„Soupeř se nám omluvil a utkání zrušil," přiznal zástupce oddílu Radovan Budín, který má v Kroměříži kromě trénování staršího dorostu na starosti PR a marketing klubu.

Zápas Hanácké Slavie se Zlínskem je na programu ve středu 29. listopadu v 17.30, s Hodonínem se Ondův tým utká v sobotu 2. prosince od jedenácti hodin.

„Tyto zápasy budou sloužit převážně pro méně vytížené hráče v utkáních druhé ligy, navrátilce z hostování i nově příchozí testované hráče," říká Budín.

Druholigový nováček má za sebou velmi náročnou podzimní část, se kterou se rozloučil vítěznou předehrávkou s Prostějovem. Kroměřížští fotbalisté tak přezimují na třináctém místě velmi vyrovnané tabulky.

„Po posledním utkání následovala reprezentační pauza, kterou hráči využili k osobnímu volnu, regeneraci a doléčení drobných zranění," hlásí Budín.

Jakub Brabec a Cristiano Ronaldo.
Fousek k hříšníkům z Belmonda: Žádné vyloučení z reprezentace navždy

Matoušek a spol. se od pondělí se opět plně pustili do práce a přípravu na těžké jarní části druhé nejvyšší soutěže.

Realizační tým v čele s novým trenérem Ondou připravil pro hráče dvoutýdenní kemp, ve kterém jsou v plánu kromě tréninků i dva přípravné zápasy.

Po utkání s Hodonínem následuje v areálu stadionu Jožky Silného společenská akce s názvem Fotbalový advent.

„Po úspěšné premiéře v loňském roce jsme se rozhodli navázat na tuto povedenou akci i letos. Byla to především pohodová atmosféra, která nás naplnila touhou uspořádat advent na stadionu i letos," prohlásil Budín.

Fotbalisté Kroměříže se do konce roku utkají ještě se Zlínskem a Hodonínem.Fotbalisté Kroměříže se do konce roku utkají ještě se Zlínskem a Hodonínem.Zdroj: SK Hanácká Slavia Kroměříž

„Jedná se o tradiční vánoční trhy, kde nebude chybět bohaté občerstvení včetně tradičního punče a svařáku. Těšit se můžete na speciality z grilu, kotlík, bramboráky, nebo například čerstvé palačinky," láká nejen členy klubu, ale i příznivce a další obyvatele nejen z Kroměříže.

Celým adventním dnem provede návštěvníky moderátorská stálice Petr Krejčí. Hudební doprovod celé akce obstará oblíbený Ruda Gregor.

„Dále bude připraven klubový stan, ve kterém můžete pořídit klubové oblečení, suvenýry a také zimní doplňky s klubovou identitou. V programu jsme mysleli i na nejmenší. Pro ně bude připravena Ježíškova dílna a velmi oblíbené malování na obličej,“ informuje Budín.

Nejvyšší vedení českého fotbalu: uprostřed šéf FAČRu Petr Fousek, vedle něj místopředsedové, zprava Jan Richter a zleva Jiří Šidliák
Fotbalová reprezentace si na nového trenéra počká. Cizinec? Okrajová možnost

Hanáci opět po roce přímo na Stadionu Jožky Silného za doprovodu pěveckého sboru ZŠ Slovan Kroměříž rozsvítí vánoční stromeček.

Fandové na akci mohou potkat členy klubu, trenéry, vedení i hráče prvního týmu.

„Jménem celého klubu bych Vás rád pozval, na tuto společenskou akci. Společně tak můžeme příjemně strávit předvánoční čas a zakončit náročný fotbalový kalendářní rok,“ pronesl Budín.

Následně se fotbalisté rozejdou, v prosinci si užijí zasloužené volno. „Plnit si však budou individuální plány, aby přišli třetího ledna nachystaní na start zimní přípravy," dodává Budín.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...