Bystřice předvedla v Havířově hodně ubohý výkon a prodloužila sérii bez vítězství už na devět zápasů v řadě. Hosté dokázali hrát vyrovnanou partii jenom deset minut, do první inkasované branky. Ve 23. minutě se gólman Svoboda ukopl a domácí pohodlně přidali druhý gól. O čtyři minuty později už to bylo 3:0 a potom už bylo jen otázkou času kolik gólů Havířov do konce utkání přidá.

Ve druhém poločase Bystřice inkasovala ještě čtyřikrát a někteří hráči svým výkonem potvrdili, že bude pro ně velmi obtížné divizní soutěž zachránit.

„Naše hra nevypadala tak hrozně jako výsledek. Udělali jsme však řadu hrubých chyb. Polovinu z nich má na svědomí brankář Svoboda. Nejsme schopni se individuálních chyb vyvarovat. Domácím jsme utkání hodně usnadnili. Na hráčích leží těžká deka. Sezonu musíme dohrát mnohem lépe a především důstojně,“ řekl bystřický kouč Zdeněk Havránek.

HAVÍŘOV – BYSTŘICE P. H. 7:0 (3:0)

Bystřice p. H.: Svoboda – Palát (79. Burša), Dočkal (40. Grygar), Švrček, Kušík – Třasoň, Dostál, Kuchař (60. Šindelek), Zapletal, Kutňák – Tureček. Trenér: Z. Havránek.