Hostům nestačila ani vedoucí trefa Chytila ve 27. minutě. Soupeř totiž díky Samohýlovi, jenž se trefil po rohu, ještě do přestávky výsledek srovnal a ve druhé půli výsledek po jeho individuální akci otočil ve svůj prospěch.

„Je to vydřené a šťastné vítězství,“ přiznal trenér dorostenců Hulína Roman Dunda.

Krajská soutěž dorostu, skupina A, 13. kolo -
Spartak Hulín – FS Napajedla 2:1 (1:1). Branky: 36. a 72. Miroslav Samohýl - 27. Karel Chytil. Rozhodčí: Večeřa. Diváci: 34.

„V prvním poločase nás soupeře přehrával, ve druhé půli jsme zase byli lepší my, ale celkově to moc koukatelné nebylo,“ tvrdí.

Kouč Spartaku je s přístupem svěřenců spokojený. Výhrady nemá ani k docházce na tréninky. „Od ledna se nestalo, aby počet klesl pod deset kusů,“ říká.

Ambice ale byly vyšší. Dorostenci Hulína chtěli hrát o první místo, za vedoucími a dosud neporaženými Slušovicemi ale zaostávají o propastných dvanáct bodů. Tak velkou ztrátu i vzhledem k počtu účastníků snad ani nejde umazat.

„Některé zápasy se nepovedly, jiné jsme nezvládli výsledkově. Kluků ale máme dost. Pomáhají nám i starší žáci, kteří za poslední půlrok udělali obrovský pokrok a vyrovnají se i o pšt let starším hráčům. Tři hráče máme vypůjčené z Kvasic, kde už naskakují za áčko a právě dva z nich nám v sobotu chyběli,“ dodal Dunda.