Fotbalisté Mladcové (modré dresy) ve 26. kole I. A třídy skupiny B doma remizovali s Kunovicemi 1:1. Oba góly padly z penalt.
MISTROVSKÁ KOPANÁ

„Hrálo se ve velmi těžkých podmínkách. Silný vítr zápas nejen určitě ovlivnil, ale dokonce ho i vstřelenou brankou rozhodl. Ve 34. minutě slavkovský Pavel Dvorník zahrával přímý kop. Jeho krásná střela z velké vzdálenosti ve větru zaplavala a k údivu všech skončila v horním rohu branky jinak pozorně chytajícího Jana Kouřila,“ popsal rozhodující okamžik trenér Břestu Lukáš Šoustek.

Fotbalový duel I. A třídy skupiny A se ve Velkých Karlovicích nedohrál. Přestože domácí manko s Valašskou Polankou po přestávce smazali, více jim dovoleno nebylo.
Nedohrál se další fotbalový zápas - ve Velkých Karlovicích! Proč?

„Prohra nás velmi mrzí, protože jsme byli po většinu utkání lepším mužstvem. Dařila se souhra, rychle a aktivně jsme kombinovali a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy duel výsledkově překlopíme na naši stranu. Ale jak už to tak bývá, tak fotbal někdy nemá logiku. Ani vysoké procento držení míče nebo sebevědomější herní projev ještě zápas vždy nevyhrává. Spálili jsme velké množství brankových příležitostí. Chyběl větší klid ve finální fázi a zejména přesnost a potřebný důraz v zakončení. Slavkova uspěl urputnou bojovností,“ dodal kouč poraženého celku.

SLAVKOV P. H. - BŘEST 1:0 (1:0)

Branka: 34. Dvorník. Rozhodčí: Černovský, 100 diváků.