PÁTEK 28. ČERVENCE

FOTBAL

MOL Cup: Slavičín – Kvítkovice, Baťov - Hodonín (17.30).

Příprava: Veselá – Zlín U18, Bynina – Jarcová, Valašská Polanka – Hovězí (17.30), Lidečko – Prlov, Veřovice – Valašské Meziříčí B, Halenkov – Nový Hrozenkov/VKK B, Hutisko – Horní Bečva, Trojanovice – Prostřední Bečva (18).

ORIENTAČNÍ BĚH

Závod Zlínský (Š)kpál na Rusavě (16, závod s intervalovým startem na krátké trati).

SOBOTA 29. ČERVENCE

CYKLISTIKA

Závod Slezského poháru Troj-časovka na Kasárna (12.30, start ve Velkých Karlovicích).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Zlín – Sparta Praha (15).

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Kroměříž – Prostějov (17).

MOL Cup: Skaštice – Rosice, Holešov – Uherský Brod, Baťov - Hodonín (17), Vsetín – Valašské Meziříčí (18).

2. kolo Poháru OFS Uherské Hradiště: Strání B – Bánov (17).

Příprava: Ořechov – Veselí nad Moravou (16.30), Újezdec – Mladcová, Návojná – Brumov B (17), Osvětimany - Ratíškovice, Jablůnka – Liptál (17.30).

Turnaj Starých pánů Memoriál Vladislava Pečenky v Jasenné – 7. ročník (13-18, účastníci: Jasenná, Štípa, Hovězí, Ratiboř).

Turnaj O penaltového krále Hornolidečska v Lidečku (14 – žáci, 17 – dospělí).

Memoriál Stanislava Kužely v Sehradicích – 50. ročník (13.15-19).

MOTOKROS

Závod v Lačnově (11.30).

MOTORISMUS

Škoda sraz ve Vrběticích – 5. ročník (10-24, areál Výletiště).

ORIENTAČNÍ BĚH

Závod Zlínský (Š)krpál na Rusavě (10, závod s intervalovým startem na zkrácené klasické trati).

SPORTOVNÍ STŘELBA

Závod v americkém trapu v Chomýži – 30. ročník (9-16).

TRIATLON

Holešovman v Holešově – 15. ročník (9, start v areálu Zámeckého koupaliště).

NEDĚLE 30. ČERVENCE

FOTBAL

MOL Cup: Strání – Břeclav (17).

2. kolo Poháru hejtmana Zlínského kraje: Zlechov – Morkovice, Zdounky – Kvasice, Záhlinice – Zborovice, Traplice - Bystřice p.H,, Ostrožská Nová Ves – Luhačovice, Nivnice – Dolní Němčí, Prakšice – Nevšová, Nedachlebice – Hluk, Choryně - Francova Lhota, Vidče - Rožnov p. R., Dolní Bečva – Hrachovec, Juřinka - V. Karlovice, Tečovice – Slušovice, Val. Příkazy – Nedašov, Kostelec – Brumov, Hvozdná – Štítná n. Vl. (17.30).

2. kolo Poháru OFS Uherské Hradiště: Mařatice – Jarošov, Boršice u Blatnice – Jalubí, Bystřice p.L. - Ostrožská Lhota, Žítková – Nedakonice, Babice - Uh. Ostroh B, Částkov – Stříbrnice/Boršice, Kněžpole – Huštěnovice (17).

2. kolo Poháru OFS Kroměříž: Žalkovice - Kvasice B, Komárno-Osíčko - Skaštice B, Zborovice B - Lubná, Počenice - Morkovice B (17.30).

Příprava: Slovácko B – Zlín B (10.15, hřiště Kunovice), Lhota u Malenovic – Slušovice B (16), Koryčany – Kovalovice, Polešovice – Strážnice, Lhota u Vsetína – Ratiboř, Vlachovice – Újezd (17).

ORIENTAČNÍ BĚH

Závod Zlínský (Š)kpál na Rusavě (10, závod s handicapovaným startem na krátké trati).