„Bod bereme. Zápas byl vyrovnaný, fotbalový. Oba celky ale mohly zápas strhnout zápas na svou stranu,“ konstatoval jeden z trenérů skaštického výběru Lukáš Batík.

Divizní fotbalisté Holešova (černo-bílí) vyhráli v neděli dopoledne v rámci 27. kola ve Slavičíně.
Divizní Slavičín se trápí, Holešov řádil po přestávce. Co na to trenéři?

Po delší odmlce měl k dispozici měl i hrajícího kouče Lukáš Motala, jenž v minulých měsících trenérsky vypomáhal v prvoligovém Zlíně. „A byl to právě Lukáš, který mohl deset minut před koncem strhnout výhru na naši stranu, ovšem po rohu hlavou mířil vedle. Škoda,“ pousmál se Batík.

Úvodní dějství ovšem patřil soupeři. „Všechovice hrály dobrý fotbal, naopak nám to na rozdíl od minulého týdne tolik nelepilo. Nástup vyšel soupeři a kdyby vedl v šesté minutě 2:0, nikdo by se nedivili, ovšem v pravou chvíli nás podržel gólman Vrba,“ poděkoval kouč domácích.

Fotbalisté Spartaku Hluk (v červeném) doma v rámci 23. kola okresního přeboru porazili Pravčice 1:0.
Podívejte se! Okresní fotbalové derby přes kopec ovládl favorit.

„Z tohoto pohledu to bylo opravdu zasloužená dělba, kdy v naší situaci se každý bod počítá, navíc ani Všechovice nám neodskočily. Stále jsme namočení v záchranářských bojích, ale situaci máme ve svých rukou. I proto se nyní maximálně soustředíme na derby s Holešovem, kdy se pokusíme překvapit,“ přeje si Lukáš Motal. „Záchraně se přibližujeme, ale dokud není hotovo, musíme tvrdě makat!“ nabádá kádr trenér Skašti.

Fotbalisté Tečovic (ve žlutém) ve 23. kole doma remizovali s rezervou Holešova 0:0 a získaný bod jim stačil k tomu, aby naplno vypukly postupové oslavy domácích.
Podívejte se! V Tečovicích vypukly postupové oslavy! Šampaňské teklo proudem

SKAŠTICE – VŠECHOVICE 0:0

Rozhodčí: Svoboda, ČK: 90. Cubo, 170 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...