Jak na to?

Stačí napsat Radovanu Budínu, který má v Kroměříži na starosti PR a marketing klubu, na email na adresu budinradovan@seznam.cz a do pátku 20. října do dvanácti hodin požádat o vstupenky.

„Akce má svá pravidla, takže na každých deset dětí připadají dva dospělí jako dozor, kteří od nás také dostanou lístek. Další dospělí nad tento počet si musejí vstupenku na zápas zakoupit,“ upozorňuje Budín.

Při objednávce by měli zástupci klubů uvést název oddílu, na který vstupenky žádáte, počet dětí, počet dospělých a telefonní kontakt.

Krajský výběr Zlínska ve 2. kole Regions' Cupu zvítězil v ostravském areálu Vista nad domácím Moravskoslezským krajem po penaltovém rozstřelu.
Krajský výběr vyrazil za obhajobou. Soupeře ze severu Moravy udolal na penalty

Vedení Hanácké Slavie zároveň již spustilo předprodej vstupenek na závěrečné dvě domácí utkání s Varnsdorfem a Zbrojovkou Brno.

„Na tyto utkání je možné si zakoupit online vstupenku s místenkou, tedy jistotou svého místa k sezení. V den utkání na pokladnách bude možné zakoupit vstupenku pouze bez místenky. I proto se předprodej vyplatí. My samozřejmě budeme ve finální fázi podzimní části soutěže potřebovat každého fanouška,“ říká Budín.

Sobotní duel Kroměříže s Varnsdorfem se hraje na stadionu Jožky Silného v sobotu 21. října od 15.30.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...