„Herně to není zase tak špatné, ale teď nám to prostě nelepí,“ poznamenal zklamaný hrající kouč Lukáš Motal.

V sobotu ztratili zápas i kvůli dvěma rychlým brankám v úvodních deseti minutách. „Nevím, čím to je. Děláme neskutečné hrubky, soupeři lacino pomáháme dostat se na koně a pak se trápíme,“ přiznává Motal, jehož svěřenci rozhodně nebyli horším týmem.

Fotbalisté Vsetína (bílé dresy) ve středeční dohrávce 4. kola divize E podlehli Holešovu 1:2.
Divizní Holešov ztratil další dobře rozehraný zápas! Proč?

Až na tu koncovku.

„Zápas se lámal chvíli po změně stran, kdy jsme měli tři vyložené šance na vyrovnání. Místo gólu na 2:2 inkasujeme další hloupý gól po rohu a opět pak jen marně bušíme na vrata protivníka. Přitom po většinu času to nebylo od nás herně špatné, byli jsme lepším týmem, silnější na míči, ale na gól se strašně nadřeme,“ vnímá kouč Skaštic jednu z největších slabin týmu. „Pořád se hraje na góly, ne na krásu!“

Hvězdou se tak stal gólman Rýmařova. „Chytil nám tři čtyři gólovky, to rozhodlo. Za stavu 2:3 jsme se snažili srovnat, ale další laciná chyba, kdy si necháme dát gól hráčem, který přehraje naše čtyři. Nějak se nám ty individuální chyby nyní moc kupí,“ vnímá Motal.

Divizní fotbalisté Baťova (ve žlutém) ve 4. kole skupiny E doma porazili Slavičín 4:0.
Divizní Baťov neustál úvodní tlak. Proč se mu nyní nedaří?

Statistika mluví jasně. Zatímco v úvodních 7 kolech Skaštičtí inkasovali 9 branek, nyní ve 2 zápasech hned 10 gólů!

„Sestava je v zásadě pořád stejná, ale těch minel všech vzadu je až přespříliš. Musíme na tom nyní na trénincích zapracovat, odpíchnout se opět od poctivé a kvalitní defenzivy, kdy pro nás musí být neinkasovat důležitější, než nasázet hromadu gólů a hnát se bezhlavě dopředu,“ nabádá skaštickou kabinu trenér Lukáš Motal.

SKAŠTICE – RÝMAŘOV 2:4 (1:2)

Branky: 31. a 87. Kvasnička - 10. a 68. Hleba, 3. Čikl, 91. Kocúr. Rozhodčí: Hajoda, 118 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...