Předchozí
1 z 25
Další

MSFL

1. kolo (4. až 6. 8.): Start Brno – Zlínsko, Hranice - Zlín B, Blansko – Rosice, Bohunice – Hlučín, Třinec – Hodonín, Frýdlant n. O. - Frýdek-Místek, Uherský Brod – Uničov, Baník Ostrava B - Karviná B, Znojmo - Slovácko B.

2. kolo (11. až 13. 8.): Zlínsko – Frýdek-Místek, Rosice – Znojmo, Start Brno – Bohunice, Hodonín - Frýdlant n. O., Hlučín – Hranice, Karviná B – Třinec, Uničov - Baník Ostrava B, Slovácko B - Uherský Brod, Zlín B – Blansko.

3. kolo (18. až 20. 8.): Znojmo - Zlín B, Blansko – Hlučín, Frýdek-Místek – Hodonín, Hranice - Start Brno, Bohunice – Zlínsko, Třinec – Uničov, Frýdlant n. O. - Karviná B, Uherský Brod – Rosice, Baník Ostrava B - Slovácko B.

4. kolo (25. až 27. 8.): Zlínsko – Hodonín, Hlučín – Znojmo, Start Brno – Blansko, Bohunice – Hranice, Rosice - Baník Ostrava B, Karviná B – Frýdek-Místek, Uničov - Frýdlant n. O., Slovácko B – Třinec, Zlín B - Uherský Brod.

5. kolo (1. až 3. 9.): Blansko – Bohunice, Hranice – Zlínsko, Třinec – Rosice, Frýdlant n. O. - Slovácko B, Frýdek-Místek – Uničov, Hodonín - Karviná B, Uherský Brod – Hlučín, Baník Ostrava B - Zlín B, Znojmo - Start Brno.

6. kolo (8. až 10. 9.): Zlínsko - Karviná B, Hlučín - Baník Ostrava B, Hranice – Blansko, Bohunice – Znojmo, Start Brno - Uherský Brod, Rosice - Frýdlant n. O., Uničov – Hodonín, Slovácko B – Frýdek-Místek, Zlín B – Třinec.

17. kolo (13. 9.): Frýdlant n. O. - Zlínsko, Frýdek-Místek – Třinec, Hodonín - Baník Ostrava B, Karviná B - Uherský Brod, Uničov – Znojmo, Slovácko B – Blansko, Zlín B – Bohunice, Rosice – Hranice, Hlučín - Start Brno.

7. kolo (16. a 17. 9.): Třinec – Hlučín, Frýdlant n. O. - Zlín B, Frýdek-Místek – Rosice, Hodonín - Slovácko B, Blansko – Zlínsko, Uherský Brod – Bohunice, Baník Ostrava B - Start Brno, Karviná B – Uničov, Znojmo – Hranice.

8. kolo (22. až 24. 9.): Zlínsko – Uničov, Hranice - Uherský Brod, Bohunice - Baník Ostrava B, Blansko – Znojmo, Rosice – Hodonín, Start Brno – Třinec, Hlučín - Frýdlant n. O., Slovácko B - Karviná B, Zlín B – Frýdek-Místek.

9. kolo (29. 9. až 1. 10.): Znojmo – Zlínsko, Třinec – Bohunice, Frýdlant n. O. - Start Brno, Frýdek-Místek – Hlučín, Hodonín - Zlín B, Uherský Brod – Blansko, Baník Ostrava B – Hranice, Karviná B – Rosice, Uničov - Slovácko B.

10. kolo (6. až 8. 10.): Zlínsko - Slovácko B, Hranice – Třinec, Hlučín – Hodonín, Bohunice - Frýdlant n. O., Start Brno – Frýdek-Místek, Blansko - Baník Ostrava B, Rosice – Uničov, Zlín B - Karviná B, Znojmo - Uherský Brod.

11. kolo (14. a 15. 10.): Třinec – Blansko, Frýdlant n. O. - Hranice, Frýdek-Místek – Bohunice, Hodonín - Start Brno, Uherský Brod – Zlínsko, Baník Ostrava B – Znojmo, Karviná B – Hlučín, Uničov - Zlín B, Slovácko B – Rosice.

12. kolo (20. až 22. 10.): Znojmo – Třinec, Hranice – Frýdek-Místek, Bohunice – Hodonín, Start Brno - Karviná B, Blansko - Frýdlant n. O., Uherský Brod - Baník Ostrava B, Hlučín – Uničov, Zlín B - Slovácko B, Zlínsko – Rosice.

13. kolo (28. a 29. 10.): Třinec - Uherský Brod, Frýdlant n. O. - Znojmo, Frýdek-Místek – Blansko, Hodonín – Hranice, Rosice - Zlín B, Karviná B – Bohunice, Uničov - Start Brno, Slovácko B – Hlučín, Baník Ostrava B – Zlínsko.

14. kolo (3. až 5. 11.): Znojmo – Frýdek-Místek, Hlučín – Rosice, Hranice - Karviná B, Bohunice – Uničov, Zlínsko - Zlín B, Start Brno - Slovácko B, Uherský Brod - Frýdlant n. O., Blansko – Hodonín, Baník Ostrava B – Třinec.

15. kolo (11. a 12. 11.): Třinec – Zlínsko, Frýdlant n. O. - Baník Ostrava B, Frýdek-Místek - Uherský Brod, Hodonín – Znojmo, Rosice - Start Brno, Karviná B – Blansko, Uničov – Hranice, Slovácko B – Bohunice, Zlín B – Hlučín.

16. kolo (16. až 19. 11.): Hranice - Slovácko B, Zlínsko – Hlučín, Bohunice – Rosice, Třinec - Frýdlant n. O., Blansko – Uničov, Uherský Brod – Hodonín, Start Brno - Zlín B, Baník Ostrava B – Frýdek-Místek, Znojmo - Karviná B.

Divize E

1. kolo (6. 8., 17.00): Vsetín - HFK Olomouc, Kostelec na Hané – Rýmařov, Holešov - Nový Jičín, Šternberk – Baťov, Přerov – Skaštice, Nové Sady – Slavičín, Strání – Kozlovice, Všechovice – Bzenec.

2. kolo (13. 8., 17.00): Baťov – Přerov, Nový Jičín – Strání, Bzenec – Holešov, Rýmařov – Všechovice, Vsetín - Kostelec na Hané, Skaštice - Nové Sady, Kozlovice – Šternberk, HFK Olomouc – Slavičín.

3. kolo (20. 8., 16.30): Holešov – Rýmařov, Kostelec na Hané - HFK Olomouc, Šternberk - Nový Jičín, Přerov – Kozlovice, Nové Sady – Baťov, Slavičín – Skaštice, Všechovice – Vsetín, Strání – Bzenec.

4. kolo (27. 8., 16.30): Nový Jičín – Přerov, Baťov – Slavičín, Bzenec – Šternberk, Rýmařov – Strání, Vsetín – Holešov, Kostelec na Hané – Všechovice, HFK Olomouc – Skaštice, Kozlovice - Nové Sady.

5. kolo (3. 9., 16.00):

Holešov - Kostelec na Hané, Šternberk – Rýmařov, Přerov – Bzenec, Nové Sady - Nový Jičín, Skaštice – Baťov, Slavičín – Kozlovice, Strání – Vsetín, Všechovice - HFK Olomouc.

6. kolo (10. 9., 16.00): Nový Jičín – Slavičín, Bzenec - Nové Sady, Rýmařov – Přerov, Vsetín – Šternberk, Kostelec na Hané – Strání, Všechovice – Holešov, HFK Olomouc – Baťov, Kozlovice – Skaštice.

7. kolo (17. 9., 15.30): Baťov – Kozlovice, Skaštice - Nový Jičín, Holešov - HFK Olomouc, Strání – Všechovice, Šternberk - Kostelec na Hané, Přerov – Vsetín, Nové Sady – Rýmařov, Slavičín – Bzenec.

8. kolo (24. 9., 15.30): Nový Jičín – Baťov, Bzenec – Skaštice, Rýmařov – Slavičín, Vsetín - Nové Sady, Kostelec na Hané – Přerov, Holešov – Strání, HFK Olomouc – Kozlovice, Všechovice – Šternberk.

9. kolo (1. 10., 15.00): Baťov – Bzenec, Skaštice – Rýmařov, Šternberk – Holešov, Přerov – Všechovice, Nové Sady - Kostelec na Hané, Slavičín – Vsetín, Strání - HFK Olomouc, Kozlovice - Nový Jičín.

10. kolo (8. 10., 15.00): Bzenec – Kozlovice, Rýmařov – Baťov, Vsetín – Skaštice, Holešov – Přerov, Strání – Šternberk, Kostelec na Hané – Slavičín, Všechovice - Nové Sady, HFK Olomouc - Nový Jičín.

11. kolo (15. 10., 15.00): Baťov – Vsetín, Nový Jičín – Bzenec, Skaštice - Kostelec na Hané, Šternberk - HFK Olomouc, Přerov – Strání, Nové Sady – Holešov, Slavičín – Všechovice, Kozlovice – Rýmařov.

12. kolo (22. 10., 14.30): Rýmařov - Nový Jičín, Vsetín – Kozlovice, Šternberk – Přerov, Holešov – Slavičín, Strání - Nové Sady, Kostelec na Hané – Baťov, Všechovice – Skaštice, HFK Olomouc – Bzenec.

13. kolo (29. 10., 14.30): Přerov - HFK Olomouc, Nové Sady – Šternberk, Skaštice – Holešov, Nový Jičín – Vsetín, Bzenec – Rýmařov, Slavičín – Strání, Všechovice – Baťov, Kozlovice - Kostelec na Hané.

14. kolo (5. 11., 14.00): Vsetín – Bzenec, Šternberk – Slavičín, Přerov - Nové Sady, Všechovice – Kozlovice, Holešov – Baťov, Strání – Skaštice, Kostelec na Hané - Nový Jičín, HFK Olomouc – Rýmařov.

