Kromě toho, že je Antoine Griezmann skvělým fotbalistou, je také pyšným otcem tří dětí.

8. dubna 2016 přivedla tehdy ještě jeho přítelkyně Erika na svět dcerku Miu. V červnu následujícího roku se z mladého páru stali manželé a netrvalo to ani další dva roky a Mia měla bratříčka.

Chlapeček dostal jméno po pradědečkovi, co je ale zajímavější, malý Amaro se narodil 8. dubna 2019, tedy v den třetích narozenin své sestřičky.

Během fotbalových utkání může dojít k vážnému zranění. Objevily se i případy hráčů, kteří přímo na hřišti zkolabovali a následně zemřeli.
Fotbalový zázrak. Čtyřikrát mu na hřišti přestalo bít srdce, teď už zase hraje

Včera pak Griezmann své fanoušky poněkud znejistěl, když vynechal trénink. Na sociálních sítích se začínaly objevovat obavy příznivců Barcelony, jestli není třicetiletý fotbalista zraněný. Už v sobotu večer totiž katalánský velkoklub čeká slavné El Clásico, tedy zápas proti Realu Madrid.

Jen o pár hodin později je ale sám hráč uklidnil. A navíc přinesl další radostnou novinu. „Změnili jste náš život. Naplnili jste ho štěstím a hrdostí. Vaše malá sestra právě dorazila a já už teď vím, že budete nejlepšími velkými bratry na světě. Užívejte si život tak, jak umíte, a vězte, že máma a táta tu pro vás vždy budou,“ napsal k fotografii se svými dvěma dětmi.

Podívali jste se do kalendáře? Ano, včera bylo 8. dubna 2021. I třetí potomek francouzského reprezentanta, dcerka Alba, se tak narodil ve stejný den.

Tím možná strhl ještě větší lavinu mezi fanoušky, než když se báli o jeho zdraví. „Úspora nákladů na narozeninové oslavy,“ pobavil fanoušek s uživatelským jménem Ahuba Oscar. „Nech mě hádat. Pokud bude mít čtvrté dítě, bude mít zase narozeniny ve stejný den?“ očekává už nyní jistý Elijah.

Útočník Marco Paixao v zápase pražské Sparty proti švýcarskému Thunu.
Největší sparťanský přehmat? V 36 umí čtyři góly za zápas a vládne střelcům

Pozornost barcelonských fanoušků se ale už pomalu, ale jistě zase přesouvá na sobotní zápas. V něm by jim Griezmann udělal radost dalším hattrickem. Do sítě Realu.