Zdroj: Břenek Martin

„Nedáváme góly a strašně laciné dostáváme. Bohužel jsme si zápas prohráli v první půli,“ označil za klíčové hrající kouč Skaštic Lukáš Motal. „Odjíždíme spokojeni, protože loni při mé premiéře na lavičce Holešova jsme prohráli 0:2. Nyní je to alespoň vyrovnané,“ pousmál se holešovský Alois Skácel.

Fotbalisté Zlína (žluté dresy) ve 27. kole FORTUNA:LIGY prohráli doma se Sigmou Olomouc 0:1.
MISTROVSKÁ KOPANÁ. Jak si vedl váš tým?

Mužem zápasu se stal Mlčák, který nejprve před přestávkou poslal hosty do vedení, aby pak po necelé hodině hry vrátil vedení a výhru holešovským barvám.

„V prvním poločase jsme nehráli špatně, ale zejména v koncovce se nám nedařilo. Chybí nám více odvahy, chtění a důrazu. Místo proměnění šancí po trmě-vrmě inkasujeme. Sice jsme po přestávce rychle vyrovnali, ale naše další minely a brejky soupeře se nám staly osudné. V závěru to už bylo nahoru-dolů, soupeř si výhru pohlídal,“ posteskl si Motal.

V 18. kole fotbalového okresního přeboru OFS Kroměříž se Pravčice (v bílo-modrém) v sobotu rozešly smírně s Břestem (2:2).
OBRAZEM: fotbalová přetahovaná v Pravčicích skončila smírně

„Derby bylo těžké, hodně soubojové. Na můj vkus bylo k vidění hodně faulů, fotbal chvílemi plakal. Účel ale světil prostředky. Klíčové byly naše dva góly po změně stran,“ dodal spokojenější Alois Skácel.

Jak zhodnotili nejen duel, ale i vstup do jarní části a cíle pro zbytek sezony oba trenéři?

Podívejte se níže v exkluzivních videorozhovorech.

Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin

TJ SKAŠTICE - SFK HOLEŠOV 1:3 (0:1)

Branky: 47. Konečník - 44. a 58. Mlčák, 76. Kovář. Rozhodčí: Malimánek, 328 diváků.

Chystáme rozhovor s kapitánem a kanonýrem Skaštic Zdeňkem Konečníkem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...