15. kolo (12. 11., 14.00): Nový Jičín – Všechovice, Bzenec - Kostelec na Hané, Rýmařov – Vsetín, Skaštice – Šternberk, Nové Sady - HFK Olomouc, Slavičín – Přerov, Baťov – Strání, Kozlovice – Holešov.

DIVIZE F

1. kolo (4. až 6. 8.): Valašské Meziříčí – Řepiště, Opava B – Bohumín, Vratimov – Jeseník, Břidličná – Hlubina, Šumperk – Havířov, Polanka nad Odrou – Bílovec, Bruntál – Vítkovice, Frenštát p. R. - Krnov.

2. kolo (12. a 13. 8.): Jeseník – Bruntál, Hlubina – Šumperk, Řepiště – Břidličná, Havířov - Polanka n. O., Krnov – Vítkovice, Bohumín – Vratimov, Bílovec - Opava B, Frenštát p. R. - Val. Meziříčí.

3. kolo (18. až 20. 8.): Val. Meziříčí – Krnov, Opava B – Havířov, Vratimov – Bílovec, Břidličná - Frenštát p. R., Vítkovice – Jeseník, Bruntál – Bohumín, Šumperk – Řepiště, Polanka n. O. – Hlubina.

4. kolo (26. a 27. 8.): Hlubina - Opava B, Řepiště - Polanka n. O., Val. Meziříčí – Břidličná, Havířov – Vratimov, Krnov – Jeseník, Bohumín – Vítkovice, Bílovec – Bruntál, Frenštát p. R. - Šumperk.

5. kolo (2. a 3. 9.): Opava B – Řepiště, Vratimov – Hlubina, Břidličná – Krnov, Vítkovice – Bílovec, Jeseník – Bohumín, Šumperk - Val. Meziříčí, Polanka n. O. - Frenštát p. R., Bruntál – Havířov.

6. kolo (9. a 10. 9.): Val. Meziříčí - Polanka n. O., Břidličná – Šumperk, Hlubina – Bruntál, Řepiště – Vratimov, Havířov – Vítkovice, Krnov – Bohumín, Bílovec – Jeseník, Frenštát p. R. - Opava B.

7. kolo (16. a 17. 9.): Opava B - Val. Meziříčí, Vratimov - Frenštát p. R., Vítkovice – Hlubina, Jeseník – Havířov, Bohumín – Bílovec, Bruntál – Řepiště, Šumperk – Krnov, Polanka n. O. - Břidličná.

8. kolo (23. a 24. 9.): Val. Meziříčí – Vratimov, Břidličná - Opava B, Hlubina – Jeseník, Řepiště – Vítkovice, Havířov – Bohumín, Krnov – Bílovec, Frenštát p. R. - Bruntál, Šumperk - Polanka n. O.

9. kolo (30. 9. a 1. 10.): Vratimov – Břidličná, Vítkovice - Frenštát p. R., Jeseník – Řepiště, Opava B – Šumperk, Polanka n. O. - Krnov, Bohumín – Hlubina, Bílovec – Havířov, Bruntál - Val. Meziříčí.

10. kolo (7. a 8. 10.): Hlubina – Bílovec, Řepiště – Bohumín, Val. Meziříčí – Vítkovice, Břidličná – Bruntál, Šumperk – Vratimov, Polanka n. O. - Opava B, Frenštát p. R. - Jeseník, Krnov – Havířov.

11. kolo (14. a 15. 10.): Opava B – Krnov, Vratimov - Polanka n. O., Vítkovice – Břidličná, Jeseník - Val. Meziříčí, Havířov – Hlubina, Bohumín - Frenštát p. R., Bílovec – Řepiště, Bruntál – Šumperk.

12. kolo (21. a 22. 10.): Řepiště – Havířov, Val. Meziříčí – Bohumín, Břidličná – Jeseník, Opava B – Vratimov, Šumperk – Vítkovice, Polanka n. O. - Bruntál, Frenštát p. R. - Bílovec, Krnov – Hlubina.

13. kolo (28. a 29. 10.): Vratimov – Krnov, Hlubina – Řepiště, Vítkovice - Polanka n. O., Jeseník – Šumperk, Havířov - Frenštát p. R., Bohumín – Břidličná, Bílovec - Val. Meziříčí, Bruntál - Opava B.

14. kolo (4. a 5. 11.): Vratimov – Bruntál, Val. Meziříčí – Havířov, Břidličná – Bílovec, Opava B – Vítkovice, Šumperk – Bohumín, Polanka n. O. - Jeseník, Krnov – Řepiště, Frenštát p. R. - Hlubina.

15. kolo (11. a 12. 11.): Vítkovice – Vratimov, Jeseník - Opava B, Hlubina - Val. Meziříčí, Řepiště - Frenštát p. R., Havířov – Břidličná, Bohumín - Polanka n. O., Bílovec – Šumperk, Bruntál – Krnov.

KFS Zlín
Krajský přebor

1. kolo (6. 8., 17.00): Kvasice - Bystřice p. H., Napajedla - Štítná n. Vl., Nevšová - Luhačovice, Francova Lhota - Boršice, Osvětimany - Morkovice, Hrachovec - Hluk, Brumov - Slušovice.

2. kolo (13. 8., 17.00): Kvasice - Napajedla, Hluk - Brumov, Morkovice - Hrachovec, Boršice - Osvětimany, Luhačovice - Francova Lhota, Štítná n. Vl. - Nevšová, Bystřice p. H. - Slušovice.

3. kolo (20. 8., 16.30): Napajedla - Bystřice p. H., Nevšová - Kvasice, Francova Lhota - Štítná n. Vl., Osvětimany - Luhačovice, Hrachovec - Boršice, Brumov - Morkovice, Slušovice - Hluk.

4. kolo (27. 8., 16.30): Kvasice - Francova Lhota, Napajedla - Nevšová, Morkovice - Slušovice, Boršice - Brumov, Luhačovice - Hrachovec, Štítná n. Vl. - Osvětimany, Bystřice p. H. - Hluk.

5. kolo (3. 9., 16.00): Nevšová - Bystřice p. H., Francova Lhota - Napajedla, Osvětimany - Kvasice, Hrachovec - Štítná n. Vl., Brumov - Luhačovice, Slušovice - Boršice, Hluk - Morkovice.

6. kolo (10. 9., 16.00): Kvasice - Hrachovec, Napajedla - Osvětimany, Nevšová - Francova Lhota, Boršice - Hluk, Luhačovice - Slušovice, Štítná n. Vl. - Brumov, Bystřice p. H. - Morkovice.

7. kolo (17. 9., 15.30): Francova Lhota - Bystřice p. H., Osvětimany - Nevšová, Hrachovec - Napajedla, Brumov - Kvasice, Slušovice - Štítná n. Vl., Hluk - Luhačovice, Morkovice - Boršice.

8. kolo (24. 9., 15.30): Kvasice - Slušovice, Napajedla - Brumov, Nevšová - Hrachovec, Francova Lhota - Osvětimany, Luhačovice - Morkovice, Štítná n. Vl. - Hluk, Bystřice p. H. - Boršice.

9. kolo (1. 10., 15.00): Osvětimany - Bystřice p. H., Hrachovec - Francova Lhota, Brumov - Nevšová, Slušovice - Napajedla, Hluk - Kvasice, Morkovice - Štítná n. Vl., Boršice - Luhačovice.

10. kolo (8. 10., 15.00): Kvasice - Morkovice, Napajedla - Hluk, Nevšová - Slušovice, Francova Lhota - Brumov, Osvětimany - Hrachovec, Štítná n. Vl. - Boršice, Bystřice p. H. - Luhačovice.

11. kolo (15. 10., 15.00): Hrachovec - Bystřice p. H., Brumov - Osvětimany, Slušovice - Francova Lhota, Hluk - Nevšová, Morkovice - Napajedla, Boršice - Kvasice, Luhačovice - Štítná n. Vl..

12. kolo (22. 10., 14.30): Kvasice - Luhačovice, Napajedla - Boršice, Nevšová - Morkovice, Francova Lhota - Hluk, Osvětimany - Slušovice, Hrachovec - Brumov, Bystřice p. H. - Štítná n. Vl..

13. kolo (29. 10., 14.00): Brumov - Bystřice p. H., Slušovice - Hrachovec, Hluk - Osvětimany, Morkovice - Francova Lhota, Boršice - Nevšová, Luhačovice - Napajedla, Štítná n. Vl. - Kvasice.

I. A třída
SKUPINA A

1. kolo (6. 8., 17.00): Velké Karlovice - Vidče, Dolní Bečva - Podlesí, Kateřinice - Lidečko, Horní Lideč - Vigantice, Rožnov p. R. - Prostř. Bečva, Val. Polanka - Juřinka, Val. Meziříčí B - Val. Příkazy.

2. kolo (13. 8., 17.00): Velké Karlovice - Dolní Bečva, Juřinka - Val. Meziříčí B, Prostř. Bečva - Val. Polanka, Vigantice - Rožnov p. R., Lidečko - Horní Lideč, Podlesí - Kateřinice, Vidče - Val. Příkazy.

3. kolo (20. 8., 16.30): Dolní Bečva - Vidče, Kateřinice - Velké Karlovice, Horní Lideč - Podlesí, Rožnov p. R. - Lidečko, Val. Polanka - Vigantice, Val. Meziříčí B - Prostř. Bečva, Val. Příkazy - Juřinka.

4. kolo (27. 8., 16.30): Velké Karlovice - Horní Lideč, Dolní Bečva - Kateřinice, Prostř. Bečva - Val. Příkazy, Vigantice - Val. Meziříčí B, Lidečko - Val. Polanka, Podlesí - Rožnov p. R., Vidče - Juřinka.

