zapletal J., Hána, Škarpich J., Odstrčilík (Petrovič).

ZAHNAŠOVICE – RYMICE 1:0 (0:0)

Branka: R. Janalík. Rozhodčí: Vymětal. Diváci: 50.

LOUKOV – MYSLOČOVICE B 10:0 (2:0)

Mladé mužstvo Loukova se chtělo svým divákům omluvit za blamáž na Chvalčově, ovšem v první půli byli hosté vyrovnaným soupeřem. Byli běhaví, důrazní, tudíž se domácí dostávali do šancí pouze ojediněle. Do druhé půle ovšem nastoupily jiné Mysločovice. Hosté přestali běhat, a když už měli míč, tak jen v rukou, když jej nesli po gólu na polovinu hřiště. Výsledkem domácí převahy bylo osm branek a ještě další neproměněné šance.

Branky: Kocman 4, J. John 2, Novotný 2, Bělík, Kundera. Rozhodčí: Dunda. Diváci: 100.

Loukov: John K. – Kuběna, Petřík, Šenovský, Janek (Novotný), Kundera, Šmerda, Bělík (Urbánek) Kocman (Pospíšil), John J.

Skupina B

TĚŠNOVICE B – KVASICE B 3:1 (2:1)

Do Těšnovic dorazila rezerva Kvasic a vzhledem ke špatnému startu do soutěže si chtěla napravit reputaci právě v Těšnovicích. Domácí ovšem zastihl zápas v lepší formě a pohodě. Těšnovice si hned od začátku vytvářely tlak, lepším pohybem a větší bojovností měly více ze hry.

Po patnácti minutách se postavil k trestnému kopu na hranici velkého vápna Koutný a nádhernou ranou pod břevno poslal domácí do vedení. V následujících minutách se ke slovu dostali i hosté. Domácí hráči se utápěli v nepřesnostech a jedné takové ve 25. minutě hosté využili a Večerka srovnal.

Domácí inkasovaná branka probrala a opět začali více makat. Zaslouženou odměnou jim byla branka Dvořáka, jenž hlavou zužitkoval Novotného centr. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí a v 55. minutě poslal Koutný po nádherné přihrávce od Čecha Těšnovice do vedení 3:1.

Hosté poté přešli na hru se třemi útočníky a vynutili si tlak. Domácí hrozili zejména z brejků do otevřené obrany, ale šance Novotného, Kunce a Dvořáka zůstaly nezužitkovány.

„Potvrdili jsme dobrý výkon ze Záhlinic, a přidali jsme k němu i branky. Hosté mě zklamali, čekal jsem od nich více. Kluci se zápas od zápasu víc a víc sehrávají a i jejich poctivá účast na trénincích se pozitivně projevuje na výkonech“, řekl po utkání vedoucí domácího mužstva Ondřej Benedikt.

Branky: Koutný 2, Dvořák – Jan Večerka. Rozhodčí: Caletka.

Těšnovice B: Lukáš Chytrý – Vrána, Šojdr, Bartoněk, Radek Chytrý (25.Večerka ) – Novotný, Koutný (75. Barták), Čech, Kunc – Dvořák, Hrabal (70. Dřímal).

Kvasice B: Belza – Večerka Mir., Štěpáník, Vrána, Brázdil, Hložek, Dohorák, Večerka Jan, Foltýn Lukáš, Daněk Lukáš, Reiskup Matěj (Halamíček, Hrabal, Pospíšil).

KYSELOVICE B – BAŘICE 3:1 (2:0)

Branky: M. Němec, A. Říkovský, Tinka – Černý. Rozhodčí: Tichánek. Diváci: 70.

DŘÍNOV – LUTOPECNY 2:3 (1:1)

Hostům už před zápasem bylo jasné, že domácí budou hrozit zejména ze standardních situací a z dlouhých autů. Přesto si jednu standardku nepohlídali a domácí se dostali do vedení. Hosté se stále snažili hrát kombinačně s cílem soupeře uběhat, ovšem branku se jim do přestávky podařilo vstřelit pouze jednu. Naopak domácí po snad jediné kombinaci za celý zápas se dostali do vyložené šance, ale brankář Večerka výborným zákrokem zachránil.

„Druhý poločas jsme nezačali dobře. Domácí nás zatlačili před naši branku a nevypadalo to s námi dobře. Zvláště, když měli výhodu pokutového kopu. Ten ovšem zahodili a konečně jsme začali hrát také my. Po dvou rychlých protiútocích jsme se dostali do dvoubrankového vedení, a i když domácí v závěru snížili, cenné vítězství jsme již uhájili,“ pochvaloval si trenér hostů Josef Pospíšil.

Branky: Babák 2 – Schořík 2, Jurásek.

Lutopecny: Večerka – Nakládal (Drulák), Sadil, Kubačka, Šilhár, Knapík st., Fábry, Krist, Hanzlík, Jurásek, Schořík.

RATAJE B – ŠELEŠOVICE 1:3 (0:1)

Branky: Rosický – Kouřil 2, Večerka. Rozhodčí: Sedlář. Diváci: 60.

LITENČICE – LUBNÁ B 0:1 (0:1)

Utkání v Litenčicích bylo vyrovnané. Domácí se představili jako kvalitní soupeř. Lubná měla problémy především s malým hřištěm, které jim znemožňovalo hrát kombinační hru. Míče odskakovali a tak byl k vidění boj o každý centimetr hřiště. Když tomu přičteme velmi horké odpoledne, obě mužstva se vydala až na dno sil.

„Snažíme se hrát každé utkání kombinační fotbal, aby se líbil, ovšem v Litenčicích to hřiště nedovolovalo: To není výmluva ale fakt. Přijelo nás podpořit i velké množství fanoušků takže nám nedovolí nic ošidit. Litenčice byly zatím našim nejkvalitnějším soupeřem,“ řekl trenér hostů Libor Foltýn.

Branka: 5. Loučka. Rozhodčí: Vybíral. Diváci: 70.

Lubná B: Zavadil D. – Polišenský, Mynář, Gremlica, Zavadil J., Zavadil P., Loučka, Ančinec, Rybenský, Kovařík, Strýc (Piškula, Valach, Ševčík).

BEZMĚROV – ROŠTÍN 9:0 (4:0)

Branky: Zavřel 2, Ulehla 2, Večerka 2, D. Bleša, V. Bleša, Karásek. Rozhodčí: Jelínek. Diváci: 100.

ZLOBICE – POČENICE 0:7 (0:2)

Branky: Hrušák 2, Tesař, Mišurec, Juřena, Pospěch, Spáčil. Rozhodčí: Čech. Diváci: 80.

ZÁHLINICE – ZBOROVICE B 1:2 (0:0)

Branky: 48. (pen.) Paštěka – 55. (pen.) Judas, 74. Plšek. Rozhodčí: Měrka. Diváci: 50.