Na této sportovní akci se utkalo sedm středomoravských týmů děvčat a žen. Holešovský tým nastupoval vnezáviděníhodné situaci– trenérka naplánovala tuto akci jako zakončení namáhavého kondičního soustředění, a děvčata si při svém vystoupení sáhla až na dno svých sil a fotbalovéhoumění.

Celé družstvo DFK podalo vzhledem kabsolvovanému předcházejícímu soustředění velmi dobrý výkon, a přes individuální chyby byl vidět opět herní vzestup celého týmu. Holešovu spolehlivě a sklidem zachytala Kunzová, vedle ní se objevila iŠevelová, která si zahrála ivpoli.

Obrana byla tentokrát lepší útočné fáze. Dobrý výkon podaly všechny hráčky, ale dominovaly obránkyně Jablunková, Motalová a Stolářová a vútoku Kršňáková a nová kapitánka týmu Jurčová.

Výsledky: DFK– Veřovice 0:2, Valašské Meziříčí A5:3 (Kršňáková 2, Samsonková, Stolářová, Jurčová), Valašské Meziříčí B 2:0 (Motalová, Jurčová), Hrachovec 4:0 (Jablunková 2, Háblová, Kršňáková), Březnice 0:2, Přerov 2:2 (Vybíralová, Samsonková)

DFK Holešov: Kunzová, Ševelová, Jablunková, Pechová, Jurčová, Kršňáková, Stolářová, Motalová, Brezanská, Samsonková, Vybíralová, Dobroslávková, Háblová, Ševelová.