„O osudu vyrovnaného duelu rozhodl ve druhém poločase Radek Frýdl, když dorazil střílený centr na zadní tyči,“ popsal klíčový moment hrající asistent trenéra Lukáš Motal.

„Napoprvé to od nás nebylo špatné. K vidění bylo hodně ztrát, je to dost syrové. Ale kluci zápas odmakali, zápas splnil účel,“ pochvaluje si zkušený hráč i trenér, pod jehož taktovkou probíhá příprava.

Tradiční, jak jsou ve Skašticích zvyklí.

„Stále si opět na sebe zvykáme, stejně jako tréninkový a zápasový rytmus. Také soupeř byl snaživý a houževnatý, nic nám nedal zadarmo. Podobné to bude i příští sobotu, kdy doma vyzveme Baťov,“ dívá se do diáře Motal.

I coby člen vedení klubu stále intenzivně pracuje na hledání náhrady za odešedšího trenéra Romana Koleniče.

„Stále hledáme,“ přiznává Motal.

„Jednání s kandidáty nepřinesly naplnění našich představ. Řešíme další varianty, všichni věříme, že co nejdříve najdeme adekvátní náhradu,“ je optimistou jeden z duší skaštické kopané.

Sám přitom je připraven v nejhorším případě u kormidla zaskočit.

„Věřím ale, že by se jednalo jen o dočasné řešení. Na tuto variantu jsem opravdu připraven. Věřím však, že do startu nového ročníku již budeme mít plněhodnotného kouče a já bych dál působil v roli hrajícího asistenta,“ přeje si Lukáš Motal.