5. kolo (3. 9., 16.00): Kateřinice - Vidče, Horní Lideč - Dolní Bečva, Rožnov p. R. - Velké Karlovice, Val. Polanka - Podlesí, Val. Meziříčí B - Lidečko, Val. Příkazy - Vigantice, Juřinka - Prostř. Bečva.

6. kolo (10. 9., 16.00): Velké Karlovice - Val. Polanka, Dolní Bečva - Rožnov p. R., Kateřinice - Horní Lideč, Vigantice - Juřinka, Lidečko - Val. Příkazy, Podlesí - Val. Meziříčí B, Vidče - Prostř. Bečva.

7. kolo (17. 9., 15.30): Horní Lideč - Vidče, Rožnov p. R. - Kateřinice, Val. Polanka - Dolní Bečva, Val. Meziříčí B - Velké Karlovice, Val. Příkazy - Podlesí, Juřinka - Lidečko, Prostř. Bečva - Vigantice.

8. kolo (24. 9., 15.30): Velké Karlovice - Val. Příkazy, Dolní Bečva - Val. Meziříčí B, Kateřinice - Val. Polanka, Horní Lideč - Rožnov p. R., Lidečko - Prostř. Bečva, Podlesí - Juřinka, Vidče - Vigantice.

9. kolo (1. 10., 15.00): Rožnov p. R. - Vidče, Val. Polanka - Horní Lideč, Val. Meziříčí B - Kateřinice, Val. Příkazy - Dolní Bečva, Juřinka - Velké Karlovice, Prostř. Bečva - Podlesí, Vigantice - Lidečko.

10. kolo (8. 10., 15.00): Velké Karlovice - Prostř. Bečva, Dolní Bečva - Juřinka, Kateřinice - Val. Příkazy, Horní Lideč - Val. Meziříčí B, Rožnov p. R. - Val. Polanka, Podlesí - Vigantice, Vidče - Lidečko.

11. kolo (15. 10., 15.00): Val. Polanka - Vidče, Val. Meziříčí B - Rožnov p. R., Val. Příkazy - Horní Lideč, Juřinka - Kateřinice, Prostř. Bečva - Dolní Bečva, Vigantice - Velké Karlovice, Lidečko - Podlesí.

12. kolo (22. 10., 14.30): Velké Karlovice - Lidečko, Dolní Bečva - Vigantice, Kateřinice - Prostř. Bečva, Horní Lideč - Juřinka, Rožnov p. R. - Val. Příkazy, Val. Polanka - Val. Meziříčí B, Vidče - Podlesí.

13. kolo (29. 10., 14.00): Val. Meziříčí B - Vidče, Val. Příkazy - Val. Polanka, Juřinka - Rožnov p. R., Prostř. Bečva - Horní Lideč, Vigantice - Kateřinice, Lidečko - Dolní Bečva, Podlesí - Velké Karlovice.

SKUPINA B

1. kolo (6. 8., 17.00): Nedachlebice - Tešnovice, Nedašov - Újezdec, Šumice - Staré Město, Nivnice - Koryčany, Kunovice - Dolní Němčí, Kroměříž B - Bojkovice, Mladcová - Zborovice.

2. kolo (13. 8., 17.00): Nedachlebice - Nedašov, Bojkovice - Mladcová, Dolní Němčí - Kroměříž B, Koryčany - Kunovice, Staré Město - Nivnice, Újezdec - Šumice, Tešnovice - Zborovice.

3. kolo (20. 8., 16.30): Nedašov - Tešnovice, Šumice - Nedachlebice, Nivnice - Újezdec, Kunovice - Staré Město, Kroměříž B - Koryčany, Mladcová - Dolní Němčí, Zborovice - Bojkovice.

4. kolo (27. 8., 16.30): Nedachlebice - Nivnice, Nedašov - Šumice, Dolní Němčí - Zborovice, Koryčany - Mladcová, Staré Město - Kroměříž B, Újezdec - Kunovice, Tešnovice - Bojkovice.

5. kolo (3. 9., 16.00): Šumice - Tešnovice, Nivnice - Nedašov, Kunovice - Nedachlebice, Kroměříž B - Újezdec, Mladcová - Staré Město, Zborovice - Koryčany, Bojkovice - Dolní Němčí.

6. kolo (10. 9., 16.00): Nedachlebice - Kroměříž B, Nedašov - Kunovice, Šumice - Nivnice, Koryčany - Bojkovice, Staré Město - Zborovice, Újezdec - Mladcová, Tešnovice - Dolní Němčí.

7. kolo (17. 9., 15.30): Nivnice - Tešnovice, Kunovice - Šumice, Kroměříž B - Nedašov, Mladcová - Nedachlebice, Zborovice - Újezdec, Bojkovice - Staré Město, Dolní Němčí - Koryčany.

8. kolo (24. 9., 15.30): Nedachlebice - Zborovice, Nedašov - Mladcová, Šumice - Kroměříž B, Nivnice - Kunovice, Staré Město - Dolní Němčí, Újezdec - Bojkovice, Tešnovice - Koryčany.

9. kolo (1. 10., 15.00): Kunovice - Tešnovice, Kroměříž B - Nivnice, Mladcová - Šumice, Zborovice - Nedašov, Bojkovice - Nedachlebice, Dolní Němčí - Újezdec, Koryčany - Staré Město.

10. kolo (8. 10., 15.00): Nedachlebice - Dolní Němčí, Nedašov - Bojkovice, Šumice - Zborovice, Nivnice - Mladcová, Kunovice - Kroměříž B, Újezdec - Koryčany, Tešnovice - Staré Město.

11. kolo (15. 10., 15.00): Kroměříž B - Tešnovice, Mladcová - Kunovice, Zborovice - Nivnice, Bojkovice - Šumice, Dolní Němčí - Nedašov, Koryčany - Nedachlebice, Staré Město - Újezdec.

12. kolo (22. 10., 14.30): Nedachlebice - Staré Město, Nedašov - Koryčany, Šumice - Dolní Němčí, Nivnice - Bojkovice, Kunovice - Zborovice, Kroměříž B - Mladcová, Tešnovice - Újezdec.

13. kolo (29. 10., 14.00): Mladcová - Tešnovice, Zborovice - Kroměříž B, Bojkovice - Kunovice, Dolní Němčí - Nivnice, Koryčany - Šumice, Staré Město - Nedašov, Újezdec - Nedachlebice.

I. B třída
SKUPINA A

1. kolo (6. 8., 17.00): Horní Bečva - Brumov B, Ludkovice - Lužkovice, Bynina - Jablůnka, Kelč - Poličná, Prlov - Choryně, Halenkov - Vlachovice, Bylnice - Ratiboř.

2. kolo (13. 8., 17.00): Horní Bečva - Ludkovice, Vlachovice - Bylnice, Choryně - Halenkov, Poličná - Prlov, Jablůnka - Kelč, Lužkovice - Bynina, Brumov B - Ratiboř.

3. kolo (20. 8., 16.30): Ludkovice - Brumov B, Bynina - Horní Bečva, Kelč - Lužkovice, Prlov - Jablůnka, Halenkov - Poličná, Bylnice - Choryně, Ratiboř - Vlachovice.

4. kolo (27. 8., 16.30): Horní Bečva - Kelč, Ludkovice - Bynina, Choryně - Ratiboř, Poličná - Bylnice, Jablůnka - Halenkov, Lužkovice - Prlov, Brumov B - Vlachovice.

5. kolo (3. 9., 16.00): Bynina - Brumov B, Kelč - Ludkovice, Prlov - Horní Bečva, Halenkov - Lužkovice, Bylnice - Jablůnka, Ratiboř - Poličná, Vlachovice - Choryně.

6. kolo (10. 9., 16.00): Horní Bečva - Halenkov, Ludkovice - Prlov, Bynina - Kelč, Poličná - Vlachovice, Jablůnka - Ratiboř, Lužkovice - Bylnice, Brumov B - Choryně.

7. kolo (17. 9., 15.30): Kelč - Brumov B, Prlov - Bynina, Halenkov - Ludkovice, Bylnice - Horní Bečva, Ratiboř - Lužkovice, Vlachovice - Jablůnka, Choryně - Poličná.

8. kolo (24. 9., 15.30): Horní Bečva - Ratiboř, Ludkovice - Bylnice, Bynina - Halenkov, Kelč - Prlov, Jablůnka - Choryně, Lužkovice - Vlachovice, Brumov B - Poličná.

9. kolo (1. 10., 15.00): Prlov - Brumov B, Halenkov - Kelč, Bylnice - Bynina, Ratiboř - Ludkovice, Vlachovice - Horní Bečva, Choryně - Lužkovice, Poličná - Jablůnka.

10. kolo (8. 10., 15.00): Horní Bečva - Choryně, Ludkovice - Vlachovice, Bynina - Ratiboř, Kelč - Bylnice, Prlov - Halenkov, Lužkovice - Poličná, Brumov B - Jablůnka.

11. kolo (15. 10., 15.00): Halenkov - Brumov B, Bylnice - Prlov, Ratiboř - Kelč, Vlachovice - Bynina, Choryně - Ludkovice, Poličná - Horní Bečva, Jablůnka - Lužkovice.

12. kolo (22. 10., 14.30): Horní Bečva - Jablůnka, Ludkovice - Poličná, Bynina - Choryně, Kelč - Vlachovice, Prlov - Ratiboř, Halenkov - Bylnice, Brumov B - Lužkovice.

13. kolo (29. 10., 14.00): Bylnice - Brumov B, Ratiboř - Halenkov, Vlachovice - Prlov, Choryně - Kelč, Poličná - Bynina, Jablůnka - Ludkovice, Lužkovice - Horní Bečva.

SKUPINA B

1. kolo (6. 8., 17.00): Slušovice B - Záhlinice, Louky - Dolní Lhota, Veselá - Březnice, Holešov B - Fryšták, Příluky - Tlumačov, Chropyně - Kostelec, Tečovice - Hvozdná.

