ZÁHLINICE – NĚMČICE 2:4 (0:1)

Tomáš Mrkvica, hráč Záhlinic: „První domácí utkání jsme bohužel nezvládli. Od úvodních minut byl soupeř lepší, klidnější na míči. Hosté se snažili co nejvíc nakopávat míče za obranu a to jim vycházelo. Nechali jsme se zbytečně vytáhnout z vlastní poloviny, z toho pak plynuly rychlé brejky. V prvním poločase jsme měli pouze jednu šanci ke vstřelení branky, ale opět se trápíme ve finální fázi. Do kabin se šlo s poločasovým stavem 0:1. Ve druhém poločase jsme bohužel prvních 15 minut předváděli stejný výkon, během kterých soupeř vstřelil další tři branky. Za stavu 0:4 se nám podařilo vstřelit kontaktní góly na 2:4, ale to bylo vše, na víc nezbyl čas. Hosté byli lepší, ale my se musíme soustředit hlavně na svoji hru a těžit z toho, v čem jsme dobří. Hlavně předejít zbytečným chybám.“

V rámci 2. kola okresního přeboru OFS Kroměříž porazili fotbalisté Kvasic B (v zeleném) rivala z Rymic 3:2. O osudu zápasu se rozhodlo v samém závěru, kdy domácí proměnili penaltu. její nařízení se nelíbilo hostům, kteří za ostré protesty z lavičky násled
Okresní přebor: Němčicím zařídil výhru čtyřgólový Motal

Branky: 71. Dutkevič, 78. Malát – 21., 48., 60. a 65. Motal. Diváci: 179. Rozhodčí: Zalabák. Záhlinice: Pospíšil – Šustek (75. Paštěka), Novotný, Mrhálek, Kubík, Dušek (75. Pospěch), Jakvid, Kutňák, Dutkevič, D. Malát, P. Malát (72. Mrkvica). Němčice: Vajda – Císař, Sklenář (32. Darebníček), Zlámal, Vymětal, Batoušek, Kadlec, Kříž (83. Holý), Lejsek, Zavadil, Motal.