„Zatím trénujeme fyzičku individuálně. Pokud to pak bude možné, chtěli bychom trénovat úterý a pátek pod vedením trenéra Kubiše a v zimě vždy ve středu chodíváme do Valašských Klobouk na speciální trénink pod dohledem cvičitele na bezmotorových pásech. Zde se cviky kombinují s během a ani letos bychom toto nechtěli vynechat," potvrzuje člen vedení Valašských Příkaz Pavel Janošík. 

Valaši chtějí využít pro přípravná utkání hřiště s umělým povrchem v Brumově, Štítné a Slavičíně. Soupeři by měli být Valašské Meziříčí B, Valašská Polanka, Bojkovice a Bílovec.

„Uvidíme, co nám epidemiologická situace dovolí odehrát. Plán ale máme,“ poznamenal Janošík.

Kádr trenéra Libora Kubiše přitom nikdo neopustil.

„Adam Pecha se uzdravil a hodně na jeho schopnosti budeme spoléhat. Dále budeme pracovat s mladíky - Baránkem, Obadalem, Struhařem nebo Holcem. Čekáme na vývoj opatření a zatím nevíme, že pokud by se hrálo, zda by k nám mohla dojíždět slovenská trojice Pupiš, Dorica a Kuchárik, proto se díváme i po posílení," přiznává Janošík. 

„Vytvořili jsme si seznam možných posil a jsou na něm hráči od divize, přes krajský přebor až po přebor okresní. Hledáme hlavně krajní hráče do zálohy. Logicky ale čekáme, zda se bude na jaře hrát, v opačném případě bychom s nimi samozřejmě kontrakt neuzavřeli. A jelikož jsme ještě nejednali s jejich kluby, nebudeme zatím u těchto jmen konkrétní," dodává za vedení po podzimu 12. celku I. A třídy skupiny A Pavel Janošík.