„Po úspěšné premiéře v loňském roce jsme se rozhodli navázat na tuto povedenou akci i letos. Byla to především pohodová atmosféra, která nás naplnila touhou uspořádat advent na stadionu i letos," prohlásil Radovan Budín, který má v Kroměříži kromě trénování staršího dorostu na starosti PR a marketing klubu.

„Jedná se o tradiční vánoční trhy, kde nebude chybět bohaté občerstvení včetně tradičního punče a svařáku. Těšit se můžete na speciality z grilu, kotlík, bramboráky, nebo například čerstvé palačinky," láká nejen členy klubu, ale i příznivce a další obyvatele nejen z Kroměříže.

Celým adventním dnem provede návštěvníky moderátorská stálice Petr Krejčí. Hudební doprovod celé akce obstará oblíbený Ruda Gregor.

Hanácká Slavia láká na fotbalový advent, po utkání s Hodonínem rozsvítí vánoční strom.Hanácká Slavia láká na fotbalový advent, po utkání s Hodonínem rozsvítí vánoční strom.Zdroj: SK Hanácká Slavia Kroměříž

„Dále bude připraven klubový stan, ve kterém můžete pořídit klubové oblečení, suvenýry a také zimní doplňky s klubovou identitou. V programu jsme mysleli i na nejmenší. Pro ně bude připravena Ježíškova dílna a velmi oblíbené malování na obličej,“ informuje Budín.

Hanáci opět po roce přímo na Stadionu Jožky Silného za doprovodu pěveckého sboru ZŠ Slovan Kroměříž rozsvítí vánoční stromeček.

Fandové na akci mohou potkat členy klubu, trenéry, vedení i hráče prvního týmu.

„Jménem celého klubu bych Vás rád pozval, na tuto společenskou akci. Společně tak můžeme příjemně strávit předvánoční čas a zakončit náročný fotbalový kalendářní rok,“ pronesl Budín.

Následně se fotbalisté rozejdou, v prosinci si užijí zasloužené volno. „Plnit si však budou individuální plány, aby přišli třetího ledna nachystaní na start zimní přípravy," dodává Budín.