„Při troše štěstí jsme měli na body, vyrovnání viselo ve vzduchu! Domácí však měli více šancí a na rozdíl od nás jednu proměnili,“ lituje hrající trenér Skaštic Lukáš Motal.

Divizní fotbalisté Holešova (v černém) v 10. kole skupiny E doma porazili Přerov 4:1.
Podívejte se. Divizní Holešov měl strach. Přesto slaví výhru!

„Hlavně po naší poslední standardce jsme byli gólu blizoučko, soupeř vykopával míč z brankové čáry,“ upřesnil.

Favorizovaný Vsetín měl navrch, častěji okupoval svatyni Hanáků. O to více mrzela skutečnost, která předcházela vedoucí, rozhodující trefě zápasu. Těsně před přestávkou. „Banální ztráta na půlce a následně nepokrytý hráč. Stejné momenty nám v posledních zápasech lámou vaz,“ zlobí Motala.

Divizní fotbalisté Baťova po sérii čtyř proher konečně bodovali. Trápí jej ale marodka a velká hráčská absence. Kdo bude muset podle kouče Jindřicha Lehkoživa oprášit svou hráčskou kariéru?
Divizní Baťov přišel o výhru a další hráče! O které a proč?

Zatímco v první půli dominovali domácí, po přestávce se již i Skaštice několikrát osmělily. „Byli jsme na Vsetín nachystaní. Domácí mají velké ambice, oproti nám jsou velkoklubem. Ostudu jsme na Valašsku rozhodně neudělali. Musíme se ale od tohoto výkonu odpíchnout a nyní o víkendu doma bezpodmínečně udělat proti Kostelci tři body,“ burcuje se i kabinu Lukáš Motal.

VSETÍN – SKAŠTICE 1:0 (1:0)

Branka: 45. Otepka. Rozhodčí: Šalata, 120 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...