„Zkrácení nám nevadilo. Přednost má zdraví hráčů. Jsme rádi, že jsme utkání vůbec odehráli,“ uvedl trenér Pilany Radomír Barnet.

Přípravný fotbal -
TJ PILANA ZBOROVICE - TJ KOVALOVICE 2:0. Branky: Alex, Malošik. Diváci: 23

Zborovice si proti Kovalovicím, které na Olomoucku hrají rovněž krajskou I. A třídu skupinu B, vyzkoušely i dva nováčky Alexe a Jajcha.

„Chtěli jsme aktivní, vpředu presovat. Naše hra měla být založená na rychlé výstavbě, na presinku, abychom dostávali soupeře pod tlak a na útočné polovině získávat míče a z toho těžit,“ nastínil svůj záměr Barnet.

I když se Zborovicím ne všechno vydařilo, kouč byl s spokojený s tím, jak hráči některé akce vyřešili. Ve finální fázi ale vidí i nedostatky.

„Několikrát jsme mohli zakončit, ale místo toho jsme před šestnáctkou soupeře zbytečně vymýšleli, dělali narážečky a kličky. Měli jsme být drzejší a přesnější,“ míní.

Na druhé straně defenziva Pilany fungovala dobře, takže Kovalovice si moc šancí ke skórování nevypracovali. „Bejdák moc práce neměl,“ uvedl Barnet. „Soupeř sice šel po ojedinělých hrubých chybách do rychlých brejků, ale pokaždé to vyřešil špatně,“ dodal.

Zato Pilana své dvě možnosti využila a po trefách Alexe a Malošika zvítězila 2:0.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...