2. kolo (13. 8., 17.00): Slušovice B - Louky, Kostelec - Tečovice, Tlumačov - Chropyně, Fryšták - Příluky, Březnice - Holešov B, Dolní Lhota - Veselá, Záhlinice - Hvozdná.

3. kolo (20. 8., 16.30): Louky - Záhlinice, Veselá - Slušovice B, Holešov B - Dolní Lhota, Příluky - Březnice, Chropyně - Fryšták, Tečovice - Tlumačov, Hvozdná - Kostelec.

4. kolo (27. 8., 16.30): Slušovice B - Holešov B, Louky - Veselá, Tlumačov - Hvozdná, Fryšták - Tečovice, Březnice - Chropyně, Dolní Lhota - Příluky, Záhlinice - Kostelec.

5. kolo (3. 9., 16.00): Veselá - Záhlinice, Holešov B - Louky, Příluky - Slušovice B, Chropyně - Dolní Lhota, Tečovice - Březnice, Hvozdná - Fryšták, Kostelec - Tlumačov.

6. kolo (10. 9., 16.00): Slušovice B - Chropyně, Louky - Příluky, Veselá - Holešov B, Fryšták - Kostelec, Březnice - Hvozdná, Dolní Lhota - Tečovice, Záhlinice - Tlumačov.

7. kolo (17. 9., 15.30): Holešov B - Záhlinice, Příluky - Veselá, Chropyně - Louky, Tečovice - Slušovice B, Hvozdná - Dolní Lhota, Kostelec - Březnice, Tlumačov - Fryšták.

8. kolo (24. 9., 15.30): Slušovice B - Hvozdná, Louky - Tečovice, Veselá - Chropyně, Holešov B - Příluky, Březnice - Tlumačov, Dolní Lhota - Kostelec, Záhlinice - Fryšták.

9. kolo (1. 10., 15.00): Příluky - Záhlinice, Chropyně - Holešov B, Tečovice - Veselá, Hvozdná - Louky, Kostelec - Slušovice B, Tlumačov - Dolní Lhota, Fryšták - Březnice.

10. kolo (8. 10., 15.00): Slušovice B - Tlumačov, Louky - Kostelec, Veselá - Hvozdná, Holešov B - Tečovice, Příluky - Chropyně, Dolní Lhota - Fryšták, Záhlinice - Březnice.

11. kolo (15. 10., 15.00): Chropyně - Záhlinice, Tečovice - Příluky, Hvozdná - Holešov B, Kostelec - Veselá, Tlumačov - Louky, Fryšták - Slušovice B, Březnice - Dolní Lhota.

12. kolo (22. 10., 14.30): Slušovice B - Březnice, Louky - Fryšták, Veselá - Tlumačov, Holešov B - Kostelec, Příluky - Hvozdná, Chropyně - Tečovice, Záhlinice - Dolní Lhota.

13. kolo (29. 10., 14.00): Tečovice - Záhlinice, Hvozdná - Chropyně, Kostelec - Příluky, Tlumačov - Holešov B, Fryšták - Veselá, Březnice - Louky, Dolní Lhota - Slušovice B.

SKUPINA C

1. kolo (6. 8., 17.00): Zdounky - Prakšice, Ořechov - Traplice, Lhota - Uherský Ostroh, Vlčnov - Topolná, Polešovice - Ostr. Nová Ves, Malenovice - Zlechov, Slavkov - Buchlovice.

2. kolo (13. 8., 17.00): Zdounky - Ořechov, Zlechov - Slavkov, Ostr. Nová Ves - Malenovice, Topolná - Polešovice, Uherský Ostroh - Vlčnov, Traplice - Lhota, Prakšice - Buchlovice.

3. kolo (20. 8., 16.30): Ořechov - Prakšice, Lhota - Zdounky, Vlčnov - Traplice, Polešovice - Uherský Ostroh, Malenovice - Topolná, Slavkov - Ostr. Nová Ves, Buchlovice - Zlechov.

4. kolo (27. 8., 16.30): Zdounky - Vlčnov, Ořechov - Lhota, Ostr. Nová Ves - Buchlovice, Topolná - Slavkov, Uherský Ostroh - Malenovice, Traplice - Polešovice, Prakšice - Zlechov.

5. kolo (3. 9., 16.00): Lhota - Prakšice, Vlčnov - Ořechov, Polešovice - Zdounky, Malenovice - Traplice, Slavkov - Uherský Ostroh, Buchlovice - Topolná, Zlechov - Ostr. Nová Ves.

6. kolo (10. 9., 16.00): Zdounky - Malenovice, Ořechov - Polešovice, Lhota - Vlčnov, Topolná - Zlechov, Uherský Ostroh - Buchlovice, Traplice - Slavkov, Prakšice - Ostr. Nová Ves.

7. kolo (17. 9., 15.30): Vlčnov - Prakšice, Polešovice - Lhota, Malenovice - Ořechov, Slavkov - Zdounky, Buchlovice - Traplice, Zlechov - Uherský Ostroh, Ostr. Nová Ves - Topolná.

8. kolo (24. 9., 15.30): Zdounky - Buchlovice, Ořechov - Slavkov, Lhota - Malenovice, Vlčnov - Polešovice, Uherský Ostroh - Ostr. Nová Ves, Traplice - Zlechov, Prakšice - Topolná.

9. kolo (1. 10., 15.00): Polešovice - Prakšice, Malenovice - Vlčnov, Slavkov - Lhota, Buchlovice - Ořechov, Zlechov - Zdounky, Ostr. Nová Ves - Traplice, Topolná - Uherský Ostroh.

10. kolo (8. 10., 15.00): Zdounky - Ostr. Nová Ves, Ořechov - Zlechov, Lhota - Buchlovice, Vlčnov - Slavkov, Polešovice - Malenovice, Traplice - Topolná, Prakšice - Uherský Ostroh.

11. kolo (15. 10., 15.00): Malenovice - Prakšice, Slavkov - Polešovice, Buchlovice - Vlčnov, Zlechov - Lhota, Ostr. Nová Ves - Ořechov, Topolná - Zdounky, Uherský Ostroh - Traplice.

12. kolo (22. 10., 14.30): Zdounky - Uherský Ostroh, Ořechov - Topolná, Lhota - Ostr. Nová Ves, Vlčnov - Zlechov, Polešovice - Buchlovice, Malenovice - Slavkov, Prakšice - Traplice.

13. kolo (29. 10., 14.00): Slavkov - Prakšice, Buchlovice - Malenovice, Zlechov - Polešovice, Ostr. Nová Ves - Vlčnov, Topolná - Lhota, Uherský Ostroh - Ořechov, Traplice – Zdounky.

OFS Zlín
Okresní přebor

1. kolo (6. 8., 17.00): Nedašova Lhota - Val. Klobouky, Slopné - Vysoké Pole, Jaroslavice - Luhačovice B, Lačnov - Poteč/Fr. Lhota, SK Zlín - Jasenná, Újezd - Návojná, Štípa - Kašava.

2. kolo (13. 8., 17.00): Nedašova Lhota - Slopné, Návojná - Štípa, Jasenná - Újezd, Poteč/Fr. Lhota - SK Zlín, Luhačovice B - Lačnov, Vysoké Pole - Jaroslavice, Val. Klobouky - Kašava.

3. kolo (20. 8., 16.30): Slopné - Val. Klobouky, Jaroslavice - Nedašova Lhota, Lačnov - Vysoké Pole, SK Zlín - Luhačovice B, Újezd - Poteč/Fr. Lhota, Štípa - Jasenná, Kašava - Návojná.

4. kolo (27. 8., 16.30): Nedašova Lhota - Lačnov, Slopné - Jaroslavice, Jasenná - Kašava, Poteč/Fr. Lhota - Štípa, Luhačovice B - Újezd, Vysoké Pole - SK Zlín, Val. Klobouky - Návojná.

5. kolo (3. 9., 16.00): Jaroslavice - Val. Klobouky, Lačnov - Slopné, SK Zlín - Nedašova Lhota, Újezd - Vysoké Pole, Štípa - Luhačovice B, Kašava - Poteč/Fr. Lhota, Návojná - Jasenná.

6. kolo (10. 9., 16.00): Nedašova Lhota - Újezd, Slopné - SK Zlín, Jaroslavice - Lačnov, Poteč/Fr. Lhota - Návojná, Luhačovice B - Kašava, Vysoké Pole - Štípa, Val. Klobouky - Jasenná.

7. kolo (17. 9., 15.30): Lačnov - Val. Klobouky, SK Zlín - Jaroslavice, Újezd - Slopné, Štípa - Nedašova Lhota, Kašava - Vysoké Pole, Návojná - Luhačovice B, Jasenná - Poteč/Fr. Lhota.

8. kolo (24. 9., 15.30): Nedašova Lhota - Kašava, Slopné - Štípa, Jaroslavice - Újezd, Lačnov - SK Zlín, Luhačovice B - Jasenná, Vysoké Pole - Návojná, Val. Klobouky - Poteč/Fr. Lhota.

9. kolo (1. 10., 15.00): SK Zlín - Val. Klobouky, Újezd - Lačnov, Štípa - Jaroslavice, Kašava - Slopné, Návojná - Nedašova Lhota, Jasenná - Vysoké Pole, Poteč/Fr. Lhota - Luhačovice B.

10. kolo (8. 10., 15.00): Nedašova Lhota - Jasenná, Slopné - Návojná, Jaroslavice - Kašava, Lačnov - Štípa, SK Zlín - Újezd, Vysoké Pole - Poteč/Fr. Lhota, Val. Klobouky - Luhačovice B.

11. kolo (15. 10., 15.00): Újezd - Val. Klobouky, Štípa - SK Zlín, Kašava - Lačnov, Návojná - Jaroslavice, Jasenná - Slopné, Poteč/Fr. Lhota - Nedašova Lhota, Luhačovice B - Vysoké Pole.

