Předchozí
1 z 8
Další
Fotbalisté Hluku ovládli páteční finále Poháru OFS Uherské Hradiště Jarošovský pivovar, když na stadionu ligového Slovácka zdolali Horní Němčí.
ANALÝZA možných postupů a sestupů v okresech. Kdo zvažuje návrat z kraje?

PRAVČICE – POČENICE 1:3 (0:1)

Stanislav Juřena, kapitán Počenic: „Zápas jara jsme zvládli herně i výsledkově, podařilo se nám tak soka z Pravčic bodově dotáhnout a vrátit se do tuhého boje o záchranu. Hned od úvodu jsme diktovali tempo hry, lépe se pohybovali a chodili do rychlých kontrů, výborně fungovala kompaktnost mezi řadami a křídelní akce. Vedení jsme se ujali po ose Jiřík - Tesák, který se pohotově zorientoval ve vápně a nekompromisně zavěsil. Dvougólový náskok přinesla nezištná asistence Jergla, jenž naservíroval míč skórujícímu Jiříčkovi. Domácí poté vrhli všechny síly do útoku, vsadili na dlouhé, nakopávané míče do vápna, a když dali kontaktní gól, bylo zaděláno na drama. Naštěstí jsme koncovku ustáli a třetí úder zasadil Pravčicím zkušeně Tesák. Na kluky jsem nesmírně hrdý, dokázali jít přes bolest a na hřišti nechat všechno.“

Fotbalisté Pravčic (v černém) v sobotním záchranářském duelu okresního přeboru OFS Kroměříž doma podlehli Němčicím 1:3.
Podívejte se. Záchranářský šlágr v Pravčicích ovládly Počenice!

Branky: 71. Jetelina – 17. a 85. Tesák, 62. Jiříček. Diváci: 130. Rozhodčí: Skyba. Pravčice: Bucha – Jetelina, Tobolík, Hrdlička, Vaculík, Absolon (70. Gankhuyag), Zapletalík, Źelizňák, Janováč, Filandr, Batík (55. J. Zapletal). Počenice: Šesták – Hrnčíř (79. Niedermertl), Lejsal (74. Hrušák), Tesák (87. Barnet), Jiříček, Jiřík, Otevřel, Juřena, Zapletal, Jergl (79. Šustr), Novák (74. Zbořil).

Zdroj: Břenek Martin

BŘEST - NĚMČICE 2:2 (0:1)

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Jsme moc rádi, že také dnes se nám podařilo navázat na výborné výkony z minulých zápasů. O to víc nás těší, že jsme dokázali držet krok s lídrem tabulky z Němčic a byli mu v některých fázích zápasu možná i více než vyrovnaným soupeřem. Před velmi slušnou diváckou kulisou se hrál velmi dobrý, atraktivní fotbal se zajímavým průběhem. Soupeř, v jehož sestavě je spousta vynikajících a zkušených fotbalistů se prezentoval kvalitní kombinační hrou. Naše mužstvo zase vyráželo z pozorného obranného bloku do rychlých nebezpečných protiútoků. Oba týmy si během duelu vypracovali spoustu zajímavých brankových příležitostí a zaslouží si za své nasazení a bojovnost pochvalu. Samotnému úvodu utkání předcházel slavnostní okamžik, kdy klub SK Břest, přátelé, diváci a hráči vzdali hold panu Ladislavu Popelovi, který v těchto dnech slaví významné životní jubileum. Pan Popela působil s drobnými přestávkami v našem klubu nepřetržitě jako hráč, ale zejména jako trenér přípravky, žáků, dorostu i mužů. Je držitelem ceny Dr. Václava Jíry za rozvoj fotbalu na celorepublikové a regionální úrovni. Za vše, co udělal v našem klubu, mu patří velký dík.“

V rámci nedělního fotbalového derby Břest - Němčice, které vedou tabulku okresního přeboru, popřáli místní hráči, fanoušci a funkcionáři k životnímu jubileu – 80. narozeninám - domácímu dlouholetému hráči a trenérovi Ladislavovi Popelovi.
Fotbalisté Břestu darovali trenéru Popelovi k jubileu plichtu s lídrem

Branky: 47. Hudeček, 54. Štauber – 22. Zlámal, 73. Motal. Diváci: 150. Rozhodčí: Caletka. Břest: Valoušek – M. Šálek, Horák, Konečný, Salajka, Máša (60. Koudelníček), J. Šálek (76. Juračka), Štauber (81. Kouřil), Hudeček, Trlica, Miklík. Němčice: Vajda – Kříž, Císař (88. Lejsek), Rom. Darebníček, Zlámal, Rad. Darebníček, Kadlec, Zavadil (79. Holý), Motal, Sklenář (70. Vymětal), Batoušek.

ŽERANOVICE – SLAVKOV P. H. 4:2 (3:0)

Karel Klimek, trenér Žeranovic: „Myslím si, že mimo prvních patnácti minut, kdy nám to moc nešlo kombinačně, byl celý zápas v naší režii. Po prvním gólu se hra uklidnila a hlavně zpřesnila. Do poločasu se podařilo přidat další dva góly, takže se do šaten šlo za stavu 3:0. Ve druhém poločase měl náš tým opět územní převahu a také jsme si vytvořili několik dobrých šancí, které bohužel neskončily gólem. Jak to bývá, když nedáš několik tutovek tak zákonitě přijde trest. Ten taky přišel v 70. minutě. Naštěstí o čtyři minuty později se nám podařilo opět navýšit skóre na 4:1 a zápas už se v podstatě jen dohrával. Myslím, že výhra je naprosto zasloužená.“

Fotbalisté Kvasic (v červeném) ve 24. kole krajského přeboru doma remizovali s Nevšovou 1:1.
Gól. Nevšová se z vyrovnání v Kvasicích hodně radovala. Podívejte se!

