Divizní fotbalisté Skaštic (ve žlutém) ve 25. kole skupiny E vyválčili důležité tři body v boji o záchranu, když si doma vyšlápli na favorizovaný Vsetín (2:1).
Emoce, záchranka či trenér na hřišti. Skaštice zdolaly favorizovaný Vsetín

„To byl zásadní okamžik, kdy domácí v šestnáctce faulovali našeho unikajícího hráče a kromě penalty byl Kuča vyloučen. Od té doby, hlavně po naší rychlé druhé trefě jsme již zcela dominovali a soupeři nic nedovolili,“ konstatoval trenér Holešova Alois Skácel.

Jeho tým šel za úspěchem od prvních vteřin. „Chtěli jsme hrát a dominovat. Po čvrthodině hry se naše role ještě zjednodušila. Přerov neměl šancí, v deseti a horkém počasí šlapal vodu, neboť míč jsme kontrolovali my a téměř jsme jim jej nepůjčili,“ pustil se do hodnocení zápasu.

„O přestávce jsem kluky i přese všechno nabádal před jakýmkoliv podceněním, neboť soupeř má mladý a šikovný tým. Naštěstí kluci nepolevili a dál diktovali tempo hry. Dalšími góly jsme výhru zvýraznili a spoustu dalších šancí neproměnili,“ pousmál se jinak spokojená trenér Holešova, jenž rozhodně závěr sezony vypouštět nebude.

„Kluci se fotbalem baví, ale já bych chtěl, aby si jej ještě více užívali a zlepšovali se. Prostor na to mají,“ vzkázal nejen do kabiny Alois Skácel.

PŘEROV – HOLEŠOV 0:4 (0:2)

Branky: 17. z pen. 22. a 57. Kovář, 51. Otepka. Rozhodčí: Mayer, ČK: 16. Kuča, 138 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...