Mimo jiných kanonýr národního týmu, Baníku Ostrava, ale i Liverpoolu, Aston Villy či Galatasaray i v posledním podzimním kole v sobotu významně pomohl Viganticím k ovládnutí třaskavého derby s Rožnovem pod Radhoštěm, navíc na následné podzimní zakončené oslavil se spoluhráči páteční 41. narozeniny.

Trenér a předseda Vigantic Pavel Šturala si pochvaloval nejen jeho výkon, ale celého týmu, který po podzimu okupuje přední příčky soutěže. „Pokud bychom soutěž ovládli, postupu do krajského přeboru bychom se asi nebránili,“ pousmál se Šturala.

A bude vůbec Milan Baroš pokračovat v odvetné části?
Odpověď najdete v exkluzivním videorozhovoru Deníku po utkání, na kterém naši redaktoři natáčeli další – 12. díl oblíbeného seriálu Pivo, párek a Liga mistrů, jehož hlavním aktérem je právě klub Vigantic v čele s kanonýrem Milanem Barošem.
Ke shlédnutí bude v úterý 1. listopadu na stránkách www.valassky.denik.cz