HOVORANY – DFK HOLEŠOV 5:1 (4:1)

Už po pěti minutách vedly Hovorany po dvou chybách předstoperky Šusťačkové 2:0. Ve 20. minutě našla Kučerová Zichalovou a bylo to 2:1. Ovšem i ve zbytku prvního poločasu domácí celek Hanačky nešetřil a dalšími dvěma přesnými zásahy prakticky rozhodl o osudu utkání. Po přestávce se už hra vyrovnala, ale gól na 5:1 vstřelily opět Jihomoravanky. Holešov mohl v závěrečných patnácti minutách alespoň zmírnit svoji porážku. Slibné příležitosti Kučerové, Zichalové a ani Hovořákové však brankou neskončily. „Dneska jsme nastoupily s velmi mladou sestavou a i proto se z povedeného výsledku radovaly Hovorany. Hodně nám totiž chyběla osa tahounek Zderčíková, Pospíšilová, Dětská, Kuchařová. V zápase jsme rovněž vyprodukovaly hodně chyb," smutně konstatovala trenérka poraženého družstva Svatava Ságnerová.

Branka Holešova: Zichalová

DFK Holešov: Kasalová – Kozlanská, Baranová, Šustáčková, Fojtová, Šefránková, Hovořáková, Kučerová, Rybenská, Zichalová, Barbora Polášková. Střídala: Víznerová.

BRUMOV – VLKOŠ 1:0 (1:0)

O výsledku celého střetnutí se rozhodlo už ve třetí minutě. Dlouhou přihrávku chytře v předu přepustila Krahulová na Poláchovou a z její sólové akce padla jediná branka zápasu. Zhruba do pětatřicáté minuty mohl Brumov ještě navýšit své vedení, ale žádná další příležitost Valašek už se gólově neujala. Po změně stran už se hrál pouze statický fotbal. Ani jedno z obou družstev už totiž nedokázalo vymyslet žádnou pohlednou akci. „Zpočátku utkání jsme na tom byli dobře technicky, ale s přibývajícími minutami u nás vázla kombinace. K zisku tří bodů nám tak bylo tentokrát nakloněno štěstí," uznal kouč Brumova Robin Sochora.

Branka Brumova: Poláchová

Brumov: Krahulcová – Kozubíková, Sochorová, Miklasová, Ptáčková, Jelínková, Olejníková, Škrabolová, Buriánková, Poláchová, Krahulová. Střídaly: Koutná, Frajtová.

NOVÉ SADY – BŘEZNICE 2:2 (1:1)

Březnice se postarala o největší překvapení kola a odvezla si z půdy lídra soutěže cennou remízu. Hosté měli také dobrý start do zápasu, když je v 15. minutě poslala do vedení po přesně rozehraném rohovém kopu Uhlířové Kozmíková. Později sice Nové Sady otočily stav na 2:1, ovšem v 70 minutě po centru Žabokrtské Gregorová vyrovnala na 2:2. „Podaly jsme kolektivní výkon, protože jsme se na hřišti dobře doplňovaly. Dneska se nám totiž dařilo ve všech řadách. Pevná byla obrana, záloha zbytečně neztrácela balony, ale hlavně se nám domácí tým podařilo zaskočit aktivním pojetím. Plichta z Hané je proto zasloužená," pochvalovala si stoperka hostů Žaneta Vaculíková.

Branky Březnice: Kozmíková, Gregorová

Březnice: Michaela Molová – Vavrušová, Vaculíková, Kryšpínová, Jana Molová, Kozmíková, Přibilová, Uhlířová, Žabokrtská, Brzósková, Gregorová. Střídaly: Kubíčková, Jugasová