„Zdeněk prokázal svůj zabijácký instinkt a a výbornou koncovku. Naopak na soupeři bylo vidět, že je unavený, utlumený. Maximálně jsme toho využili, navíc kvůli nedisciplinovanosti dohrávali dvojnásobně oslabení,“ poznamenal spokojený hrající trenér Skaštic Lukáš Motal.

Utkání bylo pětadvacet minut vyrovnaných, Vsetín dokázal na první trefu domácích reagovat. Duel ovlivnila vyloučení.

„I když se soupeř rozčiloval, obě byla jasná. Při první se pískala penalta, při další byl jasně stažen Konečník,“ okomentoval situace Motal, jenž měl na své svěřence jen slova chvály.

„Kluci hráli na jedničku, snažili se aktivně vystupovat, presovat. Do útoku jsme byli přesní a přímočaří, to drželo Vsetín pod tlakem. Kluci potvrdili že kvalitu máme,“ těšilo trenéra, jenž se svými svěřenci již muže v klidu dohrát sezonu.

„Vybojovali jsme důležité tři body, které nám daly v předstihu jistotu záchrany. Příště nás čeká lídr z Hranic, proti kterému si můžeme zápas užít a být v klidu a pohodě.

SKAŠTICE – VSETÍN 7:2 (5:2)

Branky: 18., 25. (pen.), 32. a 50. Konečník, 37. Frýdl, 40. Petrúsek, 81. Červenka - 23. Šulák (pen.), 35. Mydlář. Rozhodčí: Krupa, ČK: 23. Šulák, 51. Mlýnek, 150 divák.