Druholigový nováček nevyšponoval ceny lístků tak vysoko jako konkurenční Líšeň pro duel s mistrovskou Spartou.

V Brně za vstupenku na hlavní tribunu zaplatí zájemci šest set korun, v Kroměříži vyjde místenkové sezení na kryté či nekryté tribuně za brankou 400 Kč.

Ceny vstupenek na zápas se Slavií Praha:
400,-Kč = místenkové sezení (jistota svého místa na kryté/nekryté tribuně)
300,-Kč = stání
300,-Kč = sektor hosté (určen pro fanoušky hostů, kteří budou viditelně označeni prvky SK Slavia Praha)

Lístek na stání vyjde tři stovky, stejnou cenu zaplatí fandové Slavie do sektoru hostů.

„Pro držitele permanentek platí vstup na toto pohárové utkání bez nutnosti kupovat si vstupenku. Děti do patnácti let mají vstup zdarma bez nároku na sedačku,“ informuje zástupce oddílu Radovan Budín, který má na starosti PR a marketing klubu.

„Snažili jsme se vyjít vstříc všem fanouškovským skupinám a nastavili níže uvedený harmonogram prodeje. Jak jsme již avizovali mírnou výhodu při nákupu vstupenek budou mít členové klubu či držitelé permanentek. Všechny vstupenky v první vlně předprodeje budou na sezení s rezervací přesného místa k sezení, nebo levnější na stání bez garance místa k sezení. Prodej vstupenek bude probíhat na webu ticketportal.cz v omezeném množství na osobu,“ informuje Budín.

Fotbalová Kroměříž se těší na atraktivní pohárový souboj se Slavií PrahaFotbalová Kroměříž se těší na atraktivní pohárový souboj se Slavií PrahaZdroj: SK Hanácká Slavia Kroměříž

Hanáci prodej vstupenek rozdělili na dvě vlny. V té první, které je od středy 20. září 15,00 do čtvrtka 21. září 23:59 si vstupenky mohou zakoupit členové klubu (vedení, trenéři, hráči, realizační týmy) a také držitelé permanentních vstupenek, kteří si k jedné permanentce mohou koupit maximálně jednu vstupenku.

„Samozřejmě držitel permanentky má vstup zdarma,“ říká Budín.

Volný prodej začne v pátek 22. září a každý zájemce si může zakoupit maximálně pět vstupenek.

„V případě vyprodání stadionu jsme připraveni navýšit následně kapacitu o další lístky na stání,“ upozorňuje Budín.

Utkání 3. kola MOL Cupu mezi Kroměříží a Slavií Praha se hraje na stadionu Jožky Silného ve středu 27. září od šestnácti hodin.