12. kolo (22. 10., 14.30): Nedašova Lhota - Luhačovice B, Slopné - Poteč/Fr. Lhota, Jaroslavice - Jasenná, Lačnov - Návojná, SK Zlín - Kašava, Újezd - Štípa, Val. Klobouky - Vysoké Pole.

13. kolo (29. 10., 14.00): Štípa - Val. Klobouky, Kašava - Újezd, Návojná - SK Zlín, Jasenná - Lačnov, Poteč/Fr. Lhota - Jaroslavice, Luhačovice B - Slopné, Vysoké Pole - Nedašova Lhota.

Zlín III. třída
SKUPINA A

1. kolo (20. 8., 16.30): Napajedla B - Halenkovice, Jaroslavice B - Pohořelice, Spytihněv - Žlutava, Trnava - Fryšták B/Lukov, Březová - Doubravy, Tečovice B - Louky B.

2. kolo (27. 8., 16.30): Napajedla B - Jaroslavice B, Doubravy - Tečovice B, Fryšták B/Lukov - Březová, Žlutava - Trnava, Pohořelice - Spytihněv, Halenkovice - Louky B.

3. kolo (3. 9., 16.00): Jaroslavice B - Halenkovice, Spytihněv - Napajedla B, Trnava - Pohořelice, Březová - Žlutava, Tečovice B - Fryšták B/Lukov, Louky B - Doubravy.

4. kolo (10. 9., 16.00): Napajedla B - Trnava, Jaroslavice B - Spytihněv, Fryšták B/Lukov - Louky B, Žlutava - Tečovice B, Pohořelice - Březová, Halenkovice - Doubravy.

5. kolo (17. 9., 15.30): Spytihněv - Halenkovice, Trnava - Jaroslavice B, Březová - Napajedla B, Tečovice B - Pohořelice, Louky B - Žlutava, Doubravy - Fryšták B/Lukov.

6. kolo (24. 9., 15.30): Napajedla B - Tečovice B, Jaroslavice B - Březová, Spytihněv - Trnava, Žlutava - Doubravy, Pohořelice - Louky B, Halenkovice - Fryšták B/Lukov.

7. kolo (1. 10., 15.00): Trnava - Halenkovice, Březová - Spytihněv, Tečovice B - Jaroslavice B, Louky B - Napajedla B, Doubravy - Pohořelice, Fryšták B/Lukov - Žlutava.

8. kolo (8. 10., 15.00): Napajedla B - Doubravy, Jaroslavice B - Louky B, Spytihněv - Tečovice B, Trnava - Březová, Pohořelice - Fryšták B/Lukov, Halenkovice - Žlutava.

9. kolo (15. 10., 15.00): Březová - Halenkovice, Tečovice B - Trnava, Louky B - Spytihněv, Doubravy - Jaroslavice B, Fryšták B/Lukov - Napajedla B, Žlutava - Pohořelice.

10. kolo (22. 10., 14.30): Napajedla B - Žlutava, Jaroslavice B - Fryšták B/Lukov, Spytihněv - Doubravy, Trnava - Louky B, Březová - Tečovice B, Halenkovice - Pohořelice.

11. kolo (29. 10., 14.00): Tečovice B - Halenkovice, Louky B - Březová, Doubravy - Trnava, Fryšták B/Lukov - Spytihněv, Žlutava - Jaroslavice B, Pohořelice - Napajedla B.

SKUPINA B

1. kolo (20. 8., 16.30): Šanov - Rokytnice, Petrůvka - Kudlov, Bohuslavice - Rudimov, Vizovice - Drnovice, Bratřejov - Pozlovice, Březůvky - Sehradice.

2. kolo (27. 8., 16.30): Šanov - Petrůvka, Pozlovice - Březůvky, Drnovice - Bratřejov, Rudimov - Vizovice, Kudlov - Bohuslavice, Rokytnice - Sehradice.

3. kolo (3. 9., 16.00): Petrůvka - Rokytnice, Bohuslavice - Šanov, Vizovice - Kudlov, Bratřejov - Rudimov, Březůvky - Drnovice, Sehradice - Pozlovice.

4. kolo (10. 9., 16.00): Šanov - Vizovice, Petrůvka - Bohuslavice, Drnovice - Sehradice, Rudimov - Březůvky, Kudlov - Bratřejov, Rokytnice - Pozlovice.

5. kolo (17. 9., 15.30): Bohuslavice - Rokytnice, Vizovice - Petrůvka, Bratřejov - Šanov, Březůvky - Kudlov, Sehradice - Rudimov, Pozlovice - Drnovice.

6. kolo (24. 9., 15.30): Šanov - Březůvky, Petrůvka - Bratřejov, Bohuslavice - Vizovice, Rudimov - Pozlovice, Kudlov - Sehradice, Rokytnice - Drnovice.

7. kolo (1. 10., 15.00): Vizovice - Rokytnice, Bratřejov - Bohuslavice, Březůvky - Petrůvka, Sehradice - Šanov, Pozlovice - Kudlov, Drnovice - Rudimov.

8. kolo (8. 10., 15.00): Šanov - Pozlovice, Petrůvka - Sehradice, Bohuslavice - Březůvky, Vizovice - Bratřejov, Kudlov - Drnovice, Rokytnice - Rudimov.

9. kolo (15. 10., 15.00): Bratřejov - Rokytnice, Březůvky - Vizovice, Sehradice - Bohuslavice, Pozlovice - Petrůvka, Drnovice - Šanov, Rudimov - Kudlov.

10. kolo (22. 10., 14.30): Šanov - Rudimov, Petrůvka - Drnovice, Bohuslavice - Pozlovice, Vizovice - Sehradice, Bratřejov - Březůvky, Rokytnice - Kudlov.

11. kolo (29. 10., 14.00): Březůvky - Rokytnice, Sehradice - Bratřejov, Pozlovice - Vizovice, Drnovice - Bohuslavice, Rudimov - Petrůvka, Kudlov - Šanov.

Zlín IV. třída
SKUPINA A

1. kolo (20. 8., 16.30): Hřivínův Újezd - Mladcová B, Velký Ořechov - Dobrkovice, Mysločovice A - Rackova, Provodov - Komarov.

2. kolo (27. 8., 16.30): Hřivínův Újezd - Velký Ořechov, Rackova - Provodov, Dobrkovice - Mysločovice A, Mladcová B - Komarov.

3. kolo (3. 9., 16.00): Velký Ořechov - Mladcová B, Mysločovice A - Hřivínův Újezd, Provodov - Dobrkovice, Komarov - Rackova.

4. kolo (10. 9., 16.00): Hřivínův Újezd - Provodov, Velký Ořechov - Mysločovice A, Dobrkovice - Komarov, Mladcová B - Rackova.

5. kolo (17. 9., 15.30): Mysločovice A - Mladcová B, Provodov - Velký Ořechov, Komarov - Hřivínův Újezd, Rackova - Dobrkovice.

6. kolo (24. 9., 15.30): Hřivínův Újezd - Rackova, Velký Ořechov - Komarov, Mysločovice A - Provodov, Mladcová B - Dobrkovice.

7. kolo (1. 10., 15.00): Provodov - Mladcová B, Komarov - Mysločovice A, Rackova - Velký Ořechov, Dobrkovice - Hřivínův Újezd.

8. kolo (8. 10., 15.00): Komarov - Provodov, Rackova - Mysločovice A, Dobrkovice - Velký Ořechov, Mladcová B - Hřivínův Újezd.

9. kolo (15. 10., 15.00): Velký Ořechov - Hřivínův Újezd, Mysločovice A - Dobrkovice, Provodov - Rackova, Komarov - Mladcová B.

10. kolo (22. 10., 14.30): Hřivínův Újezd - Mysločovice A, Rackova - Komarov, Dobrkovice - Provodov, Mladcová B - Velký Ořechov.

SKUPINA B

1. kolo (20. 8., 16.30): Horní Lhota - Všemina, Neubuz - Mysločovice B, Lípa - Zádveřice, Lužk./Veselá B - Příluky B.

2. kolo (27. 8., 16.30): Horní Lhota - Neubuz, Zádveřice - Lužk./Veselá B, Mysločovice B - Lípa, Všemina - Příluky B.

3. kolo (3. 9., 16.00): Neubuz - Všemina, Lípa - Horní Lhota, Lužk./Veselá B - Mysločovice B, Příluky B - Zádveřice.

4. kolo (10. 9., 16.00): Horní Lhota - Lužk./Veselá B, Neubuz - Lípa, Mysločovice B - Příluky B, Všemina - Zádveřice.

5. kolo (17. 9., 15.30): Lípa - Všemina, Lužk./Veselá B - Neubuz, Příluky B - Horní Lhota, Zádveřice - Mysločovice B.

6. kolo (24. 9., 15.30): Horní Lhota - Zádveřice, Neubuz - Příluky B, Lípa - Lužk./Veselá B, Všemina - Mysločovice B.

7. kolo (1. 10., 15.00): Lužk./Veselá B - Všemina, Příluky B - Lípa, Zádveřice - Neubuz, Mysločovice B - Horní Lhota.

8. kolo (8. 10., 15.00): Příluky B - Lužk./Veselá B, Zádveřice - Lípa, Mysločovice B - Neubuz, Všemina - Horní Lhota.

9. kolo (15. 10., 15.00): Neubuz - Horní Lhota, Lípa - Mysločovice B, Lužk./Veselá B - Zádveřice, Příluky B - Všemina.

10. kolo (22. 10., 14.30): Horní Lhota - Lípa, Zádveřice - Příluky B, Mysločovice B - Lužk./Veselá B, Všemina - Neubuz.

SKUPINA C

1. kolo (20. 8., 16.30): Tichov - Loučka, Biskupice - Smolina, Jestř./Štítná B - Lipová, Val. Klobouky B - Nedašov B.

2. kolo (27. 8., 16.30): Tichov - Biskupice, Lipová - Val. Klobouky B, Smolina - Jestř./Štítná B, Loučka - Nedašov B.

