Dvěma brankami se v morkovickém dresu uvedly posily Gejdoš s Oračkem, po jedné trefě přidali Holoubek a Karlík, za Buchlovice snižoval James Mugo, jenž je druhým Keňanen v týmu z Uherskohradišťska.

„Svojí agresivitou jsme soupeři komplikovali rozehrávku, získávali míče a tím si vytvářeli převahu. Hlavně v prvním poločase se nám dařilo i střelecky,“ těší morkovického trenéra Miroslava Bednaříka.

Přípravný fotbal -
FC MORKOVICE – TJ BUCHLOVICE 6:1 (5:1)
Branky:
Gejdoš 2, Oračko 2, Holoubek, Karlík – Mugo

Známý kouč Buchlovicím děkoval za velmi rychlou domluvu zápasu. „Protože Sigma Lutín nám plánovaný přátelák odvolala,“ připomněl Bednařík.

Devátý tým krajského přeboru Zlínska se připravuje na sezonu třikrát týdně. „Věnujeme se hlavně fyzické kondici, aby nejenom svaly, ale i plíce a srdce po téměř dvouměsíční pauze věděli, že se něco děje,“ říká s úsměvem Bednařík.

S Morkovicemi se připravují i Oračko ze Skaštic, Dobrý z Hanácké Slavie Kroměříž

a Gejdoš z Koryčan. „Jejich příchod je předjednaný, ale dokud nejsou hráči Morkovic, stále nemáme žádnou jistotu, že k nám přijdou,“ zůstává Bednařík opatrný.

V klubu naopak z důvodu velkého pracovního vytížení skončil David Moravec, který zamířil do Zdounek. „Smažinka chce změnu a připravuje se v Kvasicích,“ hlásí Bednařík.

Jeho tým ve čtvrtek míří di Vigantic na čtyřdenní soustředění. Po návratu se utká s Želatovicemi. V prvním zápase Morkovičtí podlehli Rousínovu 2:4.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...