Nečekané drama se v rámci 2. kola krajského přeboru odehrál v sobotu  odpoledne v Morkovicích, kde se za rozhodnutého stavu 6:0 pro nováčka z Hrachovce strhla rvačka.
VIDEO. Pěsti na fotbale v Morkovicích! Rvali se fanoušci Hrachovce s pořadateli

„Z pohledu vedení jsme ztratili dva body. Bohužel ve druhé půli jsme již nediktovali tempo, poroto objektivně musím přiznat, že dělba je spravedlivá,“ sportovně uznal hrající kouč Skaštic a autor druhé trefy Lukáš Motal.

První dějství patřilo domácím, kteří byli zejména nebezpečnější. Z této převahy ale vytěžili jedinou branku v podání Glozigy. „Přidat do přestávky ještě minimálně jeden, mohlo být rozhodnuto. Své šance jsme ale zahazovali,“ mrzí Motala.

Sám po změně stran přitom zvýšil náskok, bohužel pro domácí soupeř rychle kontroval a vrátil se do zápasu. „Vypadli jsme z tempa, Nové Sady nám standardkami, dlouhými auty a nákopy držely po tlakem. Tímto výkonem jsme si o vyrovnání koledovali a také přišel. Po jedno z centru s Martin vstřelil výstaví branku, gólman se po jeho hlavičce jen díval,“ s trpkým úsměvem kostatoval kouč Skaštic.

Zdroj: Kopl Libor

„Nové Sady jsou kvalitní tým, každý s nimi rozhodně bodovat nebude,“ uznal Lukáš Motal, jehož výběr nyní čeká náročné dvojutkání – se Slavičínem a Holicemi.

Zdroj: Kopl Libor

SKAŠTICE - NOVÉ SADY 2:2 (1:0)

Branky: 41. Glozyga, 53. Motal - 56. Nguyen, 81. vlastní Glozyga. Rozhodčí: Půček, 220 diváků.