„Švrček má zájem odejít do Konice, ale zatím jsme se nedohodli sklubem. Malík ukončil aktivní činnost a bude trenérem Holešova. Mynář začal studovat vysokou školu, ale věřím, že bude unás hrát ina jaře,“ vysvětlil jednatel klubu Zdeněk Havránek.

Účastník divize zBystřice remizoval vdalším utkání vrámci zimního turnaje vOtrokovicích se Slušovicemi 1:1. Obě branky padly už vprvním poločase. Za Bystřici skóroval PavelKotas.

Bystřický kouč František Mikulička zatím dává prostor úzkému kádru a netrpělivě čeká na posily. První loví bystřičtí funkcionáři vdivizních vodách.

„Ve hře dopředu se nám zatím dařilo, ale asi jsem to zakřikl. Hráli jsme téměř stále před brankou Slušovic, ale zahazovali jsme šance. Bylo jich nejméně šest. To ale nejde, vdivizi se každé podobné zaváhání krutě platí. Vtomto ohledu nás ještě čeká hodně práce,“ uvedl trenér Mikulička.

Vsobotu se na turnaji vOtrokovicích střetne Bystřice stýmem Spytihněvi.

Bystřice p. H.: Sova (Trochta)– Matějka, Františák, Dostál, Burša, J. Kotas, Mikulička, Zapletal, Kušík, P. Kotas, Ondroušek (Humpál, Valoušek, Zehnálek, Tureček).