Výsledek vypadá jednoznačně. V čem byl největší rozdíl mezi oběma týmy?
Myslím si, že největší rozdíl byl v kvalitě hráčů. Nechci říct, že by Počenice neměly dobré hráče, ale naše sestava a lavička byla složena z asi toho nejlepšího, co jsme si mohli dovolit. Zároveň k naší motivaci hodně pomohly hodové slavnosti a spousta podporujících diváků.

V 58. minutě jste obdrželi červenou kartu, v té době jste vedli už 7:0. Zachránilo to hosty od většího výprasku?
Červená karta nás zaskočila a hodně ovlivnila způsob naší hry. Míč pak více držel soupeř, s čímž se dalo počítal. Na druhou stranu jsme si zkusili hru v 10 lidech, se kterou se tým myslím popral celkem dobře. Zápas jsme i tak dotáhli k vítězství.

Promo Kanonýr Deníku

K jasné výhře jste pomohl hattrickem. První gól jste vstřelil ve 26. minutě, druhý o 11 minut později. Pomýšlel jste hodně na tuto metu?
Po mém druhém gólu by asi každý chtěl dát ten třetí a dokončit pomyslný hattrick. Nestává se to zrovna každý zápas.

Neobával jste se, že vás trenér vystřídá?
Na střídání jsem upřímně myslel i sám, ale byli jiní hráči, kteří potřebovali odpočinout nohám a přenechat místo čerstvým. Pokud bych třetí gól nedal, zklamaný bych určitě nebyl. Zápas jsem si všichni užili.

Jaké zápisné budete muset přinést do kabiny? Jaký byl váš nejlepší dosavadní střelecký počin v jednom zápase?
Hattrick do kabiny přináší 5 litrů alkoholu na oslavy po vítězných zápasech. Můj nejlepší výkon se vždy pohyboval kolem třech vstřelených gólů za utkání. Více jsem dal možná tak ještě v přípravce na malém hřišti.

Josef Zaoral se synem.
Zálohu měnil za hrot, dal hattrick. Dokázal jsem, že na to mám, culí se Zaoral

Váš první zápas sezony odložil déšť. Jak jste na to reagovali?
Odložený zápas nás samozřejmě mrzí, ale počasí nám zápas nedovolilo, tudíž jsme my i soupeř souhlasili s přesunutím zápasu na jiný termín.

Zatím nastupujete za B-tým. Jaké jsou vaše vyhlídky k „A“?
S A-týmem jsem již dvě sezony trénoval a občas doplňoval kluky na střídačce, ale v tuto chvíli se mi situace v životě změnila a na trénování s ,,A’’ již časově nezvládám a raději si tedy občas zakopu s klukama z B-týmu.

Jaké máte ambice do nové sezony?
V kabině se pomýšlí nad postupem z okresního přeboru do vyšší soutěže a obhájení poháru OFS.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...