Branky: 15. Šuba, 31. Vaculík, 35. Zimčík, 74. Menšík – 70. Ponížil, 86. Darebníček. Diváci: 88. Rozhodčí: Kopřiva. Žeranovice: Bakalík – Hubík, Menšík, Zámorský (80. Bouška), Řihák, Vaculík, M. Hasala, Zimčík, Zakopal (46. A. Klimek), Machálek (75. Š. Cholasta), Košina. Šuba. Slavkov p. H.: P. Dolák – Kopřiva, Bureš (62. Pilař), M. Kužel (46. O. Kužel), R. Dolák (85. Janečka), Krajcar, Darebníček, Kouřil (35. Čuba), Ponížil, Ondrůšek, Mrázek.

HULÍN – RYMICE 3:1 (1:0)

Josef Pěnčík, předseda Spartaku Hulín: „Do utkání jsme vstoupili lépe a vytvořili si několik příležitostí, které jsme neproměnili. Pak tempo i vlivem teplého počasí upadlo, nám se naštěstí po individuální akci Pospíšilíka podařilo vstřelit úvodní gól. Druhý poločas již byl mnohem zajímavější, po tečované střele se nám podařilo dát druhou branku, a zdálo se být hotovo. Hosté ale utkání nezabalili, otevřeli hru a zápas dostal grády. Rymice vstřelily kontaktní branku a poté se šance přelévaly na obou stranách. Nám se podařilo vstřelit pojistku až v samém závěru, takže drama až do konce.“

Divizní fotbalisté Skaštic.
Oslabeným Skašticím zlomila vaz čtvrthodina.

Branky: 33. Pospíšilík, 48. Navrátil, 90. Karamon – 58. Čada. ČK: 78. Krejčí. Diváci: 88. Rozhodčí: Přikryl. Hulín: Hlobil – Pospíšilík, Dunda (60. Ondrejec), Barták, Matula (71. Procházka) Zaoral, Jurášek, Vaculík (71. Vyvlečka), Pastrnek, Navrátil, Karamon. Rymice: Krejčí – Doležel, Petrskovský, Čada, Mlčák, Fuksa, R. Matuška (85. D. Marek), Ševčík, Machovský, Navrátil (54. Marek), M. Matuška.

KVASICE B – SKAŠTICE B 2:5 (2:2)

Matěj Reiskup, hráč Kvasic B: „Skaštice předvedly kombinačně velmi vyspělý výkon a pro nezaujatého diváka se tak hrál celkem slušný fotbal se spoustou branek. Pro nás už to tak veselé nebylo. Po slibném úvodu, kdy jsme se dostali dvakrát do vedení, jsme polevili a zbytek zápasu byl soupeř lepším mužstvem na míči. Navíc ve druhém poločase příkladně využil rychlost svých útočníků a z protiútoků nám vstřelil rozdílové tři branky. Nám se naopak naše šance proměnit nepovedlo a tak jsme vyšli bodově naprázdno.“

Fotbalisté Holešova v bíločerném.
Fotbalisté Holešova pálili šance a dovezli bod z neoblíbeného Přerova

Antonín Sova, trenér Skaštic B: „Zápas proti již tradičnímu rivalovi z Kvasic probíhal oboustranně v nepříliš vysokém tempu. Na začátek zápasu jsme se trochu hledali a domácí tak šli dvakrát do vedení. Klíčovým faktorem dnes byla hra středové řady, kde jsme postupem času naší iniciativou získávali převahu. Konečně jsme také dokázali proměnit naše vypracované šance. Na větším hřišti dělaly naše brejky domácím velké problémy. Na druhé straně nás několikrát podržel brankář Trampota, a proto jsme si odvezli z Kvasic všechny body.“

Branky: 8. Ambruz, 19. Samohýl – 56., 63. a 79. Zůvala, 15. Ježák, 34. Škrabana. Diváci: 58. Rozhodčí: Němec. Kvasice B: Foltýn – Hora (46. Pánek), Kochaníček, T. Hamala, M. Hamala (31. Reiskup), Pospíšil (63. Fišer), Samohýl, Šupčík, Ambruz, Berky, Ševela. Skaštice B: Trampota – Mareček, Novák, P. Bubla, Skyba (75. Růžička), Ježák (75. Motal), Uličný, Rosecký (46. Židlík), Zůvala (84. Vymětal), Škrabana, Sova.

MORKOVICE B – LUBNÁ 1:6 (0:4)

Nečekaně jasnou záležitostí se stal duel v Morkovicích, kde Lubná o svém úspěchu rozhodla již do přestávky, kdy nasázela čtyři branky a po změně stran již pouze kontrolovala vedení.

Fotbalista Zborovic Dominik Bejdák.
Zborovice deklasovaly oslabené Koryčany. Slaměník dal čtyři branky

Branky: 70. vlastní (Rozsypal) – 41. a 76. Ančinec, 11. Scholz, 27. Havlík, 43. Komárek, 55. Goldman (VL). Diváci: 45. Rozhodčí: Benedikt. Morkovice B: Šebestík – Vymazal, Juřena (46. Zahradník), Holan (46. Sigmund), Skácel, Kapounek, Pospíšil, Vlček, Goldman, Maticz (52. Rosický), Zápařka. Lubná: Marák – Komárek (79. Bačinský), R. Havlík, Scholz, Ančinec, Železník, Kašík (66. I. Havlík), Makový, Horák (66. Šiška), Rozsypal, Chýla.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...