Divizní fotbalisté Skaštic v prvním duelu sezony vybrali Přerov (2:0).
Divizní Skaštice hlásí dvě posily last minute. A výhru na úvod!

V uplynulé sezoně po většinu času poslední celek soutěže, který se zachránil až mohutným finišem v posledním kole, totiž vypálil rybník jednomu ze žhavých favoritů na postup – Kvasicím. A ještě navíc na jeho půdě!

Zdroj: Břenek Martin

„Hodně si skalpu domácích vážím! Kluci makali na sto deset procent, navíc jsme měli k dispozici jen jednoho náhradníka,“ upozornil kouč a předseda bystřičské kopané Roman Ondroušek, jemuž z různých důvodů chybělo pět šest fotbalistů.

Rozhodla naše produktivita. K vidění byl výborný fotbal, kdy rozhodla naše disciplína, obětavost a týmovost. Kvalitní domácí byli častěji na míči, ale my za poctivou práci byli odměněni,“ mnul si ruce Ondroušek.

Zdroj: Břenek Martin

„V této sezoně chceme hrát důstojnější roli než loni. Někteří kluky pochopili, co po nich chceme, což je základ úspěchu.

Po závěrečném hvizdu a divoké přestřelce padli domácí fotbalisté na zem zklamáním jako kuželky. „Byl to klasický úvodní zápas. Měli jsme velkou chuť, po vyhraných přípravných zápasech ale na kluky padla nervozita. Navíc jsme dostali rychle gól a třebaže jsme rychle vyrovnali, klid nám to nedalo a celý zápas se trápili, zahodili hromadu šancí,“ označil za klíčové trenér Kvasic Vlastimil Chytrý.

„Kluci nezvládli zápas hlavně psychicky, do plných nám to nešlo. Naopak soupeř s rychlostními typy hráčů nás trestali z brejků. I proto Bystřice zde vyhrála zaslouženě,“ sportovně uznal Chytrý, jenž rozhodně zbraně neskládá!

Zdroj: Břenek Martin

„V Kvasicích jsou dlouhodobě nejvyšší ambice, navíc kádr se před sezonou nadstandardně posílil. I přes úvodní klopýtnutí chceme hrát o nejvyšší příčky a rvát se o postup! Tým nyní dostal facku, což osobně mám rád, po povedené přípravě se tým restartuje a budeme se soustředit na další zápasy. Máme 18 vyrovnaných hráčů, kteří to dokážou,“ věří v sílu svého týmu Vlastimil Chytrý.

Chystáme rozhovor se střelcem vítězné branky a kapitánem Bystřice pod Hostýnem Davidem Krajcarem.

Divizní fotbalisté Baťova nezvládli na úvod nového ročníku skupiny E závěr duel ve Šternberku a padli 2:4.
Divizní Baťov na Hané vedl. Proč padl? A kdy dorazí posily?

KVASICE - BYSTŘICE PH 3:4 (1:2)

Branky: 8. z pen. a 72. Galus, 53. Berky- 4. a 34. Yaghmuryan, 58. Shokun, 78. Krajcar. Rozhodčí: Kotačka - Zpěvák, Schnürmacher, 140 diváků.

DALŠÍ VÝSLEDEK: Osvětimany - Morkovice 1:1 (0:1). Branky: 87. Tomaštík - 31. Knap. Rozhodčí: Hanák, 100 diváků.