„Musím tímto poděkovat všem, kteří mi pomohli v dnešní těžké situaci. Měl jsem nakonec velké štěstí, že jsem z útoku padajícího stromu vyvázl bez zranění. Chtěl jsem všem jen připomenout, jak je potřeba si vážit každé chvíle, nikdy totiž nevíme, která z nich může být ta poslední,“ uvedl na sociální síti arbitr.

I. A třída sk, B, 14. kolo - 
TJ TĚŠNOVICE – TJ NEDACHLEBICE 2:3 (1:1).
Branky: 6. Petr Suchánek, 77. Radek Janoštík z penalty - 29. Pavel Hubáček, 67. Tomáš Klvaňa, 88. Filip Zavadil vlastní. Rozhodčí: Vičánek. Diváci: 80.

Nedělní duel Boršice - Francova Lhota už ale s kolegy normálně odřídí.

Zápas v Těšnovicích nakonec dopadl lépe pro hosty z Nedachlebic, kteří zvítězili na Kroměřížsku 3:2 a pomohli si v boji o záchranu krajské soutěže.

„S výhrou jsme samozřejmě spokojení. I když nám chybělo asi šest kluků, utkání jsme zvládli,“ těší kouče Ondřeje Čtvrtníčka.

Poprvé dres Nedachlebic v soutěžním zápase navlékl Jan Sedlář, který v zimě dorazil ze sousedních Bílovic.

Těšnovice posílili Lukáš Gábor z Babic z Šimon Konečný z Břestu. Naopak mazáci Šilinger s Mršťákem zamířili do Němčic. „Chyběli nám ještě další dva hráči, ale na to se nebudeme vymlouvat. Utkání jsme měli zvládnout lépe,“ ví dobře těšnovický kouč Petr Bíbr.

Domácí v jarní premiéře doplatili na neproměňování šancí. „Klidně jsme mohli dát osm gólů, soupeř za výhru vděčí hlavně vynikajícímu gólmanovi Hájkovi, který hosty podržel. Naše produktivita byla nízká, vpředu jsme byli jaloví,“ ví dobře Bíbr.

I tak šel celek z Kroměřížska v 6. minutě po brejkové akci a gólu Suchánka do vedení. Hosté však výsledek ještě do přestávky srovnali a po změně stran i otočili. Nejprve se prosadil Pavel Hubáček, pak se trefil i Tomáš Klvaňa.

„V prvním poločase jsme byli herně lepší a více na míči,“ míní Čtvrtníček.

Těšnovice však dokázaly z penalty Janoštíkem srovnat na 2:2 a závěr byl zcela otevřený.

Rozhodnutí padlo v 88. minutě, kdy si domácí brankář Zavadil po rohu srazil balon do vlastní branky a bylo hotovo.

„Výhra je šťastná, ale pro nás důležitá. Odskočili jsme Šumicím, přiblížili se středu tabulky,“ pochvaluje si Čtvrtníček.

Deváté Těšnovice mají jenom o bod víc.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...