Divizní fotbalisté Skaštic (ve žlutém) v sobotním 21. kole vydřeli cennou remízu s Kozlovicemi. Na snímku trenér Roman Číhal.
Divizní Skaštice zaskočily favorita, obraly Kozlovice. Čím?

„Kdo nás zastaví? Snad jen my sami sebe,“ s úsměvem poznamenal spokojený kouč.

„Důležité je, to mít v hlavě srovnáno, vpořádku a to aktuálně funguje. Tým táhne za jeden provaz, bojuje, má charakter a v neposlední řadě pokoru. Ta je důležitá nejen ve fotbale, ale hlavně v životě,“ zdůraznil Skácel. „V kabině je parádní parta, všichni pochopili, že týmost musí upřednostnit před vlastním egem,“ pousmál se.

Sobotní duel i přes vysokou výhru zejména v úvodu nebyl tak jednozančný. „Dvacet minut to bylo opatrné z obou stranm, hledaly se sklulinky v obranách. Byla to spíše taktická bitva,“ poznamenal zkušený kouč vítězů.

Fotbalisté Baťova (žlutomodré dresy) po skalpu Skaštic uspěli i s HFK Olomouc!
Vítězná přestřelka pro divizní Baťov. Kdo ale Otrokovice zachránil?

„Od první branky do poločas už to bylo jednodušší. Ve druhé půli si soupeř pomohl standardkou na 3:1, naštěstí kluci dokázali rychle odpovědět a zbytek zápasu se už dohrával. Měl jsem tak možnost prostřídat mladé, což je pro nás dobré,“ pochvaloval si Skácela, stejně jako se podařilo týmu nahradit zdravotně indisponovaného Semenyu.

„Prožíváme roadostné období, navíc po dnešku jsme již zachráněni,“ směje se kouč Holešova, jenž věří, že jeho svěřenci hned tak nespychnou. „Pořád je prostor ke zlepšení, hlavně v individuální linii,“ dodal Alois Skácel.

HOLEŠOV – VŠECHOVICE 5:1 (3:0)

Branky: 23. a 40. Gettler, 31. a 56. Kovář, 61. Daněk – 49. Vahalík. Rozhodčí: Terber, 333 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...