3. kolo (3. 9., 16.00): Biskupice - Loučka, Jestř./Štítná B - Tichov, Val. Klobouky B - Smolina, Nedašov B - Lipová.

4. kolo (10. 9., 16.00): Tichov - Val. Klobouky B, Biskupice - Jestř./Štítná B, Smolina - Nedašov B, Loučka - Lipová.

5. kolo (17. 9., 15.30): Jestř./Štítná B - Loučka, Val. Klobouky B - Biskupice, Nedašov B - Tichov, Lipová - Smolina.

6. kolo (24. 9., 15.30): Tichov - Lipová, Biskupice - Nedašov B, Jestř./Štítná B - Val. Klobouky B, Loučka - Smolina.

7. kolo (1. 10., 15.00): Val. Klobouky B - Loučka, Nedašov B - Jestř./Štítná B, Lipová - Biskupice, Smolina - Tichov.

8. kolo (8. 10., 15.00): Nedašov B - Val. Klobouky B, Lipová - Jestř./Štítná B, Smolina - Biskupice, Loučka - Tichov.

9. kolo (15. 10., 15.00): Biskupice - Tichov, Jestř./Štítná B - Smolina, Val. Klobouky B - Lipová, Nedašov B - Loučka.

10. kolo (22. 10., 14.30): Tichov - Jestř./Štítná B, Lipová - Nedašov B, Smolina - Val. Klobouky B, Loučka - Biskupice.

OFS KROMĚŘÍŽ
Okresní přebor

1. kolo (6. 8., 17:00): Pravčice – Lubná, Hulín – Zborovice B, Němčíce – Morkovice B, Počenice – Rymice, Žalkovice – Skaštice B, Kvasice B – Slavkov p. H., Žeranovice – Břest.

2. kolo (13. 8., 17:00): Žeranovice – Pravčice, Slavkov p. H. – Zborovice B, Kvasice B – Počenice, Skaštice B – Hulín, Morkovice B – Žalkovice, Rymice – Břest, Lubná – Němčice.

3. kolo (20. 8., 16:30): Zborovice B – Skaštice B, Hulín – Morkovice B, Pravčice – Rymice, Žalkovice – Lubná, Kvasice B – Břest, Počenice – Slavkov p. H., Němčice – Žeranovice.

4. kolo (27. 8., 16:30): Slavkov p. H. – Skaštice B, Žeranovice – Žalkovice, Počenice – Břest, Rymice – Němčice, Morkovice B – Zborovice B, Kvasice B – Pravčice, Lubná – Hulín.

5. kolo (3. 9., 16:00): Zborovice B – Lubná, Hulín – Žeranovice, Pravčice – Počenice, Břest – Slavkov p. H., Němčice – Kvasice B, Žalkovice – Rymice, Skaštice B – Morkovice B.

6. kolo (10. 9., 16:00): Kvasice B – Žalkovice, Počenice – Němčice, Slavkov p. H. – Morkovice B, Žeranovice – Zborovice B, Břest – Pravčice, Rymice – Hulín, Lubná – Skaštice B.

7. kolo (17. 9., 15:30): Zborovice B – Rymice, Hulín – Kvasice B, Pravčice – Slavkov p. H., Němčice – Břest, Žalkovice – Počenice, Skaštice B – Žeranovice, Morkovice B – Lubná.

8. kolo (24. 9., 15:30): Pravčice – Němčice, Kvasice B – Zborovice B, Počenice – Hulín, Žeranovice – Morkovice B, Slavkov p. H. – Lubná, Rymice – Skaštice B, Břest – Žalkovice.

9. kolo (1. 10., 15:00): Zborovice B – Počenice, Hulín – Břest, Lubná – Žeranovice, Němčice – Slavkov p. H., Žalkovice – Pravčice, Skaštice B – Kvasice B, Morkovice B – Rymice.

10. kolo (8. 10., 15:00): Němčice – Žalkovice, Slavkov p. H. – Žeranovice, Břest – Zborovice B, Rymice – Lubná, Pravčice – Hulín, Počenice – Skaštice B, Kvasice B – Morkovice B.

11. kolo (15. 10., 15:00): Zborovice B – Pravčice, Hulín – Němčice, Lubná – Kvasice B, Morkovice B – Počenice, Skaštice B – Břest, Žalkovice – Slavkov p. H., Žeranovice – Rymice.

12. kolo (22. 10., 14:30): Pravčice – Skaštice B, Němčice – Zborovice B, Slavkov p. H. – Rymice, Břest – Morkovice B, Počenice – Lubná, Žalkovice – Hulín, Kvasice B – Žeranovice.

13. kolo (29. 10., 14:00): Zborovice B – Žalkovice, Hulín – Slavkov p. H., Rymice – Kvasice B, Žeranovice – Počenice, Morkovice B – Pravčice, Skaštice B – Němčice, Lubná – Břest.

Výjimky: Pravčice, Hulín (SO), Zborovice B (SO, -3UZM, hř. Měrovice n. H.).

III. třída
SKUPINA A

1. kolo (6. 8., 17.00): Loukov - Hlinsko p. H., Rajnochovice – Martinice, Chvalčov – Rusava, Mrlínek - Komárno-Osíčko, Roštění - Bystřice p. H. B, Kostelec u Hol. – Tučapy

2. kolo (13. 8., 17.00): Hlinsko p. H. – Mrlínek, Rusava – Loukov, Tučapy – Rajnochovice, Martinice – Prusinovice, Roštění - Kostelec u Hol., Bystřice p. H. B - Komárno-Osíčko

3. kolo (20. 8., 16.30): Rajnochovice – Roštění, Prusinovice – Tučapy, Komárno-Osíčko - Hlinsko p. H., Kostelec u Hol. - Bystřice p. H. B, Mrlínek – Rusava, Chvalčov - Martinice

4. kolo (27. 8., 16.30): Rusava - Komárno-Osíčko, Tučapy – Chvalčov, Martinice – Loukov, Roštění – Prusinovice, Kostelec u Hol. – Rajnochovice, Bystřice p. H. B - Hlinsko p. H.

5. kolo (3. 9., 16.00): Loukov – Tučapy, Chvalčov – Roštění, Rajnochovice - Bystřice p. H. B, Prusinovice - Kostelec u Hol., Hlinsko p. H. – Rusava, Mrlínek – Martinice

6. kolo (10. 9., 16.00): Rajnochovice – Prusinovice, Martinice - Komárno-Osíčko, Tučapy – Mrlínek, Roštění – Loukov, Kostelec u Hol. – Chvalčov, Bystřice p. H. B – Rusava

7. kolo (17. 9., 15.30): Loukov - Kostelec u Hol., Chvalčov – Rajnochovice, Komárno-Osíčko – Tučapy, Prusinovice - Bystřice p. H. B, Mrlínek – Roštění, Hlinsko p. H. – Martinice

8. kolo (24. 9., 15.30): Roštění - Komárno-Osíčko, Tučapy - Hlinsko p. H., Rajnochovice – Loukov, Martinice – Rusava, Kostelec u Hol. – Mrlínek, Prusinovice – Chvalčov

9. kolo (1. 10., 15.00): Rusava – Tučapy, Loukov – Prusinovice, Chvalčov - Bystřice p. H. B, Mrlínek – Rajnochovice, Komárno-Osíčko - Kostelec u Hol., Hlinsko p. H. – Roštění

10. kolo (8. 10., 15.00): Rajnochovice - Komárno-Osíčko, Roštění – Rusava, Kostelec u Hol. - Hlinsko p. H., Bystřice p. H. B – Martinice, Prusinovice – Mrlínek, Chvalčov – Loukov

11. kolo (15. 10., 15.00): Mrlínek – Chvalčov, Loukov - Bystřice p. H. B, Rusava - Kostelec u Hol., Hlinsko p. H. – Rajnochovice, Komárno-Osíčko – Prusinovice, Martinice - Tučapy (13)

12. kolo (22. 10., 14.30): Loukov – Mrlínek, Rajnochovice – Rusava, Chvalčov - Komárno-Osíčko, Bystřice p. H. B – Tučapy, Prusinovice - Hlinsko p. H., Roštění – Martinice

13. kolo (29. 10., 14.00): Rusava – Prusinovice, Tučapy – Roštění, Martinice - Kostelec u Hol., Mrlínek - Bystřice p. H. B, Hlinsko p. H. – Chvalčov, Komárno-Osíčko - Loukov

Výjimky: Rajnochovice, Loukov, Rusava (SO).

