Že by se mohlo schylovat k jednoznačné výhře už napovídala tabulka před zápasem – Zborovice „B“ se nacházely na třetím místě, skóre měly kladné 22:8. Poslední Bařice naopak navazují na loňský neúspěšný ročník, ve kterém ve dvaadvaceti zápasech nezískaly jediný bod (16:152).

Před nedělním utkáním dokonce nevstřelily ani gól, disponovaly skóre 0:66. „Před zápasem jsme si řekli, že soupeře v žádném případě nepodceníme. Chtěli jsme hrát naši kombinační hru a to se nám naštěstí podařilo,“ prozradil Kojetský.

Skóre jste postupně navyšovali. Jak se v průběhu zápasu hledala motivace?
Po rychlém gólovém začátku jsme začali hodně střídat, aby si zahráli i kluci, kteří v jiných zápasech tolik prostoru nedostávají. O motivaci rozhodně bylo postaráno.

Bařice za sedm zápasů nevstřelily jediný gól. Dostaly se proti vám k vyložené šanci?
Soupeř nějakou střelu na bránu měl, naše výborná obrana mu toho ale více nedovolila. Bařice každopádně zaslouží obrovské uznání! I přes nepříznivé výsledky jde vidět, že fotbal mají rádi, klobouk dolů před nimi, že nic nevzdávali a celý zápas bojovali. Po utkání si od našich fanoušků vysloužili mohutný potlesk, za což jim patří velký dík.

Fotbalisté Břestu (ve žlutém) zaskočili rezervu Skaštic na jejich půdě.
Okresní přebor: rezervu Skaštic nespasil ani kanonýr Konečník!

Na konci května jste v Bařicích rovněž vyhráli 16:0. Vzpomínalo se na to před zápasem, případně po něm?
V průběhu týdne i před zápasem se na to samozřejmě vzpomínalo. Nechtěli jsme se tím ale nechat ovlivnit. Každý zápas začíná za stavu 0:0. Tak jsme k tomu i přistoupili.

Vysokou výhru jste režíroval i vy, vstřelil jste hattrick…
Minulý zápas jsem z důvodu zranění vůbec nenastoupil. Jsem rád, že mi trenér Martin Střelec dal důvěru od začátku. Cítil jsem se dobře a mám radost, že se mně i celému týmu duel takto vydařil. Budeme na to chtít navázat v dalším zápase, kdy nás čeká těžký duel v Ratajích.

Hattrick jste vstřelil za pouhých třináct minut. Proč vám to tam do konce zápasu už nespadlo?
Po dovršení hattricku mě trenér stáhnul a prostor dostali ostatní hráči. Ve druhém poločase jsem ještě nějaké možnosti ke skórování měl, ale žádná střela se už neujala. Místo toho jsem přidal nějaké asistence, které mě také těší.

Záložník Kroměříže Adam Houser (ve žlutém dresu) při zápase proti Slovácku B.
Houser je po zranění zpátky, na Zlín nemyslí. Jako trenér pomáhá Lužkovicím

Kdy jste naposledy v mužské kategorii vstřelil hattrick?
Naposled to bylo před rokem proti Dřínovu. Tehdy jsem byl ještě hráčem „A“ mužstva a šel jsem na jeden zápas výpomoci „B“ týmu.

Nyní jste spíše hráčem „A“ nebo „B“?
Minulou sezonu jsem byl ještě hráčem „A“ týmu. Po konci sezóny jsem se však domluvil s vedením a trenéry, že už budu nastupovat pouze za „B“ tým a pokusíme se postoupit do vyšší soutěže.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...