Turnaj probíhal za krásného slunečného počasí na stadiónu Míru v Holešově a zúčastnilo se ho osm týmů. Pět týmů soutěžilo v přeboru okresu Kroměříž, a tři vítězové okresních soutěží Zlínského kraje se pak utkali v krajském přeboru. Celkem bylo sehráno 28 zápasů včetně dvou penaltových rozstřelů, a výkony většiny týmů, kde se prezentovala děvčata z fotbalových celků 1. a 2. ligy, byly na vysoké úrovni. V turnaji se představilo 80 děvčat a organizační část akce zabezpečili studenti pořádající školy.

V okresním přeboru zvítězila bez porážky děvčata z policejní školy před Gymnáziem Holešov, a v krajském přeboru své vítězství domácí děvčata překvapivě zopakovala, když remizovala s celkem Starého Města a porazila tým Obchodní Akademie Zlín. Nejlepší výkony ve vítězném celku předvedly hráčky Dívčího fotbalového klubu Holešov Jaroslava Jurčová, Hana Samsonková a Martina Křupková v brance.

Ceny vítězným týmům předal starosta města Holešov a senátor Parlamentu ČR Zdeněk Janalík.

Vítězný tým tvořily tyto hráčky: Hana Samsonková, Jaroslava Jurčová, Martina Křupková, Denisa Urbánková, Michaela Kročilová, Silvie Weissová, Lucie Folvarčná a Eva Šutová.

Pořadí
Okresní přebor: 1. VPŠ a SPŠ MV v Holešově, 2. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, 3. SOŠ Holešov, 4. VOŠPS a SPgŠ Kroměříž, 5. VOŠP a SPŠM Kroměříž.

Krajský přebor: 1. VPŠ a SPŠ MV v Holešově, 2. OA T. Bati a VOŠE Zlín, 3. SOŠ a Gymnázium Staré Město, 4. SOŠ Otrokovice.