V divoké přestřelce David Krajcar vstřelil čtvrtý gól svého týmu a loni dlouho nejhorší celek soutěže hned na úvod naplno zabodoval.

O překvapení na úkor favorita se v úvodním kole krajského přeboru postarali fotbalisté Bystřice pod Hostýnem (v modrém), kteří zvítězili v Kvasicích 4:3.
Šok na úvod. Loňský outsider přeboru na úvod vypálil rybník Kvasicím! Proč?

„Je to fantastické, málokdo to čekal. Ale vzhledem k průběhu a našemu nasazené, sebeobětování jsme si všechny tři body zasloužili. Dokonale jsme domácí nachytali na holičkách,“ zářil po utkání štěstím 33letý zkušený fotbalista, jenž nyní tvrdí muziku zezadu.

„Čím jsme starší, tím se více propadám sestavou dolů. Ale na standardky se rád vysouvám na hrot. Už těch branek ale tolik nedávám, jako v minulosti,“ přiznal s úsměvem.

V generálce na nový soutěžní ročník v Chropyni zvítězil domácí výběr hrající fotbalovou I. B třídu (v modrém) nad Břestem, tradičním účastníkem okresního přeboru Kroměřížska, 4:1.
Okresní přebor: střeleckým hodům na úvod kraloval Kříž

Uplynulý ročník z pohledu výsledků bere jako dokonalý očistec, který by již nechtěl zažít. Záchrana díky mohutnému finiši v posledním kole byla opravdu pro hráče se silnými nervy.

„Doplnili jsme kádr, máme jej kvalitnější,. I proto všichni věříme, že budeme hrát v klidném středu a fotbalem bavit sebe i naše věrné fanoušky,“ dodal v naději David Krajcar.

Povídání s kapitánem fotbalistů Bystřice pod Hostýnem si prohlédněte níže v exkluzivním videorozhovoru.

Zdroj: Břenek Martin