Předchozí
1 z 9
Další

PRAVČICE – BŘEST 2:2 (1:0)

Vít Tkadlčík, trenér Pravčic: „První poločas byl hlavně bojem o střed hřiště bez výraznějších šancí. Ty přišly, až na konci poločasu kdy hosté nedokázali vstřelit branku a mi následně po chybě v obraně dokázali vstřelit vedoucí branku před odchodem do šaten. Na začátku druhé půle se hostům podařilo srovnat. Nám se povedlo po přímém kopu vstřelit branku, ale nedokázali jsme vedení udržet a hosté po pár minutách vyrovnali utkání a stav se již neměnil. Myslím si, že to byla zasloužená remíza pro obě mužstva.“

V 18. kole fotbalového okresního přeboru OFS Kroměříž se Pravčice (v bílo-modrém) v sobotu rozešly smírně s Břestem (2:2).
OBRAZEM: fotbalová přetahovaná v Pravčicích skončila smírně

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Věděli jsme, že nás dnes bude čekat proti mužstvu disponujícímu solidní ofenzívní silou těžký zápas. Přesto jsme přijeli do Pravčic vyhrát a získat tři body. Naše plány jsme si, ale sami zkomplikovali obrovským množstvím neproměněných šancí a hlavně dvěma individuálními chybami, které soupeř dokázal potrestat. Obě vyrovnání však naštěstí přišla velmi brzy. Pokaždé to byli pohledné přímočaré akce, na jejíchž koncích byla přesná zakončení Miroslava Bureše a Zdeňka Daňka. Vzhledem k průběhu utkání a obrovské bojovnosti domácího mužstva musíme brát konečnou dělbu bodů s pokorou a jako spravedlivou.“

Branky: 43. Svrček, 68. Absolon – 56. Bureš, 71. Daněk. Diváci: 150. Rozhodčí: Skyba. Pravčice: Bucha – Rozsypal, Zapletalík, Tobolík, Hrdlička (80. Karamon), Pleva, Absolon, Petřík (77. Zapletal), Vaculík, Janováč, Svrček (80. Gankhuyag). Břest: Kouřil – M. Šálek, Horák, Konečný, Salajka, Bureš (85. Hajdík), J. Šálek, Štauber (82. Mingisultanov), Trlica, Karamon (87. Miklík), Daňek (82. Máša).

Videorozhovor: posila Břestu Daněk odchodu z Němčic nelituje. Proč?

POČENICE – RYMICE 3:0 (3:0)

Stanislav Juřena, kapitán Počenic: „Záchranářské klání na domácí půdě jsme tentokráte zvládli na výbornou. Hned od úvodních minut jsme získali herní převahu, hostům jsme nedali prostor k rozehrávce a nenechali je rozvinout kombinaci. Kritický moment se nám podařilo ustát, a to když Rymice neproměnily pokutový kop. Poté už se zápas nesl v duchu našeho dobývání branky skvěle chytajícího gólmana hostů. Skóre otevřel agilní Hrnčíř a stejný hráč přidal i druhý zásah. Třetí branku vstřelil Juřena. Po poločase tempo hry přeci jen malinko opadlo a nám se i přes řadu vyložených šancí, navýšit vedení nepodařilo. Pokorně pracujeme dál. Klukům za obětavý výkon děkuji. Naprosto klíčovými faktory výhry byly správně nastavená hlava a naše srdce.“

Divizní fotbalisté Holešova (v černo-bílém) ovládla v rámci 18. kola skupiny E derby ve Skašticích, kde vyhráli 3:1.
Podívejte se! Divizní derby ve Skašticích rozhodl pro Holešov Mlčák

Branky: 23. a 36. Hrnčíř, 43. Juřena. Diváci: 70. Rozhodčí: Brtníček. Počenice: Šesták – Novák (83. Jiříček), Zapletal, Juřena, Lejsal (80. Klech), Hrnčíř (72. Šustr), Štolfa (80. Hrušák), Niedermertl, Jiřík, Zbořil, Otevřel. Rymice: Krejčí – R. Machovský, Doležel, Mlčák, Fuksa, Ševčík, Navrátil (58. Z. Machovský), R. Matuška (83. Janalík), Marek, Servus, M. Matuška.

ŽERANOVICE – NĚMČICE 0:2 (0:1)

Karel Klimek, trenér Žeranovic: „Myslím si, že se odehrál oboustranně vyrovnaný zápas. Na těžkém terénu mělo navrch chvilku naše mužstvo a chvilku zase hosté. O naší porážce rozhodlo především množství nevyužitých šancí, kdy nám chyběl větší klid na kopačkách. Za stavu 0:1 jsme měli několik slibných šancí na vyrovnání. Bohužel tak jako v prvním poločase nám chyběl větší klid v zakončení. Jelikož se posledních pár minut hrálo, dá se říct bez obrany se snahou ještě s výsledkem něco udělat, přišel trest v podobě přečíslení tří na jednoho a hosté tak zvýšili na konečných 0:2.“

Michal Štěpánek, trenér Němčic: „Zajížděli jsme do Žeranovic, které zatím v jarní části všechny zápasy vyhrály a hrají v dobré formě, což potvrdily i v tomto zápase. Domácí byli aktivní od začátku, ale postupně se hra vyrovnala a vše bylo o první vstřelené brance, kterou jsme vstřelili Zlámalem ve 34. Minutě. Po závaru u branky hlavou překonal domácího brankáře. Od této chvíle byla hra více otevřená, domácí hráli více dopředu, ale obrana byla pozorná a my jsme vyráželi do gólových brejků. Tento obraz hry pokračoval i ve druhém poločase. Tolik neproměněných šancí jsme dlouho neměli. Až střídající Císař po třech minutách pobytu na hřišti z brejku rozhodl o vítězství 2:0. Fotbal se musel líbit všem divákům. My jsme rádi za vítězství s velmi dobrým soupeřem.“

Branky: 34. Zlámal, 89. Císař. Diváci: 156. Rozhodčí: Caletka. Žeranovice: Bakalík – Olšanský, Hubík, Hasala, Vaculík, Zámorský, Košina (68. Š. Cholasta), Menšík (46. Klimek), Šuba, Zimčík (51. Machálek), Zakopal. Němčice: Vajda – Batoušek, Zlámal, Kadlec, Lejsek (37. Rom. Darebníček), Sklenář, Kříž, Rad. Darebníček, Zavadil, Holý (84. Císař), Vymětal.

SLAVKOV P. H. – ŽALKOVICE 2:0 (0:0)

Vyrovnaný duel rozhodly až závěrečné minuty. O vítěznou trefu se deset minut před koncem postaral Kuřil. Hosté poté vše vsadili na jednu kartu, vytvořili si několik slibných možností k vyrovnání, ovšem bezúspěšně. Naopak zisk všech tří bodů pečetil v nastavení Bouchalík.

Branky: 81. Kouřil, 92. Bouchalík. Diváci: 70. Rozhodčí: Černovský. Slavkov p. H.: P. Dolák – Kopřiva, Krajar, Pavlica, Symerský (80. Kouřil), Ondrůšek, Ponížil, Mrázek (73. Dvorník), Bureš, Darebníček (28. Urbánek), R. Dolák (73. Bouchalík). Žalkovice: Krejčí – Otáhal, Janečka, Mrázek, H. Netopil, Kojetský, T. Netopil, Pospíšil, Strnad, Říkovský, Němčík.