Do turnaje vstoupil Holešov vítězstvím 4:0 nad nadšeně bojujícím turnajovým nováčkem z Bystřice p. H. Výborný výkon v tomto utkání předvedly Brezanská, která vsítila úvodní gól a ideálně přihrála na druhý Kuldové, a Bakalíková, která vsítila třetí branku a na poslední přihrávala Vyhlídalové.

Dalším soupeřem Holešova byl zkušený domácí celek Přerov A. Holešovu se podařilo favorita turnaje zaskočit dobrou poziční hrou, a v 8. minutě šel do vedení brankou Bakalíkové po nádherné akci Kršňákové.

DFK byl lepším celkem, ale bohužel opět nedokázal proměnit další šance, a po hrubé chybě Motalové domácí hráčky Přerova vyrovnaly na konečných 1:1.

Třetí zápas proti týmu Alka Prosenice zahájil DFK velkým tlakem, a výsledkem byl gól po pěkné samostatné akci Bakalíkové. Místo zvýšení skóre se opakoval scénář z předcházejícího zápasu. Po chybě bránící Kuldové srovnaly Prosenice skóre, a tento stav dokázaly udržet do konce utkání.
Celek Lukové odolával tlaku Holešova více než deset minut, ale potom se prosadil fotbalovější tým. Dvakrát skórovala Bakalíková, krásnou akci Jurčové zužitkovala v třetí gól Kršňáková a poslední branku přidala Vyhlídalová po přihrávce Kuldové.

Poslední zápas s B celkem domácích měl opět jednoznačný průběh. Ve 4. minutě zakončila nádhernou akci Kršňákové dorážkou Vybíralová. V 11. minutě předvedla svou vytříbenou techniku Brezanská, a zvýšila na 2:0.

Po špatném vyběhnutí brankářky snížil Přerov na 1:2, ale další dvě branky přidala po samostatných akcích výborná Kršňáková.
Jediná chyba Stolářové v celém turnaji znamenala snížení na konečných 4:2 pro Holešov.

DFK obsadil zasloužené druhé místo bez porážky v turnaji, s důraznějším zakončením mohl být výsledek ještě lepší. V brance bezchybně zachytala spolehlivá Kunzová, střídala ji také Ševelová. V obranné řadě byla jasně nejlepší Stolářová, která hrála výborně pozičně a skvěle rozehrávala. Spolu s Kršňákovou dobře zahrály i Pechová a Motalová.

Z útočnic se nejvíce dokázala prosadit dravá Bakalíková s pěti brankami, v úvodním a posledním zápase se pak nejvíce dařilo technické Brezanské. Třikrát se prosadila také Vybíralová.

Celkově předváděl Holešov pěkný fotbal se snahou o kombinační hru, kondičně obstála všechna děvčata bez problémů; výrazné rezervy mají ale hráčky stále v zakončení. Vzhledem k současné fázi přípravy, kdy probíhá trénink obecné kondice, byl předvedený výkon více než dobrý.
DFK Holešov: Kunzová, Ševelová - Pechová, Kršňáková, Jurčová, Bakalíková, Stolářová, Motalová, Brezanská, Kuldová, Vybíralová.