Okresy

6.11.2018

I. A třída: Viktorka jako první sťala lídra z Kvasic. Slušovice neporažen

Zatímco Slušovičtí i v závěrečném podzimním kole potvrdili v I. A třídě skupině A svou dominanci 13. výhrou v řadě, ve skupině B vedoucí Kvasice poprvé narazily. Zuby si vylámaly na půdě Viktorie Otrokovice s místní rezervou.

4.11.2018

Hulín inkasoval tři góly za šest minut a s Petřkovicemi prohrál

Fotbalisté Hulína nepotvrdili před vlastními fanoušky cennou výhru z Hodonína, když s rozjetými Petřkovicemi ztratili poločasový náskok 1:0 a po třech slepených brankách, které inkasovali v rozmezí od 53. do 59. minuty, doma ve 14. kole MSFL padli 1:3 a v tabulce zůstali s jedenácti body předposlední.

30.10.2018

I. B: Staré Město přehrálo Slovácko B, Fryšták vyhrál v Jaroslavicích

Derby patřilo fotbalistům Starého Města, kteří v závěru sobotního utkání otočili výsledek s béčkem Slovácka a po heroickém výkonu a brankách Petreka a Sonntaga slavili výhru 4:3 i zisk tří bodů. Předposlední Halenkov zvládl přestřelku na hřišti Prostřední Bečvy a po divoké výhře 4:3 se dotáhl na soupeře před sebou.

24.10.2018

Okresní přebor: Mrlínek přibrzdil Němčice

Po 11 odehraných kolech okresního přeboru se v čele tabulky dostaly do trháku Zdounky a Těšnovice. O překvapení víkendu se postaral Mrlínek, který doma udolal po penaltách ambiciózní Němčice.

16.10.2018

I. B: Malenovice zdolaly Mladcovou, Zlechov přemohl Ludkovice

Poslední Hutisko si vyšláplo na béčko Slavičína, které v 11. kole přemohlo 2:0 a bodově se dotáhlo na třináctý Halenkov. Luhačovická rezerva doma přemohla Březolupy a udržela se v čele krajské I. B třídy skupiny C.

9.10.2018

I. B: Valašská Polanka zdolala béčko Slavičína a poskočila do čela

Souboj nejlepších týmů I. B třídy skupiny A patřil hostům z Valašské Polanky, která se po jednoznačné výhře 4:1 nad béčkem Slavičína dostala právě před nedělního soupeře do čela tabulky. Luhačovická rezerva zvládla těžké utkání v Šumicích, kde zvítězila gólem Mačka z 89. minuty 2:1 a v čele tabulky navýšila náskok na dva body před Nedakonicemi a Uherským Ostrohem.

9.10.2018

Okresní přebor: šlágr se nekonal. Lídr navýšil v čele náskok

Náskok vedoucích Zdounek v okresním přeboru narostl na čtyři body i díky tomu, že se šlágr 9. kola Zborovic s Němčicemi kvůli rozsáhlé marodce domácího celku odložil na listopadový termín.

2.10.2018

I. B: béčko Slavičína poprvé prohrálo, Fryšták nastřílel Malenovicím

Fotbalisté Semetína si v 9. kole vyšlápli na vedoucí béčko Slavičína, kterému připravilo první letošní porážku. Domácí tým rozhodl nedělní duel třemi brankami ve druhém poločase.

25.9.2018

Okresní přebor: vedoucí Zdounky zvýšily náskok

Fotbalisté Zdounek vedou po sedmi kole okresní přebor již o dva body. Jejich nejbližší rival Zborovice totiž doma uspěly až po penaltovém rozstřelu a nyní má stejně bodů jako třetí Němčice.

18.9.2018

Okresní přebor: nováček z Břestu sesadil lídra z Těšnovice

Nováček fotbalového okresního přeboru z Břestu si o víkendovém 6. kole vyšlápl na Těšnovice, uštědřil jim první porážku v řádné hrací době a sesadil z čela, kam se vyhouply Zdounky.

11.9.2018

Okresní přebor: duel o čelo ovládli fotbalisté Těšnovic

Trápení fotbalistů Chvalčova a čekání na první bod sezony v okresním přeboru pokračuje i po víkendovém 5. kole, kdy doma nestačili na nováčka z Břestu. Přímý soubpj o první místo zvládly Těšnovice, které doma nedaly Počenicím šanci.

4.9.2018

Okresní přebor: vedoucí Těšnovice klopýtly, dotáhly se Počenice

První inkasovanou branku a porážku utrpěly o víkendovém 4. kole okresního přeboru fotbalisté Těšnovic, které i tak se udržely ve vedení. Společně s Počenicemi.

21.8.2018

Okresní přebor: Chvalčov neposkládal tým a v Komárně padl kontumačně

První kontumační výsledek okresního přeboru a hned na úvod sezony. Fotbalisté Chavlčova nedokázali poskládat dostatečný počet hráčů a k utkání 2. kola v Komárnu nenastoupili. V čele soutěže jsou Zborovice, které stejně jako Těšnovice ještě neinkasovaly, ale mají nejlepší skóre.

14.8.2018

Okresní přebor: nováček z Břestu zaskočil Lubnou

Na podtrženou jedničku vstoupili po roční přestávce opět do okresního přeboru OFS Kroměříž fotbalisté Břestu. Nováček doma povedenou druhou půlí doma rozcupoval Lubnou.

10.8.2018

V Nevšové čekají na trenéra Baníku Páníka

Jsou věrní a hraví. A to se jim vyplácí. Fotbalový klub TJ Sokol Nevšová, který v létě oslavil postup do nejvyšší krajské soutěže, se v rámci projektu Kopeme za fotbal angažuje od jeho založení, za což byl již několikrát odměněn.