Předposlední celek tabulky z Veřovic byl od začátku snadným soupeřem. Odkopy od jejich branky nedolétly na polovinu domácích, a tak bylo jen otázkou času a taktiky Holešova, kdy a jak svou herní, technickou a taktickou převahu vyjádří.

DFK HOLEŠOV – AFC VEŘOVICE 11:0 (6:0)

Hned v 1. minutě byla zastavena faulem v šestnáctce hostí Bakalíková a pokutový kop bez problémů proměnila v pohodě hrající Pechová. Nápor domácích pokračoval, útoky se valily na branku Veřovic ze všech stran a v 5. minutě po střele Samsonkové usměrnila bránící hráčka míč do vlastní sítě. Další branku vsítila po krásné individuální akci střelou ze šestnácky Stolářová. Ve 25. minutě se premiérově po rohu Pechové trefila hlavičkou Brezanská, a v 31. minutě po akci Bakalíkové zvýšila skóre dorážkou z malého vápna Háblová. Nejkrásnější akci první půle předvedla ve 43. minutě Stolářová po samostatném průniku přihrála Bakalíková, a ta zvýšila skóre na 6:0 pro domácí.

Po střídání brankářek a útočnic ve druhém poločase pokračoval nápor domácích. V 57. minutě předvedla další krásnou akci Stolářová, která po samostatném úniku přihrála do šestnáctky hostí a její centr zužitkovala v další branku Háblová. Další branku přidaly střídající Dobroslávková po pěkné přihrávce Jablunkové, a opět s pomocí hostující hráčky Samsonková střelou ze šestnáctky. V 82. minutě se trefila po dohraném souboji Kuldová a tečku za utkáním udělala po faulu na Bakalíkovou penalta v 88. minutě, kterou s přehledem proměnila kapitánka Jurčová.

Branky:Háblová 2, Samsonková 2, Pechová, Stolářová, Brezanská, Bakalíková, Dobroslávková, Kuldová, Jurčová.

DFK Holešov: Ševelová – Jablunková, Pechová, Ďurišová, Háblová, Samsonková, Jurčová, Stolářová, Brezanská, Bakalíková, Kršňáková (Křupková, Dobroslávková, Kuldová, Pagáčová).

TJ NĚMČICE – DFK HOLEŠOV 2:3 (1:2)

I v dalším utkání chyběla holešovským žákyním jedna z tradičních opor Motalová, ale zápas i tak tým zvládl dovést do vítězného konce. S rozhodčím z řad domácích zahájil DFK utkání náporem a po trvalém tlaku před brankou domácích chytře skórovala po opakovaném rohu Dobroslávková. Domácí tým předváděl bojovný výkon se snahou po kombinaci, ale Holešov přidal po samostatném průniku přes celé hřiště výborně hrající Stolářovou další branku. Domácí ještě stihli snížit z penalty. Po přestávce přidala děvčata další branku po dorážce Jirouškové, a zbytek zápasu byl úporným bojem obou celků se snahou Němčic zvrátit výsledek ve svůj prospěch. Po chybě ve středu pole snížili domácí pět minut před koncem zápasu, ale Holešov nakonec vítězství zaslouženě uhájil.

Branky: Dobroslávková, Stolářová, Jiroušková.

DFK Holešov: Csefalvayová – Stolářová, Konečná, Hradil, Dobroslávková, Pagáčová, Jiroušková, V. Kuchařová (Stratilová, Koukalová, Tkadlec).