Je to už taková jeho rutina. Cristiano Ronaldo si těsně před začátkem zápasu postaví podle nálady tři až čtyři míče a z hranice pokutového území si cvičně vystřelí. Jeden z těchto projektilů však před včerejším utkáním zasáhl do zátylku jednu ze stewardek, která se zhroutila k zemi a okamžitě k ní přispěchali záchranáři i s hvězdným Portugalcem.

Andros Townsend z Evertonu se raduje z gólu.
Z gamblerství se vyléčil. Townsend našel ztracené sebevědomí díky videu od mámy

Vše se naštěstí obešlo bez výraznějšího zranění a Ronaldo stevardce věnoval svůj dres. Ta celou situaci ocenila úsměvem.

Byl to krásný moment v jinak velmi nešťastném utkání pro Manchester United. Portugalská hvězda se sice ve 13.minutě prosadila a navázala tak na dvě branky proti Newcastlu United, po vyloučení Aarona Wan-Bissaky ale přišla švýcarská smršť.

Zdroj: Youtube

Young Boys přestříleli věhlasnějšího soupeře 17:2 a šli si za vítězstvím. Nejprve v 66. minutě vyrovnal Nicolas Moumi Ngamaleu, v posledních sekundách utkání vystřelil senzační výhru Jordan Siebatcheu.