SKUPINA B

1. kolo (6. 8., 17.00): Střílky – Rataje, Bezměrov – Zlobice, Roštín – Dřínov, Záříčí – Troubky, Ludslavice – Bařice, Míškovice – Zahnašovice

2. kolo (13. 8., 17.00): Dřínov – Záříčí, Ludslavice – Roštín, Zlobice – Míškovice, Rataje – Bezměrov, Střílky – Troubky, Zahnašovice – Lutopecny

3. kolo (20. 8., 16.30): Lutopecny – Zlobice, Střílky – Dřínov, Roštín – Bařice, Bezměrov – Troubky, Záříčí – Ludslavice, Míškovice – Rataje

4. kolo (27. 8., 16.30): Rataje – Lutopecny, Ludslavice – Střílky, Dřínov – Bezměrov, Roštín – Záříčí, Bařice – Zahnašovice, Troubky – Míškovice

5. kolo (3. 9., 16.00): Bezměrov – Ludslavice, Střílky – Roštín, Zahnašovice – Zlobice, Lutopecny – Troubky, Záříčí – Bařice, Míškovice – Dřínov

6. kolo (10. 9., 16.00): Rataje – Zahnašovice, Ludslavice – Míškovice, Záříčí – Střílky, Roštín – Bezměrov, Dřínov – Lutopecny, Bařice – Zlobice

7. kolo (17. 9., 15.30): Zlobice – Rataje, Míškovice – Roštín, Bezměrov – Záříčí, Střílky – Bařice, Lutopecny – Ludslavice, Zahnašovice – Troubky

8. kolo (24. 9., 15.30): Záříčí – Míškovice, Střílky – Bezměrov, Roštín – Lutopecny, Dřínov – Zahnašovice, Bařice – Rataje, Troubky – Zlobice

9. kolo (1. 10., 15.00): Míškovice – Střílky, Zlobice – Dřínov, Rataje – Troubky, Lutopecny – Záříčí, Zahnašovice – Ludslavice, Bezměrov – Bařice

10. kolo (8. 10., 15.00): Bezměrov – Míškovice, Střílky – Lutopecny, Roštín – Zahnašovice, Dřínov – Rataje, Ludslavice – Zlobice, Bařice – Troubky

11. kolo (15. 10., 15.00): Troubky – Dřínov, Rataje – Ludslavice, Zlobice – Roštín, Míškovice – Bařice, Zahnašovice – Záříčí, Lutopecny – Bezměrov

12. kolo (22. 10., 14.30): Střílky – Zahnašovice, Ludslavice – Troubky, Míškovice – Lutopecny, Bařice – Dřínov, Roštín – Rataje, Záříčí – Zlobice

13. kolo (29. 10., 14.00): Lutopecny – Bařice, Zahnašovice – Bezměrov, Rataje – Záříčí, Dřínov – Ludslavice, Zlobice – Střílky, Troubky – Roštín

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Okresní přebor

1. kolo (6. 8., 17.00): Nezdenice - Slovácko C, Hluk B - Ostr. Lhota, Bílovice - Strání B, Babice - Bánov, Jarošov - Březová, Kněžpole - Jalubí, Huštěnovice - Nedakonice.

2. kolo (13. 8., 17.00): Nezdenice - Hluk B, Jalubí - Huštěnovice, Březová - Kněžpole, Bánov - Jarošov, Strání B - Babice, Ostr. Lhota - Bílovice, Slovácko C - Nedakonice.

3. kolo (20. 8., 16.30): Hluk B - Slovácko C, Bílovice - Nezdenice, Babice - Ostr. Lhota, Jarošov - Strání B, Kněžpole - Bánov, Huštěnovice - Březová, Nedakonice - Jalubí.

4. kolo (27. 8., 16.30): Nezdenice - Babice, Hluk B - Bílovice, Březová - Nedakonice, Bánov - Huštěnovice, Strání B - Kněžpole, Ostr. Lhota - Jarošov, Slovácko C - Jalubí.

5. kolo (3. 9., 16.00): Bílovice - Slovácko C, Babice - Hluk B, Jarošov - Nezdenice, Kněžpole - Ostr. Lhota, Huštěnovice - Strání B, Nedakonice - Bánov, Jalubí - Březová.

6. kolo (10. 9., 16.00): Nezdenice - Kněžpole, Hluk B - Jarošov, Bílovice - Babice, Bánov - Jalubí, Strání B - Nedakonice, Ostr. Lhota - Huštěnovice, Slovácko C - Březová.

7. kolo (17. 9., 15.30): Babice - Slovácko C, Jarošov - Bílovice, Kněžpole - Hluk B, Huštěnovice - Nezdenice, Nedakonice - Ostr. Lhota, Jalubí - Strání B, Březová - Bánov.

8. kolo (24. 9., 15.30): Nezdenice - Nedakonice, Hluk B - Huštěnovice, Bílovice - Kněžpole, Babice - Jarošov, Strání B - Březová, Ostr. Lhota - Jalubí, Slovácko C - Bánov.

9. kolo (1. 10., 15.00): Jarošov - Slovácko C, Kněžpole - Babice, Huštěnovice - Bílovice, Nedakonice - Hluk B, Jalubí - Nezdenice, Březová - Ostr. Lhota, Bánov - Strání B.

10. kolo (8. 10., 15.00): Nezdenice - Březová, Hluk B - Jalubí, Bílovice - Nedakonice, Babice - Huštěnovice, Jarošov - Kněžpole, Ostr. Lhota - Bánov, Slovácko C - Strání B.

11. kolo (15. 10., 15.00): Kněžpole - Slovácko C, Huštěnovice - Jarošov, Nedakonice - Babice, Jalubí - Bílovice, Březová - Hluk B, Bánov - Nezdenice, Strání B - Ostr. Lhota.

12. kolo (22. 10., 14.30): Nezdenice - Strání B, Hluk B - Bánov, Bílovice - Březová, Babice - Jalubí, Jarošov - Nedakonice, Kněžpole - Huštěnovice, Slovácko C - Ostr. Lhota.

13. kolo (29. 10., 14.00): Huštěnovice - Slovácko C, Nedakonice - Kněžpole, Jalubí - Jarošov, Březová - Babice, Bánov - Bílovice, Strání B - Hluk B, Ostr. Lhota - Nezdenice.

Okresní soutěž
SKUPINA A

1. kolo (6. 8., 17.00): Částkov - Březolupy, Polešovice B - Velehrad, Mistřice - Uh. Ostroh B, Stříbrnice - Drslavice, Sušice - Kostelany, Hradčovice - Vážany, Popovice - Mařatice.

2. kolo (13. 8., 17.00): Částkov - Polešovice B, Vážany - Popovice, Kostelany - Hradčovice, Drslavice - Sušice, Uh. Ostroh B - Stříbrnice, Velehrad - Mistřice, Březolupy - Mařatice.

3. kolo (20. 8., 16.30): Polešovice B - Březolupy, Mistřice - Částkov, Stříbrnice - Velehrad, Sušice - Uh. Ostroh B, Hradčovice - Drslavice, Popovice - Kostelany, Mařatice - Vážany.

4. kolo (27. 8., 16.30): Částkov - Stříbrnice, Polešovice B - Mistřice, Kostelany - Mařatice, Drslavice - Popovice, Uh. Ostroh B - Hradčovice, Velehrad - Sušice, Březolupy - Vážany.

5. kolo (3. 9., 16.00): Mistřice - Březolupy, Stříbrnice - Polešovice B, Sušice - Částkov, Hradčovice - Velehrad, Popovice - Uh. Ostroh B, Mařatice - Drslavice, Vážany - Kostelany.

6. kolo (10. 9., 16.00): Částkov - Hradčovice, Polešovice B - Sušice, Mistřice - Stříbrnice, Drslavice - Vážany, Uh. Ostroh B - Mařatice, Velehrad - Popovice, Březolupy - Kostelany.

7. kolo (17. 9., 15.30): Stříbrnice - Březolupy, Sušice - Mistřice, Hradčovice - Polešovice B, Popovice - Částkov, Mařatice - Velehrad, Vážany - Uh. Ostroh B, Kostelany - Drslavice.

8. kolo (24. 9., 15.30): Částkov - Mařatice, Polešovice B - Popovice, Mistřice - Hradčovice, Stříbrnice - Sušice, Uh. Ostroh B - Kostelany, Velehrad - Vážany, Březolupy - Drslavice.

9. kolo (1. 10., 15.00): Sušice - Březolupy, Hradčovice - Stříbrnice, Popovice - Mistřice, Mařatice - Polešovice B, Vážany - Částkov, Kostelany - Velehrad, Drslavice - Uh. Ostroh B.

10. kolo (8. 10., 15.00): Částkov - Kostelany, Polešovice B - Vážany, Mistřice - Mařatice, Stříbrnice - Popovice, Sušice - Hradčovice, Velehrad - Drslavice, Březolupy - Uh. Ostroh B.

11. kolo (15. 10., 15.00): Hradčovice - Březolupy, Popovice - Sušice, Mařatice - Stříbrnice, Vážany - Mistřice, Kostelany - Polešovice B, Drslavice - Částkov, Uh. Ostroh B - Velehrad.

12. kolo (22. 10., 14.30): Částkov - Uh. Ostroh B, Polešovice B - Drslavice, Mistřice - Kostelany, Stříbrnice - Vážany, Sušice - Mařatice, Hradčovice - Popovice, Březolupy - Velehrad.

13. kolo (29. 10., 14.00): Popovice - Březolupy, Mařatice - Hradčovice, Vážany - Sušice, Kostelany - Stříbrnice, Drslavice - Mistřice, Uh. Ostroh B - Polešovice B, Velehrad - Částkov.

SKUPINA B

1. kolo (6. 8., 17.00): Korytná - Žítková, Pitín - Záhorovice, Dolní Němčí B - Komňa, Suchá Loz - Přečkovice, Boršice u Bl. - Bystřice p. L., Horní Němčí - Rudice, Havřice - Starý Hrozenkov.

2. kolo (13. 8., 17.00): Korytná - Pitín, Rudice - Havřice, Bystřice p. L. - Horní Němčí, Přečkovice - Boršice u Bl., Komňa - Suchá Loz, Záhorovice - Dolní Němčí B, Žítková - Starý Hrozenkov.

3. kolo (20. 8., 16.30): Pitín - Žítková, Dolní Němčí B - Korytná, Suchá Loz - Záhorovice, Boršice u Bl. - Komňa, Horní Němčí - Přečkovice, Havřice - Bystřice p. L., Starý Hrozenkov - Rudice.

4. kolo (27. 8., 16.30): Korytná - Suchá Loz, Pitín - Dolní Němčí B, Bystřice p. L. - Starý Hrozenkov, Přečkovice - Havřice, Komňa - Horní Němčí, Záhorovice - Boršice u Bl., Žítková - Rudice.

5. kolo (3. 9., 16.00): Dolní Němčí B - Žítková, Suchá Loz - Pitín, Boršice u Bl. - Korytná, Horní Němčí - Záhorovice, Havřice - Komňa, Starý Hrozenkov - Přečkovice, Rudice - Bystřice p. L..

6. kolo (10. 9., 16.00): Korytná - Horní Němčí, Pitín - Boršice u Bl., Dolní Němčí B - Suchá Loz, Přečkovice - Rudice, Komňa - Starý Hrozenkov, Záhorovice - Havřice, Žítková - Bystřice p. L..

