„Zrušil jej nám na poslední chvíli a najít nového protivníka se nám v tak krátkém čase bohužel nepodařilo. Kluci si tak užili volno,“ konstatoval trenér Skaštic Lukáš Motal.

Osmá celek uplynulého ročníku divize E tak již směřuje zrak a piluje svou formu na úvodní duel Mol Cupu, kdy v rámci předkola v sobotu od 17 hodin vyzve Rosice. „Jdeme si zápas užít,“ pousmál se Motal.

Naopak rival z Holešova dál maká na sobě a ladí herní formu. Druhou výhru v řadě si tentokrát připsal proti Brodku u Přerova, účastníku hanáckého krajského přeboru.

„První poločas byl plně v naši režii, dali jsme všechny tři branky a byli na koni,“ pustil se do hodnocení kouč Holešova Alois Skácel, které po změně stran sestavu prostřídal, prostor opět dostala celá lavička. A toho využil soupeř ke korekci výsledku. „Ve druhém poločase jsme už nebyli tak kompaktní a herně dominantní. Vítězství nepřeceňujeme, ale kluci z každého úspěchu mají radost,“ dodal s úsměvem Skácel, jeho výběr čeká v sobotu od 17 hodin pohárový domácí duel s třetiligovým Uherským Brodem.

HOLEŠOV - BRODEK U PŘEROVA 3:2 (3:1).

Branky: Kovář, Uhřík, Novotný.

Holešov: Láník - Paštěka, Daněk, Miklík, Třason, Jadrníček, Semenyana, Uhřík, Novotný, Gettler, Kovář. Střídali: Hlobil, Pirkl, Jurčík, Zdráhal.