„Velmi nás těší, že jsme se s Hanáckou Slavií domluvili na spolupráci. Tipsport potvrzuje, že je silným partnerem českého fotbalu. Přáli bychom si, aby Slavia byla úspěšná a bavila fanoušky ve městě, ale i v celém regionu a soutěži. Z pozice nováčka může jen překvapit a věříme, že se jí to povede," prohlásil za společnost Tipsport Martin Ptáčník, vedoucí oddělení sponzoringu.

Podle sportovního ředitele druholigové Kroměříže Karla Heinze byla jednání se zástupci sázkové kanceláře intenzivní a velmi vstřícná.

„I proto jsme rádi, že jsme do klubu přivedli tak silného partnera, který nám pomůže ve větší stabilizaci klubu a samozřejmě i v jeho dalším rozvoji,“ pochvaluje si Heinz.

„Spolupráce s Tipsportem je pro klub zajímavá v mnoha faktorech, i proto jsme se dohodli na víceleté spolupráci. Již nyní můžu říct, že se v klubu moc těšíme na spolupráci s touto významnou společností," dodal Heinz.

Fanoušci při zápase Kroměříže s Jihlavou.
Pro nás to jsou ztracené dva body, cítí Cupák. Na zkoušku v Jihlavě už zapomněl

Hanáci i nadále intenzivně pracují na příchodech nových partnerů, řeší také sportovní stránku.

Středeční pohárový duel na hřišti třetiligových brněnských Bohunic byl po dohodě klubů odložen na příští středu 16. srpna.

Kroměříž další zápase sehraje v sobotu v Příbrami.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...