7. kolo (17. 9., 15.30): Suchá Loz - Žítková, Boršice u Bl. - Dolní Němčí B, Horní Němčí - Pitín, Havřice - Korytná, Starý Hrozenkov - Záhorovice, Rudice - Komňa, Bystřice p. L. - Přečkovice.

8. kolo (24. 9., 15.30): Korytná - Starý Hrozenkov, Pitín - Havřice, Dolní Němčí B - Horní Němčí, Suchá Loz - Boršice u Bl., Komňa - Bystřice p. L., Záhorovice - Rudice, Žítková - Přečkovice.

9. kolo (1. 10., 15.00): Boršice u Bl. - Žítková, Horní Němčí - Suchá Loz, Havřice - Dolní Němčí B, Starý Hrozenkov - Pitín, Rudice - Korytná, Bystřice p. L. - Záhorovice, Přečkovice - Komňa.

10. kolo (8. 10., 15.00): Korytná - Bystřice p. L., Pitín - Rudice, Dolní Němčí B - Starý Hrozenkov, Suchá Loz - Havřice, Boršice u Bl. - Horní Němčí, Záhorovice - Přečkovice, Žítková - Komňa.

11. kolo (15. 10., 15.00): Horní Němčí - Žítková, Havřice - Boršice u Bl., Starý Hrozenkov - Suchá Loz, Rudice - Dolní Němčí B, Bystřice p. L. - Pitín, Přečkovice - Korytná, Komňa - Záhorovice.

12. kolo (22. 10., 14.30): Korytná - Komňa, Pitín - Přečkovice, Dolní Němčí B - Bystřice p. L., Suchá Loz - Rudice, Boršice u Bl. - Starý Hrozenkov, Horní Němčí - Havřice, Žítková - Záhorovice.

13. kolo (29. 10., 14.00): Havřice - Žítková, Starý Hrozenkov - Horní Němčí, Rudice - Boršice u Bl., Bystřice p. L. - Suchá Loz, Přečkovice - Dolní Němčí B, Komňa - Pitín, Záhorovice - Korytná.

OFS VSETÍN
Okresní přebor

1. kolo (20. 8., 16.30): N. Hroz./VKK B - Ústí, Hutisko - Střít./Hrach. B, Hošťál./Kateřinice B - Zašová, Zubří - Lhota, Jarcová - Krhová/Val. Mez. C, Hovězí - Dolní Bečva B.

2. kolo (27. 8., 16.30): N. Hroz./VKK B - Hutisko, Krhová/Val. Mez. C - Hovězí, Lhota - Jarcová, Zašová - Zubří, Střít./Hrach. B - Hošťál./Kateřinice B, Ústí - Dolní Bečva B.

3. kolo (3. 9., 16.00): Hutisko - Ústí, Hošťál./Kateřinice B - N. Hroz./VKK B, Zubří - Střít./Hrach. B, Jarcová - Zašová, Hovězí - Lhota, Dolní Bečva B - Krhová/Val. Mez. C.

4. kolo (10. 9., 16.00): N. Hroz./VKK B - Zubří, Hutisko - Hošťál./Kateřinice B, Lhota - Dolní Bečva B, Zašová - Hovězí, Střít./Hrach. B - Jarcová, Ústí - Krhová/Val. Mez. C.

5. kolo (17. 9., 15.30): Hošťál./Kateřinice B - Ústí, Zubří - Hutisko, Jarcová - N. Hroz./VKK B, Hovězí - Střít./Hrach. B, Dolní Bečva B - Zašová, Krhová/Val. Mez. C - Lhota.

6. kolo (24. 9., 15.30): N. Hroz./VKK B - Hovězí, Hutisko - Jarcová, Hošťál./Kateřinice B - Zubří, Zašová - Krhová/Val. Mez. C, Střít./Hrach. B - Dolní Bečva B, Ústí - Lhota.

7. kolo (1. 10., 15.00): Zubří - Ústí, Jarcová - Hošťál./Kateřinice B, Hovězí - Hutisko, Dolní Bečva B - N. Hroz./VKK B, Krhová/Val. Mez. C - Střít./Hrach. B, Lhota - Zašová.

8. kolo (8. 10., 15.00): N. Hroz./VKK B - Krhová/Val. Mez. C, Hutisko - Dolní Bečva B, Hošťál./Kateřinice B - Hovězí, Zubří - Jarcová, Střít./Hrach. B - Lhota, Ústí - Zašová.

9. kolo (15. 10., 15.00): Jarcová - Ústí, Hovězí - Zubří, Dolní Bečva B - Hošťál./Kateřinice B, Krhová/Val. Mez. C - Hutisko, Lhota - N. Hroz./VKK B, Zašová - Střít./Hrach. B.

10. kolo (22. 10., 14.30): N. Hroz./VKK B - Zašová, Hutisko - Lhota, Hošťál./Kateřinice B - Krhová/Val. Mez. C, Zubří - Dolní Bečva B, Jarcová - Hovězí, Ústí - Střít./Hrach. B.

11. kolo (29. 10., 14.00): Hovězí - Ústí, Dolní Bečva B - Jarcová, Krhová/Val. Mez. C - Zubří, Lhota - Hošťál./Kateřinice B, Zašová - Hutisko, Střít./Hrach. B - N. Hroz./VKK B.

III. třída
SKUPINA A

1. kolo (20. 8., 16.30): Val. Bystřice - Rožnov B, Krhová B - Velká Lhota, Police/Kelč B - Liptál B, Kladeruby - Skalička, Lhotka - Loučka, Branky - Růžďka.

2. kolo (27. 8., 16.30): Val. Bystřice - Krhová B, Loučka - Branky, Skalička - Lhotka, Liptál B - Kladeruby, Velká Lhota - Police/Kelč B, Rožnov B - Růžďka.

3. kolo (3. 9., 16.00): Krhová B - Rožnov B, Police/Kelč B - Val. Bystřice, Kladeruby - Velká Lhota, Lhotka - Liptál B, Branky - Skalička, Růžďka - Loučka.

4. kolo (10. 9., 16.00): Val. Bystřice - Kladeruby, Krhová B - Police/Kelč B, Skalička - Růžďka, Liptál B - Branky, Velká Lhota - Lhotka, Rožnov B - Loučka.

5. kolo (17. 9., 15.30): Police/Kelč B - Rožnov B, Kladeruby - Krhová B, Lhotka - Val. Bystřice, Branky - Velká Lhota, Růžďka - Liptál B, Loučka - Skalička.

6. kolo (24. 9., 15.30): Val. Bystřice - Branky, Krhová B - Lhotka, Police/Kelč B - Kladeruby, Liptál B - Loučka, Velká Lhota - Růžďka, Rožnov B - Skalička.

7. kolo (1. 10., 15.00): Kladeruby - Rožnov B, Lhotka - Police/Kelč B, Branky - Krhová B, Růžďka - Val. Bystřice, Loučka - Velká Lhota, Skalička - Liptál B.

8. kolo (8. 10., 15.00): Val. Bystřice - Loučka, Krhová B - Růžďka, Police/Kelč B - Branky, Kladeruby - Lhotka, Velká Lhota - Skalička, Rožnov B - Liptál B.

9. kolo (15. 10., 15.00): Lhotka - Rožnov B, Branky - Kladeruby, Růžďka - Police/Kelč B, Loučka - Krhová B, Skalička - Val. Bystřice, Liptál B - Velká Lhota.

10. kolo (22. 10., 14.30): Val. Bystřice - Liptál B, Krhová B - Skalička, Police/Kelč B - Loučka, Kladeruby - Růžďka, Lhotka - Branky, Rožnov B - Velká Lhota.

11. kolo (29. 10., 14.00): Branky - Rožnov B, Růžďka - Lhotka, Loučka - Kladeruby, Skalička - Police/Kelč B, Liptál B - Krhová B, Velká Lhota - Val. Bystřice.

SKUPINA B

1. kolo (20. 8., 16.30): Janová - Ratiboř B, Liptál - Študlov/Lidečko, Leskovec - Val. Senice, Střelná - Huslenky, Val. Polanka B - Halenkov B.

2. kolo (27. 8., 16.30): Janová - Liptál, Huslenky - Val. Polanka B, Val. Senice - Střelná, Študlov/Lidečko - Leskovec, Ratiboř B - Halenkov B.

3. kolo (3. 9., 16.00): Liptál - Ratiboř B, Leskovec - Janová, Střelná - Študlov/Lidečko, Val. Polanka B - Val. Senice, Halenkov B - Huslenky.

4. kolo (10. 9., 16.00): Janová - Střelná, Liptál - Leskovec, Val. Senice - Halenkov B, Študlov/Lidečko - Val. Polanka B, Ratiboř B - Huslenky.

5. kolo (17. 9., 15.30): Leskovec - Ratiboř B, Střelná - Liptál, Val. Polanka B - Janová, Halenkov B - Študlov/Lidečko, Huslenky - Val. Senice.

6. kolo (24. 9., 15.30): Janová - Halenkov B, Liptál - Val. Polanka B, Leskovec - Střelná, Študlov/Lidečko - Huslenky, Ratiboř B - Val. Senice.

7. kolo (1. 10., 15.00): Střelná - Ratiboř B, Val. Polanka B - Leskovec, Halenkov B - Liptál, Huslenky - Janová, Val. Senice - Študlov/Lidečko.

8. kolo (8. 10., 15.00): Janová - Val. Senice, Liptál - Huslenky, Leskovec - Halenkov B, Střelná - Val. Polanka B, Ratiboř B - Študlov/Lidečko.

9. kolo (15. 10., 15.00): Val. Polanka B - Ratiboř B, Halenkov B - Střelná, Huslenky - Leskovec, Val. Senice - Liptál, Študlov/Lidečko - Janová.