„Radost mám, že jsme nic nezabalili. Rozdali jsme si to na rovinu s velmi kvalitním týmem. V úvodní čtvrthodině jsme sice hráli se zbytečným respektem. Soupeř disponuje obrovskými hráči, jehož projev je pohodový, navíc jim to v sezoně dost padalo do brány,“ poznamenal kouč.

Postupně se však domácí osmělovali a začali vystrkovat růžky. „Bojovností a pracovitostí jsme se dostali do hry, na míči byli fotbalovější. Strání hrálo svou typickou jednoduchou hru – nakopával míče a čekal na standardky, což se těžko bránilo,“ přiznal domácí kouč.

„Po přestávce jsme dobře začali, navázali na první půli a po krásné akci jsme vedli 1:0. Hosté poté ještě více zjednodušil hru - nákupy, každý aut do vápna a standardka byly nebezpečné, aby po rohu vyrovnali. V závěru jsme se nevzdali, bojovali o to více si vydřeného bodu vážíme,“ zopakoval Číhal.

Poslední duel soutěže odehrají Skaštice v sobotu od 14 hodin ve Šternberku. „Začínám dříve proto, abychom pak po návratu domů mohli absolvovat zakončenou a vyhodnotit sezonu. Nejlepší by bylo, rozloučit se výhrou, tři body by nás mohly katapultovat do lepších pater,“ dodal s úsměvem skaštický trenér.

SKAŠTICE – STRÁNÍ 1:1 (0:0)

Branky: 53. Zavadil – 68. Kičin. Rozhodčí: Febeš, 205 diváků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...