„Velmi mě těší, že mám tolik fanoušků a že mi posílali hlasy. Znamená to pro mě, že hrát fotbal pro lidi má smysl,“ vyznal se 36letý hráč Kvasic, jehož čeká v létě důležitý životní krok.

„S partnerkou Petrou, se kterou mám dvě dcery Marii a Rozárii, nás v červenci čeká svatba,“ pochlubil se velký fanoušek Barcelony.

„Má blízká rodina a přátelé sdílejí se mnou radost a potěšilo je prvenství. Vzhledem ke covidové situaci a dlouhé pauze jsem zvýšený zájem ve fotbale ale nezaznamenal,“ pousmál se Lepša, jenž je ale připraven, že tento úspěch jistě nenechá klidným pokladníka kavasického týmu. „Očekávám, že mě to nějaký ten “litránek“ bude jistě stát.“

Kromě plakety získal od Deníku sázenku od Fortuny. „Vsázím rád na všechny druhy sportů a utkání. Pokud za tyto peníze vyhraji, rád se o tuto výhru podělím s nejbližšími a oslavíme to,“ má jasno hráč celku krajského přeboru. „Plaketa si určitě najde místo u ostatních pohárů z mládí a zajistí mi tak příjemnou vzpomínku,“ přiznává hráč, jenž se kopané věnuje od svých 12 let.

Současně již vyhlíží restart sezony, třebaže FAČR v minulých dnech z epidemiologických důvodů soutěže předčasně ukončila. „Pro sport obecně je tato situace velmi špatná. A co se týče fotbalových soutěží, myslím si, že především mládež a dorost tímto utrpěli,“ vnímá Lepša.

I přes dlouhou covidovou nedobrovolnou přestávku neplánuje konec kariéry. „Fotbal budu hrát celý život, protože mě naplňuje a mám ho rád! Ale na hřišti ve vyšších soutěžích už je čas přenechat místo mladším nadaným fotbalistům. Svůj klub budu ale dále rád podporovat a fandit mu. Mám tam ty lidi rád a těžko se mi bude končit. Přeci jen jsem tam strávil mnoho let,“ vnímá zkušený fotbalový univerzál, jenž do dorostu hráč za Kroměříž a Prostějov.

A jaký má ještě sen? „Jsem už hráč vyššího věku a přál bych si především, aby mi zdraví a tělo dovolilo ten fotbal hrát co nejdéle a to ať už v nižší soutěži nebo jen tak pro radost s kamarády,“ dodal Lepšan, jenž v kategorii mužů hájil barvy Kroměříže, Morkovic, Kozlovic, rakouského SV Droß, Ratají a nyní Kvasic.