Osmadvacetiletý forvard se do Kroměříže vrací po třech letech. Naposledy byl v Prostějově. Na podzim ve FORTUNA:NÁRODNÍ Lize nastoupil ve dvanácti duelech, připsal si jeden gól.

Předtím hostoval v prvoligovém Zlíně, byl v Jablonci. Celkem v české nejvyšší soutěži odehrál třicet utkání, vstřelil dvě branky. Předtím hrával v Líšni nebo v Sokolově.

Skvělou bilancí se může pochlubit především v MSFL. Loni na jaře v zápase Zlína B proti juniorce Baníku Ostrava zaznamenal hattrick, díky kterému dosáhl mimořádné mety, celkem ve třetí lize nasázel už sto branek!

Útočník Jan Silný se po třech letech vrátil do Kroměříže.Útočník Jan Silný se po třech letech vrátil do Kroměříže.Zdroj: SK Hanácká Slavia Kroměříž

Potřeboval k tomu šest sezon, 117 zápasů a 10 012 minut.

Nejvíce gólů z toho dal právě v Kroměříži, kde věří, že Silný bude stejným zabijákem jako před lety.

Osmadvacetiletý rodák z Jankovic je druhou zimní posilou Hanácké Slavie. Předtím na hostování dorazil z Hlučína krajní obránce Vojtěch Wala.

Parta nového kouče Martina Ondy je po polovině druhé ligy v tabulce se sedmnácti body až třináctá, na jaře tak čeká Hanáky boj o udržení profesionální soutěže. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...