„Docela jsme si zaběhali a nakonec i výsledkově slavili. Ideální to nebylo, ale jsme stále v první polovině přípravy,“ uvědomuje si zkušený trenér.

Ilustrační foto.
Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

Ráz utkání a rozhodnutí přinesla první půle. „Prvních třicet minut bylo nejlepších, kdy jsme si rozuměli s balonem, kombinovali. S postupem dalšího času se ale vytrácela přesnost, po herní stránce to už nebylo dobré,“ byl přísný na své svěřence kouč, jenž už marně čekal na další gólové prosazení.

„Po kondiční stránce to bylo dobré, kvůli hodně ztrátám si kluci bez míče pořádně zaběhali. V závěru už to bylo dost utahané,“ připustil, jemuž tak v sobotu asi největší radost udělalo téměř ideální fotbalové počasí. „V únoru jsme něco podobného ještě nezažil. Na opalovací krém to ještě nebylo, sluneční brýle jsem si ale zapomněl doma,“ pousmál se trenér Holešova, jehož výběr čeká příští víkend FC Želátovice.

Fotbalisté Baťova (žluto-modré dresy) doma prohráli s vedoucím Stráním 1:2.
Divizní fotbalisté Baťova se na čtvrtý pokus dočkali výhry!

„Žádné další nové posily zatím nemáme, bohužel nás nyní trápí zranění. Naštěstí to není nic vážného, máme ještě dost času,“ nedělá si hlavu Alois Skácel.

HOLEŠOV – ZÁBŘEH 1:0 (1:0)

Branka: Pospíšilík.

Výsledky přípravy Holešova
1. FC Slovácko B - SFK ELKO HOLEŠOV 4:0
Baťov 1930 - SFK ELKO HOLEŠOV 4:5
FS Napajedla - SFK ELKO HOLEŠOV nehráno
FK Luhačovice - SFK ELKO HOLEŠOV 0:4 (Semenyna 2, Gettler, Kovář)
Zábřeh - SFK ELKO HOLEŠOV 0:1 (Pospíšilík)
17. 2. 2024 – 10:00: FC Želátovice - SFK ELKO HOLEŠOV UT Hulín
2. 3. 2024 ČSK Uherský Brod - SFK ELKO HOLEŠOV UT Uherský Brod