„Jsme rádi za body, vyhráli jsme zaslouženě proti soupeři, který půjde určitě nahoru. Zápas jsme měli ale dohrát jinak, ve větším klidu. Ale to bychom nebyli my,“ pousmál se trenér Skaštic Roman Kolenič, jehož výběr před nedělními duely se opět vyhoupl do čela skupiny E.

SKAŠTICE – HFK OLOMOUC 4:2 (1:0)

Ve vyrovnané první půli poslal domácí do vedení po necelé půlhodině Beneš.

„Zpočátku jsme se těžko prosazovali, v koncovce se trápili. Vyšel nám ale nástup do druhého dějství, kdy nám pětiminutovka přinesla dva góly a klid s vedením 3:0. Rozhodnuto ale bylo jen relativně, neboť jsme dovolili soupeři se dostat do zápasu. Naštěstí výstavní trestný kop Lukáše Motala vše rozhodl,“ oddechl si trenér Skaštic, který již nyní může slavit více bodů než před rokem na podzim.

„Ve hře je ale pořád dalších dvanáct a velká výzva pro nás, přičemž více se díváme pod sebe než nahoru. Každopádně se pokusíme se překvapit již za týden ve Slavičíně,“ slíbil za kabinu Kolenič.

Branky: 47. a 53. Konečník, 28. Beneš, 73. L. Motal - 61. Vyskočil, 69. Bernatík (pen.). Rozhodčí: Mach, 48 diváků. Skaštice: Večeřa - Glozyga, Batík (61. Bubla), Frýdl, Beneš, Sova (59. Drábek), Zavadil (70. Vymětal), Konečník, L. Motal, T. Motal, Hubr. Trenér: Kolenič.


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...