„Jsme rádi, že jsme se bez problémů dohodli," zní z obou klubů. „Fotbal se totiž hraje pro fanoušky, jde také o zdraví hráčů. Uvidíme, jak bude na jaře, termínů k sehrání je dost," připomněli.

Ač to při vyjednávání nepřiznali, nejvíce si mnou ruce ve Slavičíně. „Kromě toho, že se nám v posledním duelu zranili Horáček s Petrem Švachem a Goňa je stále ve stavu nemocných, i já budu v tomto čase pracovně mimo region," odkryl karty trenér TVD Milan Otépka. „Na prvním místě jsou ale diváci. Na fotbal už je velká zima. Kdyby před týdnem bylo tepleji, určitě by k nám na derby s Brodem přišlo více než tři sta diváků," je přesvědčen úspěšný trenér pátého celku divize D.

Už v posledním duelu přitom cítil, že jeho svěřenci mají spíše posezonní myšlenky. „Jsem rád i za ně, náš výkon už nebyl optimální. Volno nyní ale kluci ještě nedostanou! Do konce listopadu normálně trénujeme, pak dostanou individuální plány, abychom opět společně začali s přípravou zkraje ledna. A to si pište, že je čekají galeje," je už nyní neoblomný lodivod Valachů.

Na jednu radost se ale těšit mohou. V pátek je čekala oblíbená zakončená a posezení s vedením. „Na závěrečný fotbálek jsme pozvali i pět nejvěrnějších fandů, kteří s námi vyjíždí i k zápasům soupeřům. Navíc nás doplní mí dva spolupracovníci ze skladu, kteří vše se mnou prožívají a drží nám palce," prozradil s úsměvem Milan Otépka.