1/7

Fotogalerie: Fotbal, I. A třída sk. B, Mladcová - Těšnovice

HLUK – KUNOVICE 2:0 (1:0)

Aleš Zlínský, trenér Hluku: „Pro nás to byl těžký zápas. Derby je vždycky specifické. Kunovice byly organizované, hrály úplně jinak než minulý týden s Těšnovicemi. Změnily systém, sestavu, taktiku. My jsme rádi, že jsme to zvládli za tři body, které jsme potřebovali. Takové zápasy bývají nejtěžší. Nakonec to ale klidně mohlo skončit 5:0. Kunovice si nevytvořily ani jednu vyloženou šanci. Oproti Buchlovicím jsem měl k dispozici kompletní obranu. Nastoupili Lipoti s Horákem, což jsou pro nás stěžejní hráči. Kdybychom je měli před týdnem, tak jsme v Buchlovicích neprohráli. Bez nich jsme to na tamním malém specifickém hřišti měli těžké. Oproti minulé sezoně nám nechybí jenom Martiš, ale i Zelinka, který byl pro nás velmi platným hráčem. Ale věřím, že Štefan Bartošek, Lipoti či Hladiš pro nás budou posilami. Po zápase s Kunovicemi bych je chtěl pochválit.“

Petr Chaloupka, trenér Kunovic: „Zápas se mi hodnotí těžko, protože jsme ho prohráli, ale bral jsem v potaz to, v jaké jsme zase nastoupili sestavě. Bylo to jinak poskládané než minulý týden doma proti Těšnovicím. Tentokrát jsem byl nachystaný i já. Soupeř vyhrál zaslouženě, protože dal dva góly, my žádný. Ani jsme se nedostali do žádné vyložené šance. Možná jsme v prvním poločase měli jeden závar, který mohl skončit gólem. Domácí měli v první půli hodně standardních situací, hlavně rohů, ze kterých však nic nevytěžili. Problémy nám ale dělaly náběhy z naší levé strany. Vypracovali si dvě nebo tři gólové šance, které chytil brankář nebo šly vedle. Hluk ale vyhrál po zásluze. Oproti minulému týdnu se nám vrátil Jaroněk, se sebezapřením hráli Váňa s Abrhámem.“

Branky: 28. Roman Sopůšek, 48. Martin Kukla. Rozhodčí: Mičkal. Diváci: 130.